Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Που είναι αυτό Γιάννη;

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
Πηγές Λούρου. Περάσαμε διπλτ με το 36ωρο και δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτό. Που .. δεν υπάρχει! Για βουτιά. Όπως επίσης ο κουιασας, να γιατί έχει πάντα κόσμο, παράδεισος.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Πηγές Λούρου. Περάσαμε διπλτ με το 36ωρο και δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτό. Που .. δεν υπάρχει! Για βουτιά. Όπως επίσης ο κουιασας, να γιατί έχει πάντα κόσμο, παράδεισος.
Φαίνεται εκπληκτική! Δεν είχα ιδέα.

Sent from my Armor 17 Pro using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω τον παππού που λέει "πέντε λεπτά ανηφόρα ακόμα ένας καταρράκτης με λίμνη"

Το έλεγα να φέρω παπούτσια γμτ
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω τον παππού που λέει "πέντε λεπτά ανηφόρα ακόμα ένας καταρράκτης με λίμνη"

Το έλεγα να φέρω παπούτσια γμτ
Αυτά δεν καταλήγουν ωραία να το ξέρεις :roflmao::roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
thenos αν έχεις χρόνο για καφέ, τώρα ξεκινάω από καταρράκτες Ματσούκι για τα μέρη σου :)
Πάρε τηλέφωνο Γιάννη.
Χρόνος απεριόριστος...
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ποιος έπρεπε να είναι μίζα στις 7 και τώρα βάζει βενζίνη στον Άγιο Στέφανο; Ε;

Όπου βγει :)
Το 7 αργαμιση πολύ είναι κατά τη γνώμη μου για μια τέτοια βόλτα. Το 5:30 είναι το ιδανικό για εκκίνηση από τα Μακντόναλντ στην εθνική άντε 6:00 για να φανεί ότι έγινε και μια υποχώρηση. Μπορεί βέβαια και να σφάλω, βασικά δεν θα τολμήσω ποτέ να ανεβάσω εδώ βόλτα με τέτοια ώρα εκκίνησης καθόσον δεν θέλω να δεχθώ απροειδοποίητη βολή αντιαρματικού όπλου, ούτε να βλέπω έναν έναν να πέφτει τανάσκελα να πεθάνει και να το φέρω βάρος στη συνείδηση μου. (αν επιβιώσω από την βολή του αντιαρματικού)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όταν εμπιστεύεσαι το ...gps


Βρίσκεσαι σε λάθος Ελάτη. Τέλος πάντων ..


Πάμε σπίτι.


 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Όταν εμπιστεύεσαι το ...gps


Βρίσκεσαι σε λάθος Ελάτη. Τέλος πάντων ..


Πάμε σπίτι.


Δεν το εμπιστεύεσαι, δεν το ρωτάς, δεν του μιλάς, δεν το κοιτάς ποτέ μα ποτέ αν θες να πας εκεί που έχεις σχεδιάσει εσύ, αλλιώς θα σε πάει εκεί που έχει σχεδιάσει αυτό.
gps μόνο αν θες να κινηθείς στην απεραντοσύνη της θάλασσας και μόνο για να σε πάει στη διαδρομή που του έχεις υποδείξει εσύ αυστηρά και δια ροπάλου από πριν, για να πιάσεις την αστακοσυναγριδα στον ύπνο. Αλλιώς κινδυνεύεις να σε περάσει και πάνω από κανένα νησί.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε σεις κοιτάξτε να βρει μηχανάκι ο γλυκογιώργης γιατί τρομάζω με το τι μπορεί να ποσταρει αν μείνει κάνα μήνα ακόμα αμήχανος :eek::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε σεις κοιτάξτε να βρει μηχανάκι ο γλυκογιώργης γιατί τρομάζω με το τι μπορεί να ποσταρει αν μείνει κάνα μήνα ακόμα αμήχανος :eek::roflmao::roflmao:
Μην τρομάζεις, έχει την κυρΑλεξάνδρα και τονε φέρνει στα ίσα...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έλα σώπα, μπαίνω Ιονία οδό. Λίγο έχω ξενερωμα γιατί δεν τίμησα τοπικά προϊόντα σήμερα, αλλά δεν θα ξεμενα βαθιά νύχτα στο βουνό για ένα σνακ. Όλα καλά.
 
Top Bottom