Της τελευταίας στιγμής...

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Εχω την εντύπωση ότι πολλοί λουφάρουν στη γαλέρα και
δεν τραβάνε κουπί, ιδίως τα Σάββατα...
Τέλος πάντων καλά στριψίματα και ανεβάστε καμμιά φωτό.
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Τωρα το είδα...
Σάββατο παιζουν όλες οι αγγαρείες...γμτ...
Με βλέπω αν προλάβω να το κάνω Κυριακή!

Στάλθηκε από το SM-A525F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραία βόλτα ωραίος καφές. Πάμε να μαγειρέψουμε τώρα, αφού περάσω από δαρεμά για μουστοκούλουρα.


Χάρηκα για τη γνωριμία με όσους δεν ήξερα, πρέπει να πάω να παραγγείλω ένα μπλουζάκι με σήμα GS σβησμένο με σπρέι.

 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο φιλτατος τρανσαλποκατοχος με τον χιψτερ μυστακα που καθόταν δίπλα, φορούσε γυαλιά της hawkers

Ποιοτικά ευχαριστημένος; Ξέχασα να ρωτήσω στο τραπέζι
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ο φιλτατος τρανσαλποκατοχος με τον χιψτερ μυστακα που καθόταν δίπλα, φορούσε γυαλιά της hawkers
Ποιοτικά ευχαριστημένος; Ξέχασα να ρωτήσω στο τραπέζι
Τα hawkers για χρήση καθημερινή είναι μια χαρά. Με προσφορές 1+1 ή 2+1 με κάνα 40άρι έουρος όλα μαζί, αξίζει. Είναι αναλώσιμα. Δεν φοβάσαι μην τα χαλάσεις, μην τα χάσεις κτλ. Πρέπει να έχω 5-6 από δαύτα δεν σου κρύβω, διάσπαρτα σε διάφορα μέρη.
:ha:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω την τάση να τα ρίχνω κάτω και 50 ευρώ το ζευγάρι οι φτηνότεροι φακοί της Oakley είναι θέμα. Θα παραγγείλω. Δεν έχει πορτοκαλί φακούς όμως, λίγο κρίμα..
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ψάξε γιατί κατά καιρούς βγάζει. Έχω και με πορτοκαλί και με φούκσια.
--> εδώ

Με τους πολύχρωμους φακούς, προσοχή στο πέταμα από εδώ και από εκεί, γιατί δεν τους αρέσει
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Να γράψω και για την βόλτα, λίγα λόγια. Ευχαριστούμε πολύ την Νατάσα για την παρακίνηση και την ιδέα. Ευχαριστούμε πολύ και τον καιρό, που συνέβαλε 100% σε αυτό που θέλαμε να κάνουμε. Ευχαριστώ πολύ εγώ, την τόσο ωραία παρέα ανθρώπων!
Προσωπικά, είμαι πολύ χαρούμενος που κάναμε αυτή τη βόλτα! Με θυμάμαι πολλά χρόνια, να θέλω να κάνω βόλτα με ένα γκρουπ μηχανών και κάθε φορά που ήμουν στο αμάξι να πετάριζε η καρδιά μου, κάθε φορά που έβλεπα ένα.
Σήμερα ένας μεγάλος μου πόθος και όνειρο πραγματοποιήθηκε, με τις καλύτερες δυνατές συνθήκες!
Σας ευχαριστώ πολύ όλους, έναν έναν ξεχωριστά!

Να είμαστε καλά, να βγάζουμε γούστα! <3
:biker:
 
Top Bottom