Της τελευταίας στιγμής...

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μην τους πληγώσεις πολύ αυτούς δεξια
Οι στα δεξιά ξέρουν τι καβαλάνε... :secret:
Δεν χρειάζονται επιβεβαίωση...:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν είναι σκούτερ τα δεξιά ρε Κωστή :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω περιέργεια ποια από τις ομάδες ήταν. Που κάνουν παρέα το χρέπι της Γκουτσι αλλά "μόνο το 990 μπορεί να έρθει μαζί μας" που δεν ήταν και 990 κιόλας... :p


FeatherBrain ευχαριστούμε για τον καφέ, καλοταξιδο το εργαλείο
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τώρα που ζεστάθηκε λίγο το κοκκαλακι, ήταν ωραία βόλτα. Μηχανάκια στο δρόμο σχεδόν μηδέν, θερμοκρασία από 7 ως 11, δρόμος υγρός και δεν είχα εμπιστοσύνη καθόλου, μια στροφή στο γύρνα την έχασα εντελώς γιατί το μυαλό μου ήταν αλλού.


Στην Αράχωβα χάσαμε την ευκαιρία για αναμνηστική και με τα τρία. Τρομάξαμε και τον D347H81 γιατί μπήκε μπροστά και δεν είδε το φλας, ίσα που τα στήσαμε για κλικ και φύγαμε στο λεπτό και λίγο πιο κάτω τον πετύχαμε να έρχεται να μας ψάξει.





Νατάσσα δεν ήταν βόλτα για να έρθεις, αν έκανε τουρτούρ στο Λαύριο εκεί πάνω ήταν τραζίκ χωρίς καλοριφέρ. Αυτοκίνητο καφέ-ο-λε και κρουασάν...


Ίσως φταίει και το ότι έβαλα κοντομανικο, το παφερ/διαφημιστικό μόνο μέσα από το μπουφάν και κάτω ένα λεπτό ισοθερμικό. Για την βόλτα ήταν οριακά, αν είχε περισσότερο κρύο θα ήταν ανεπαρκές το ντύσιμο. Θα δοκιμάσω και το sand αυτές τις μέρες.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Βρε Γιάννη δεν ήταν το κρύο. Μια που θα λέγαμε καλημέρα στη συνάντηση και θα σας ξανά έβλεπα το βράδυ στο φόρουμ. Κάνας αργός υπάρχει;;; ;)
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Τώρα που ζεστάθηκε λίγο το κοκκαλακι, ήταν ωραία βόλτα. Μηχανάκια στο δρόμο σχεδόν μηδέν, θερμοκρασία από 7 ως 11, δρόμος υγρός και δεν είχα εμπιστοσύνη καθόλου, μια στροφή στο γύρνα την έχασα εντελώς γιατί το μυαλό μου ήταν αλλού.


Στην Αράχωβα χάσαμε την ευκαιρία για αναμνηστική και με τα τρία. Τρομάξαμε και τον D347H81 γιατί μπήκε μπροστά και δεν είδε το φλας, ίσα που τα στήσαμε για κλικ και φύγαμε στο λεπτό και λίγο πιο κάτω τον πετύχαμε να έρχεται να μας ψάξει.





Νατάσσα δεν ήταν βόλτα για να έρθεις, αν έκανε τουρτούρ στο Λαύριο εκεί πάνω ήταν τραζίκ χωρίς καλοριφέρ. Αυτοκίνητο καφέ-ο-λε και κρουασάν...


Ίσως φταίει και το ότι έβαλα κοντομανικο, το παφερ/διαφημιστικό μόνο μέσα από το μπουφάν και κάτω ένα λεπτό ισοθερμικό. Για την βόλτα ήταν οριακά, αν είχε περισσότερο κρύο θα ήταν ανεπαρκές το ντύσιμο. Θα δοκιμάσω και το sand αυτές τις μέρες.
Γιάννη δεν το είδα καν το φλας μ@λακι@ μου, το sand που το φοραγα σήμερα μόνο με ενα ψιλο φούτερ και ενα κοντομάνικο, ήθελε και ενα ισοθερμικό ηταν οριακά,ευχαριστώ για την βόλτα ήταν πολύ καλή δεν είχα ξαναπάει...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Για τουρτουρ υπαρχει και πιο κοντα.
Η φωτο ειναι κατα της 15:30 πανω απ το Μπαφι.

:prft:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Εγώ! :):)
Πού πάμε?
καπου κατηφορικα....
για να ''πιασετε'' χιλιομετρα....
ο αμυρου ξερει μπολικες απο δαυτες....
για ''τελικες'' οτι πρεπει ....

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιάννη δεν το είδα καν το φλας μ@λακι@ μου, το sand που το φοραγα σήμερα μόνο με ενα ψιλο φούτερ και ενα κοντομάνικο, ήθελε και ενα ισοθερμικό ηταν οριακά,ευχαριστώ για την βόλτα ήταν πολύ καλή δεν είχα ξαναπάει...

Το μόνο που με "στεναχώρησε" ήταν ότι θα είχε ενδιαφέρον να έχω άλλον μπροστά να δίνει ρυθμό για αλλαγή και ήταν σε ωραίο σημείο για ροή. Έχουμε μέλλον...


Δικά μας ήταν η orange xx90 brotherhood.
Τα 950 δεν τα παίζουν.
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Το μόνο που με "στεναχώρησε" ήταν ότι θα είχε ενδιαφέρον να έχω άλλον μπροστά να δίνει ρυθμό για αλλαγή και ήταν σε ωραίο σημείο για ροή. Έχουμε μέλλον...


Δικά μας ήταν η orange xx90 brotherhood.
Τα 950 δεν τα παίζουν.
Δεν έκανες ένα νόημα να περάσουμε μπροστά να δώσουμε ρυθμό... Δεν παίρναμε πρωτοβουλία να περάσουμε το XR :p
 
Top Bottom