Της τελευταίας στιγμής...

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Από το '19 έχω να πάω...
Δεν έχουν αλλάξει πολλά πράγματα πέρα απο το οτι η Νιάλα έχει παρέα τον Diego και κάνανε και παιδί :)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή όπως λέει ο σοφός λαός "τρώγοντας έρχεται ή όρεξη" και μιας και αύριο τελικά ο καιρός δείχνει να κρατάει, σκέφτομαι να βολταρω πάλι.

Προσανατολίζομαι προς Γαλαξίδι μεριά αλλά κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη.
Για πες, αν δεν βρέχει το πρωί ίσως αξίζει μια βόλτα μικρή, να είμαι πίσω μεσημέρι
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Για πες, αν δεν βρέχει το πρωί ίσως αξίζει μια βόλτα μικρή, να είμαι πίσω μεσημέρι
Τώρα το είδα Γιάννη.. Βλέπουμε εάν είναι τον καιρό το πρωί και μιλάμε. Σου έστειλα και το κινητό μου.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τώρα το είδα Γιάννη.. Βλέπουμε εάν είναι τον καιρό το πρωί και μιλάμε. Σου έστειλα και το κινητό μου.
Αν είναι για νωρίς να είμαστε πισω μεσημέρι και εγω είμαι μέσα...Γιώργο αν θες ενημέρωσε για ώρα και μέρος συνάντησης ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μάλλον ήταν βαρύ το πάπλωμα :p
Κλασικά γεράματα, ξύπνησα με φως και λέω ω γμτ άργησα. Ο ηλίθιος μικρός δεν κλαιγοταν για φαγητό, η χαρά ότι μας άφησε χρόνους κράτησε λίγα δευτερόλεπτα μόνο, γιατί κατάλαβε ότι ξύπνησα και άρχισε να τρέχει πάνω κάτω.

Κοιτάζω φόρουμ. Μόνο ο Παντελής έχει ξυπνήσει.

Δεν έχω βάλει το revzilla does Wyoming ακόμα, τώρα τελειώνω ένα "τρέξαμε μαραθώνιο με φτηνά παπούτσια" και θα βγάλω κάτι έξω.

Είδα και από το Greece crosser ότι Χρυσοβίτσι κλπ είναι κατάλευκα... Παραλία μόνο :p
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Μάλλον ήταν βαρύ το πάπλωμα :p
Παρότι βαρύ το πάπλωμα τα καταφέραμε :roflmao:

Ξεκινάμε για Γαλαξίδι και βλέπουμε που θα πιούμε το καφεδάκι μας.

Με το Γιάννη θα βρεθούμε στην Θήβα.

Θα ξεκινήσω κατά τις 10 από σταθμό 14. Έχω βάλει στο προφίλ μου το κινητό μου, εάν κάποιος θέλει να ακολουθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο να ξέρω εάν θα περιμένω.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ για να μην κάνω κύκλους στην Αττική θα πάω 10:45 (αργά ακούγεται αλλά οκ τι τα θες, Κυριακή και άγχος είναι κρίμα και άδικο)


Shell


Και περιμένουμε φωτό της Νατάσσας για το αρχείο "royal σκυλοφαμίλια"
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Παρότι βαρύ το πάπλωμα τα καταφέραμε :roflmao:

Ξεκινάμε για Γαλαξίδι και βλέπουμε που θα πιούμε το καφεδάκι μας.

Με το Γιάννη θα βρεθούμε στην Θήβα.

Θα ξεκινήσω κατά τις 10 από σταθμό 14. Έχω βάλει στο προφίλ μου το κινητό μου, εάν κάποιος θέλει να ακολουθήσει ας πάρει ένα τηλέφωνο να ξέρω εάν θα περιμένω.
Καλημέρα θα ακολουθήσω και εγώ θα ειμαι 10.00 εκεί να ξεκινήσουμε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι εννοεί ο ποιητής;
Θα πας στο καταφύγιο και δεν θα βγάλεις μία φωτογραφία με τα σκυλιά...? ;)
(Όταν και αν εννοώ μιας και το πάπλωμα ήταν βαρύ...:p)
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Είδα πως σας άρεσε και λέω να την κάνουμε φορουμική εκδρομή με διανυκτέρευση και τσίπουρα. Το πρώτο σκ του Απριλίου. Να έχει μεγαλώσει η μέρα και να έχουν λιώσει οι πάγοι. Ετοιμαστείτε :D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είδα πως σας άρεσε και λέω να την κάνουμε φορουμική εκδρομή με διανυκτέρευση και τσίπουρα. Το πρώτο σκ του Απριλίου. Να έχει μεγαλώσει η μέρα και να έχουν λιώσει οι πάγοι. Ετοιμαστείτε :D
Συνδυάζεται και πεζοπορία...
Και χωμάτινη διαδρομή στα πέριξ...
Ωραία ιδέα...! :ok:
 
Top Bottom