Της τελευταίας στιγμής...

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
μολις μπηκα σπιτι απο ποδηλατο , ειναι κανεις για καμια βολτα πεντελη και καφε παλιατσο? μετα απο καμια ωρα να χαλαρωσω!
Υπάρχουν και αυτοί που πάνε βόλτα για να χαλαρώσουν απ' την βόλτα... Δηλαδή στον γιατρό θα μας στείλετε :rage::muted::cry:



Καλή βόλτα βρε :ok::laugh:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Εμείς πάντως την κάναμε την μικρή βόλτα μας καλά ήταν! Ευχαριστώ για την παρεα nickaoua11


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και εγώ σε ευχαριστώ πολύ για την παρέα Άλεξ, ήταν ένα ωραίο ξεμούδιασμα μετά από πολλές μέρες αποχής από τη σέλα!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σκέφτομαι κ εγώ να κάνω μια αύριο ,αλλά όλα θα εξαρτηθούν από το πώς θα είναι η νυχτερινή βάρδια στη δουλειά :p
Πέρασε σαν ιδέα κάνα καφεδάκι Πόρο - Μέθανα να ανοίξει το μάτι ,να δούμε και λίγο θάλασσα,όλο βουνά βουνά :roflmao: και μετά βλέπουμε για συνέχεια !!
Φαϊ γλυκό included :wacky:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Σκέφτομαι κ εγώ να κάνω μια αύριο ,αλλά όλα θα εξαρτηθούν από το πώς θα είναι η νυχτερινή βάρδια στη δουλειά :p
Πέρασε σαν ιδέα κάνα καφεδάκι Πόρο - Μέθανα να ανοίξει το μάτι ,να δούμε και λίγο θάλασσα,όλο βουνά βουνά :roflmao: και μετά βλέπουμε για συνέχεια !!
Φαϊ γλυκό included :wacky:
Αποστόλη εγώ γύρω στις 14.30 θέλω να είμαι πίσω.μηπως να σταματάγαμε Επίδαυρο?ή τι ώρα λες να ξεκινήσουμε?στη τελική σταματάμε κάπου για καφε και συνεχίζουμε?
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αποστόλη εγώ γύρω στις 14.30 θέλω να είμαι πίσω.μηπως να σταματάγαμε Επίδαυρο?ή τι ώρα λες να ξεκινήσουμε?στη τελική σταματάμε κάπου για καφε και συνεχίζουμε?
Δημήτρη θες να κάτσουμε Επίδαυρο για καφέ να έχουμε και ώρα και αν είναι μετά αν έχει περάσει η ώρα την κάνω τη γύρα προς τα κάτω μέχρι να πάω δουλειά στις 23:30 έχω χρόνο :roflmao:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δημήτρη θες να κάτσουμε Επίδαυρο για καφέ να έχουμε και ώρα και αν είναι μετά αν έχει περάσει η ώρα την κάνω τη γύρα προς τα κάτω μέχρι να πάω δουλειά στις 23:30 έχω χρόνο :roflmao:
Ναι μέσα,έτσι θα το κάνουμε
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Για βάλτε ώρα εκκίνησης και από πού, μήπως προλάβω.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αυριο σκεφτομαι το πρωι κανενα υμηττο χωμα αν θελει κανεις... δεν ειμαι και σιγουρος βεβαια! χαχα αλλα αν βρεθει παρεα ...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Θα πάτε από καινούργια ως Κόρινθο? Οι ρυθμοί θα είναι τάπα?
Όχι οι ρυθμοί θα είναι νορμάλ άλλωστε ένας δρόμος είναι δεν χανόμαστε. Το πήγαινε αν θέτε το κάνουμε κ από παλιό.ελα Κώστα μη το σκέφτεσαι
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ήταν πολύ ωραίο το παρεάκι σήμερα :)

Mετα το καφεδάκι με τα παιδιά στην Παλαιά Επίδαυρο, έριξα μια βουτιά στην Νέα που μου αρέσει η παραλία γιατί είναι πιο ήσυχα και έχει και φυσική σκιά.

 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ωραία παρέα σήμερα και ωραία μέρα για καμιά γύρα , καλοκαιριάζει !!!
Καφεδάκι Επίδαυρο και λίγο Μέθανα !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom