Της Τελευταιας Στιγμης

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Θα έβγαινε το καντηλι... Λες?
Οπωσδήποτε. Δεν χωρεί ουδεμιά αμφιβολία περί τούτου και διατι να το κρύψωμεν άλλωστε
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Μόλις γύρισα από παραλία με κούρσα και είδα τόσες μότο που ζήλεψα... Είναι κάνεις για βόλτα μέχρι Βάρκιζα?
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ψήνεται κανείς για καμιά βόλτα το απογευματάκι, προς Ωρωπό ή όπου αλλού?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κακή μέρα σήμερα για βόλτα, με έφαγε το σούπερ μάρκετ και το κάρβουνο μετά. Βότσαλο στην Σκάλα Ωρωπού;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
που πηγες τελικα?
Κακή μέρα σήμερα για βόλτα, με έφαγε το σούπερ μάρκετ και το κάρβουνο μετά. Βότσαλο στην Σκάλα Ωρωπού;
Όπως σωστά κατάλαβε ο Γιάννης, κατέβηκα προς Ωρωπό, ήπια ένα καφεδάκι στους Αγίους Αποστόλους και επέστρεψα Αθήνα.
 

dimmou125

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Adventure 990
Καλημέρα εάν κάποιος ψηνεται για κάνα καφέ μέχρι σουνιο η καμία βόλτα το σκ ας ενημερώσει!και εντός και εκτός!
Καλησπέρα. Σκέφτομαι για μια βόλτα αύριο προς δόξα. Με την προϋπόθεση ο είμαι αρνητικός σε covid γτ είμαι σε καραντίνα 10 μέρες....
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Το λοιπόν τι έγινε ; Τεστ έκανες και την έδειξε;
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Αν είναι να ισχύσει τελικα, θα πρέπει να ξέρουμε τα βασικά, το μέρος και την ώρα αφίξεως των τμημάτων, μέχρι κάποια στιγμή σχετικά νωρίς σήμερα δια να προκάνουμε να μπούμε σε ρυθμούς εκστρατείας και να ρίξουμε κάρβουνο στο λέβητα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μάλλον θα κάνω μια καλή την Κυριακή, αλλά μέχρι στιγμής είναι το μόνο κομμάτι του πλάνου που μπορώ να σκεφτώ :laugh:
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Οποίος θέλει το πρωί ας γράψει για βόλτα εγω θα είμαι ετοιμοπόλεμος για όλα τα ενδεχόμενα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πάει η βολτα...Θετικός τελικά..... Μέσα άλλη μια μέρα.....Μη κολλήσουμε και κάνα χρηστιανο...
Να γίνει μια βόλτα με όλους τους θετικούς δεν χρειάζεται να μας φάει η Κλεισούρα :D
Περαστικά.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Θέλετε να πάμε για καφε Πόρτο Γερμενό αύριο Σάββατο ;
 
Top Bottom