Της Τελευταιας Στιγμης

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Ξέρω πού ήσουν κ που είσαι .

Εγώ πάλι δεν βάζω φωτό που ήμουν γιατί θα αρχίσουν τα σχόλια για τα πορτοκαλί και ότι χαλάνε ξέρω γω και κάτι τέτοια .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Όλες τις εποχές!!!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η αριστερή φραπεδιά τέρμα ελαφρια τη βλέπω.
Εγώ πάλι, πίστευα ότι έχουν..... «καταργηθεί» τα φραπογαλα!!!!!
Όλοι με φρεντο είχαμε μεγαλώσει στα χωριά μας..... Πως έγινε αυτό;;; :ha
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αύριο σκέφτομαι για καμία κοντινή ασφάλτινη στα μέρη μου για καφεδακι σε κανα μαγαζί σε εξωτερικό χώρο,αν θέλει κανείς η έρχεται κανείς προς Βοιωτία κ θέλει, να μιλήσει έως αύριο το πρωί κατά τις 10.
Η αν παίζει καμία άλλη βόλτα κάπου έτσι για να πατήσω λίγο μίζα, γιατί είναι όπως είναι οι διακόπτες στα gs θα ξεχάσω κ που είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αύριο σκέφτομαι για καμία κοντινή ασφάλτινη στα μέρη μου για καφέ σε κάποιο καφέ σε εξωτερικό χώρο,αν θέλει κανείς η έρχεται κανείς προς Βοιωτία κ θέλει, να μιλήσει έως αύριο το πρωί κατά τις 10.
Η αν παίζει καμία άλλη βόλτα κάπου έτσι για να πατήσω λίγο μίζα, γιατί είναι όπως είναι οι διακόπτες στα gs θα ξεχάσω κ που είναι.
Βασικά για τσίπουρο την κόβω την δουλειά αλλά λέμε τώρα.
 

DayDreamer

Μέλος
Περιοχή
Δραπετσώνα
Όνομα
Dimitris
Μοτό
BMW, KTM
Αύριο σκέφτομαι για καμία κοντινή ασφάλτινη στα μέρη μου για καφεδακι σε κανα μαγαζί σε εξωτερικό χώρο,αν θέλει κανείς η έρχεται κανείς προς Βοιωτία κ θέλει, να μιλήσει έως αύριο το πρωί κατά τις 10.
Η αν παίζει καμία άλλη βόλτα κάπου έτσι για να πατήσω λίγο μίζα, γιατί είναι όπως είναι οι διακόπτες στα gs θα ξεχάσω κ που είναι.
Εγω Λεωνίδα λεω να κατέβω προς λίμνη Δόξα αύριο...
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εγω Λεωνίδα λεω να κατέβω προς λίμνη Δόξα αύριο...
Δημήτρη πολύ θα το ήθελα να πάμε παρεούλα αλλά λίγο δύσκολα για Πελοπόννησο αύριο.
Βασικά + ένας λόγος ότι έχω κ τα χωμάτινα λάστιχα πάνω.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εσύ που σκέφτεσαι να κινηθείς;
Εδώ γύρω σκεφτόμουν όχι για πολύ μακριά, αλλά η αλήθεια είναι ότι με την λίμνη Δόξα μου άναψες φωτιές.
Αν είναι θα σου στείλω νωρίς μνμ,αν κ δυσκολακι για αύριο.
 
Top Bottom