Της λήθης το πηγάδι!ΑΣΦΑΛΤΙΝΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΒΟΥΝΑ '17...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Λενε οτι στης ληθης το πηγαδι πετας οσα θελεις να ξεχασεις αλλά καπου μεσα στην ψυχη μενει το καλυτερο απο αυτο που βάζεις το νου να ξεχασει...
Ειναι αρκετες οι φορες που βαζω ενα Drambuie με εναν παγο και καθομαι και βυθιζομαι σε φωτογραφιες...απο μοτοεκδρομες...το μυαλο αποψε κολλησε στα σοκακια της Κρητης.Στην παρεα,στις θυμήσεις...τι να πρωτοπω και να πρωτογραψω.......................σιγη και απολαυση!!!Τα κοπελια εκει κατω εχουν ξεχωριστη θεση στην καρδια μου...ΦΙΛΟΙ με ολη τη σημασια της λεξης!Και γι'αυτο καθε φορα που σκεφτομαι Κρητη,μονο ωραια εχω να θυμαμαι και να διαλαλω...
Μια ξεχωριστη βολτα,πολλοι φιλοι.μοτοσυκλετες και ωραιες αναμνησεις...της ληθης το πηγαδι αφησε πολλα εκει μεσα...στην ψυχη...
Ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια που τρεξανε για το στησιμο της βολτας και για να μεινει ολο αυτο τυπωμενο μεσα απο Χαρτες και ζεστα μεταλλα στην ψυχη...
Εις το επανιδειν...:friendship:


















Μια ρακη...απο αυτες τις ωραιες...της παρεας...να θυμομαστε και να χαμογελαμε...


και εις το επανιδειν!:friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Με συγκίνησες ρε μπαγάσα!:friendship:
Υ.Γ τα γκαζίδια της Γερμανιδούλας παρέλειψες;):ok:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πολύ ωραίο θέμα αλλά η τοποθέτηση του στον τομέα δρόμοι εκτός Ελλάδας με προβλημάτισε! Εκτός αν έχεις κάποια πληροφορία που δεν έχουμε!!χαχα
Λίγο η πρεσβυωπία, λίγο ο γύψος... :D
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Το θέμα μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα :cool:
Δεν μας έφτανε το πουλί.... Βρήκαμε και άλλον αδιευκρινιστο μοντερατορε:D
:thinking:
"μοντερατορε"...μοντερατορε...............
:thinking:

τι μου θυμίζει..........τι μου θυμίζει......................

:ida:


 
Top Bottom