Της τελευταίας στιγμής...

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Πυρετωδώς ετοιμάζονται τα βόρεια προάστια για το χιονιά.


Η χιονισμένη Εύβοια στη θέση της.


Κρύο δεν είχε, βροχή δεν είχε, ούτε υγρασίες.

Είχε διαστήματα με ήλιο και διάφορους ημιτρελους που έκαναν τη βόλτα λίγο τρενάκι του τρόμου.

Κορυφαίο στιγμιότυπο κλείσιμο δρόμου απο 3 αυτοκίνητα με το μεσαίο να είναι κάθετα και να έχει μείνει από μπαταρία. Το γυρίσανε προς την κατηφόρα για να το σπρώξουν πάνω σε στροφή. :wht:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στην γέφυρα Βαρυμπόμπης μου έστειλε μήνυμα φίλος το πρωί "σταματάνε κόσμο και ζητάνε αλυσίδες"...

Πιο γελοίο πεθαίνεις. Από την απόλυτη απραξία πέρυσι, στην απόλυτη υπερβολή φέτος.


Έχω μείνει με ένα διαμέρισμα "lego" και προσπαθώ να βρω πόσο στραβό είναι και δεν ταιριάζουν μεταξύ τους τα δωμάτια... Θα μου πεις μλκια σου, τόσες μέρες θα σε πηδάει η Μπάρμπαρα μπορείς να το κάνεις μετά. Αλλά μπορεί και να μην έχουμε ρεύμα, οπότε...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προσοχή βόλτα - σκληρό πορνό ΧΧΧ

ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΝ για κρυουλιάρηδες, παραπονιάρηδες, νιούμπηδες, τουμπό-φοβους και στριτάκηδες...

ΑΝ πέσει χιόνι (που θα ρίξει) τότε...

Την Κυριακή αξίζει να κάνουμε ένα γύρο Υμηττού. Αν δεν βρέχει ή δεν χιονίζει δεν αξίζει τότε και η βόλτα θα ακυρωθεί.

Οπωσδήποτε μαζί μας αδιάβροχα, ισοθερμικά, 2α γάντια, κοκκαλάκι νυχτερίδας, σταυρουδάκι, χάντρα (μπλέ χρώματος αυστηρά), την τυχερή σας στολή, σταύρωμα από τη μαμά και τσίπουρο από τον μπαμπά.
Που θα βρεθούμε και τι ώρα?
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Στην γέφυρα Βαρυμπόμπης μου έστειλε μήνυμα φίλος το πρωί "σταματάνε κόσμο και ζητάνε αλυσίδες"...

Πιο γελοίο πεθαίνεις. Από την απόλυτη απραξία πέρυσι, στην απόλυτη υπερβολή φέτος.


Έχω μείνει με ένα διαμέρισμα "lego" και προσπαθώ να βρω πόσο στραβό είναι και δεν ταιριάζουν μεταξύ τους τα δωμάτια... Θα μου πεις μλκια σου, τόσες μέρες θα σε πηδάει η Μπάρμπαρα μπορείς να το κάνεις μετά. Αλλά μπορεί και να μην έχουμε ρεύμα, οπότε...
Γιατι, με τον τροχο θα το "φερεις"???
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατι, με τον τροχο θα το "φερεις"???
Έχει γέλιο η υπόθεση. Ο πρώτος που ανέλαβε να ταιριάξει μετρήσεις με σχέδιο απλά δεν τα κατάφερε ποτέ και μας έπιασε γέλιο και το έχουμε κάνει Τσάλεντζ τώρα. Τίθενται πολλά ερωτηματικά για το θέμα του τι στο διάολο έχουν χτίσει τόσο στραβά που "ξεγελάει" το μάτι.

Το θέμα δεν είναι τόσο να το φέρεις να κάτσουν όλα, είναι ότι αν έχει μπει στον διπλανό διαμέρισμα είναι "τοξική" ιδιοκτησία που δεν θα πουληθεί "ποτέ".
 

arisxj

Μέλος
Όνομα
aris
Μοτό
yamaha tdm900
Έχει γέλιο η υπόθεση. Ο πρώτος που ανέλαβε να ταιριάξει μετρήσεις με σχέδιο απλά δεν τα κατάφερε ποτέ και μας έπιασε γέλιο και το έχουμε κάνει Τσάλεντζ τώρα. Τίθενται πολλά ερωτηματικά για το θέμα του τι στο διάολο έχουν χτίσει τόσο στραβά που "ξεγελάει" το μάτι.

Το θέμα δεν είναι τόσο να το φέρεις να κάτσουν όλα, είναι ότι αν έχει μπει στον διπλανό διαμέρισμα είναι "τοξική" ιδιοκτησία που δεν θα πουληθεί "ποτέ".
να το αγορασει ο διπλα :ha
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Στην γέφυρα Βαρυμπόμπης μου έστειλε μήνυμα φίλος το πρωί "σταματάνε κόσμο και ζητάνε αλυσίδες"...

Πιο γελοίο πεθαίνεις. Από την απόλυτη απραξία πέρυσι, στην απόλυτη υπερβολή φέτος.
Γιάννη κατά την γνώμη μου έτσι πρέπει να λειτουργήσουν

Συστάσεις έκαναν και αν περιμένουν να ελέγξουν αν υπάρχουν αλυσίδες όταν οι δρόμοι θα έχουν χιόνι, μάλλον θα είναι αργά

Τα έχουμε δει στο παρελθόν
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλησπερα παιδια, να πάμε αύριο θα ποσταρω αργότερα γιατί έχω ένα μάθημα ως τις 8.

Καλό είναι να ξεκινήσουμε ελαφρώς αργά γιατί χιονακι δίνει προς το μεσημέρι.

Ας ανοίξει κάποιος θέμα για αυριο ...

"Επιχείρηση Μπάρμπαρα ".
 
Top Bottom