Της Τελευταιας Στιγμης

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αύριο Θεού θέλοντος δουλειάς και καιρού επιτρέποντος λέμε να πάμε μία βόλτα προς Βάλια Κάλντα.
Εκκίνηση από Τρίκαλα (μάλλον) σχετικά νωρίς.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αύριο Θεού θέλοντος δουλειάς και καιρού επιτρέποντος λέμε να πάμε μία βόλτα προς Βάλια Κάλντα.
Εκκίνηση από Τρίκαλα (μάλλον) σχετικά νωρίς.
Καλά να περάσετε. :ok:

Για μεθαύριο...μην κανονίσεις κατι...είσαι κλεισμένος. ;)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λεπόν... της τελευταίας στιγμής γιατί είναι όλα άνω κάτω αυτές τις μέρες.

Καφεδάκι Γαλαξίδι ή καφεβάφλα Ιτέα εκεί που είχε προτείνει ο onroad νομίζω "το αρχοντικό" λεγόταν.

Αναχώρηση 9 το αργότερο, διαδρομή από Θήβα/Δίστομο/Δεσφίνα κλασικά. Είχα την σκέψη του να δω το κομμάτι προς Πόρο που λένε ότι είναι καλό αλλά ο χρόνος δεν φτάνει και πίεση σε άγνωστο μέρος δεν είναι διασκεδαστική.

Είναι πιθανό να έρθει ο barbadinos, είχε πει και ο labros να ειδοποιήσουμε. Αναχώρηση 9 το πολύ από McDonalds, θέλουμε ένα δίωρο να πάμε πες (συντηρητική γκουγκλάδικη προσέγγιση) να κάτσουμε να πιούμε καφέ με την ησυχία μας και γυρνάμε να κάνουμε τις δουλειές μας.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Λεπόν... της τελευταίας στιγμής γιατί είναι όλα άνω κάτω αυτές τις μέρες.

Καφεδάκι Γαλαξίδι ή καφεβάφλα Ιτέα εκεί που είχε προτείνει ο onroad νομίζω "το αρχοντικό" λεγόταν.

Αναχώρηση 9 το αργότερο, διαδρομή από Θήβα/Δίστομο/Δεσφίνα κλασικά. Είχα την σκέψη του να δω το κομμάτι προς Πόρο που λένε ότι είναι καλό αλλά ο χρόνος δεν φτάνει και πίεση σε άγνωστο μέρος δεν είναι διασκεδαστική.

Είναι πιθανό να έρθει ο barbadinos, είχε πει και ο labros να ειδοποιήσουμε. Αναχώρηση 9 το πολύ από McDonalds, θέλουμε ένα δίωρο να πάμε πες (συντηρητική γκουγκλάδικη προσέγγιση) να κάτσουμε να πιούμε καφέ με την ησυχία μας και γυρνάμε να κάνουμε τις δουλειές μας.
Οχι οτι μπορω να ερθω, μιας και ειμαι στο νησι… αλλα ποια μερα;
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και μου λέει ο barbadinos ότι έχει πιθανότητες βροχής στα βόρεια, όντως έτσι φαίνεται. Όχι κάτι σοβαρό αλλά στο "χειρότερο" σημείο δηλαδή πάνω στο καλό στροφιλικι στο βουνό.

Πρότεινε αλλαγή προορισμού σε Γαλατά Τροιζηνίας, στην διαδρομή δίνει βροχή το απόγευμα που δεν μας νοιάζει, οπότε ραντεβού στην γέφυρα Μεταμόρφωσης στον Στεργίου/BP ίδια ώρα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Και μου λέει ο barbadinos ότι έχει πιθανότητες βροχής στα βόρεια, όντως έτσι φαίνεται. Όχι κάτι σοβαρό αλλά στο "χειρότερο" σημείο δηλαδή πάνω στο καλό στροφιλικι στο βουνό.

Πρότεινε αλλαγή προορισμού σε Γαλατά Τροιζηνίας, στην διαδρομή δίνει βροχή το απόγευμα που δεν μας νοιάζει, οπότε ραντεβού στην γέφυρα Μεταμόρφωσης στον Στεργίου/BP ίδια ώρα.
Μην ξεχασεται να κανετε το κλειστό πιστάκι του λεμονοδάσους!
 

Cherouvim

Μέλος
Περιοχή
Δυτική Αττική
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Πρώην Honda Varadero XL1000V MK3 ABS BLACK
Σε αναζήτηση!!!
Και μου λέει ο barbadinos ότι έχει πιθανότητες βροχής στα βόρεια, όντως έτσι φαίνεται. Όχι κάτι σοβαρό αλλά στο "χειρότερο" σημείο δηλαδή πάνω στο καλό στροφιλικι στο βουνό.

Πρότεινε αλλαγή προορισμού σε Γαλατά Τροιζηνίας, στην διαδρομή δίνει βροχή το απόγευμα που δεν μας νοιάζει, οπότε ραντεβού στην γέφυρα Μεταμόρφωσης στον Στεργίου/BP ίδια ώρα.
πάτε στα μέρη μου. Πολύ όμορφη διαδρομή, κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω.

La frianderie για καφέ και κρέπα με θέα τον Πόρο!!!

καλή βόλτα!
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Ωραία σβέλτη βόλτα σε καλή άσφαλτο που ήθελε όμως κ την προσοχή της σε κάποια σημεία λόγω της πρόσφατης βροχής.

Καφεδάκι κ μοτοσυζήτηση στον Γαλατά :)
Στο stork
Nuda, τρελό παιχνίδι, στιβαρό, κοφτερή συμπεριφορά, δυνατό!! :geek:
Χάρηκα που τα είπαμε παιδιά, οι καλύτερες βόλτες είναι της τελευταίας στιγμής .........
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εν τω μεταξύ είναι κωμικά "δίπλα" όλο το ακρωτήριο και αυτή την εποχή που δεν έχει λουόμενους είναι πολύ όμορφα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και... Μπιλ στείλε την πρώτη φωτογραφία στο Viber σε καλύτερη ανάλυση, σοκ, υπάρχει λήψη περίπου πλαϊνή που κρύβει τα κιλά μου, αφίσα θα γίνει!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κίτρινος σίφουνας ο Μπαρμπαντίνος.


Μας έβαλε και στην θέση μας η σερβιτόρα "πάνω από τα 30 δεν είναι πλέον ΝΕΟΣ κανείς"
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραία βολτούλα, στριφτερή με σωστές στροφές. Δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που ήπια καφέ 350km.
Ωραία ποικιλία και χρώματα στις μοτοσυκλέτες.
Χάρηκα που ξαναείδα Γιάννη και Ντίνο και που γνώρισα επιτέλους τον Βασίλη! Να 'στε καλά παιδιά!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom