Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εσύ είσαι ήδη μεσηλιξ
Αν γυρνούσα υπερήλικας και πάλι δεν θα έπαιρνα σύνταξη.

Λοιπόν το γέλιο είναι ότι λόγω του αέρα εσφιγγα το μηχανάκι με τα πόδια και τελικά έχω πιαστεί στους προσαγωγούς περισσότερο από κάθε άλλο σημείο της περιοχής.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ενώ το 950 είναι μπερζερα
Μπροστά στο tuono είναι. Στο 950 μπορεί να είναι στενή αλλά έχει και λίγο αφρώδες για τα μάτια του κόσμου. Αν την πιέσεις με το δάκτυλο βυθίζετε 2-3 πόντους. Στο tuono μια τάβλα υπενδεδυμένη με βινυλιο είναι. Την κοιτάς και πονάς
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όλοι 1290 θα πάρετε!
Το επόμενο, που έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής ντεπόζιτου.

Αλλά τώρα με έχεις βάλει σε σκέψεις, αν κάνεις 1100 σε τρεις μέρες και κουράζεσαι ενώ είσαι και γυμνασμενος με το ποδήλατο και όχι χαλβάς σαν εμένα, μήπως είναι χάλια το μηχανάκι :p
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Όλοι 1290 θα πάρετε!
Πρόκειται σίγουρα περί λάθους εκ παραδρομής, το ορθόν είναι όλοι GS 1250 θα πάρετε.
Αυτό συνιστούν οι 29 κατασκευαστές πλυντηρίων, αυτό ξέρουμε, αυτό εμπιστευόμαστε
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το επόμενο, που έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής ντεπόζιτου.

Αλλά τώρα με έχεις βάλει σε σκέψεις, αν κάνεις 1100 σε τρεις μέρες και κουράζεσαι ενώ είσαι και γυμνασμενος με το ποδήλατο και όχι χαλβάς σαν εμένα, μήπως είναι χάλια το μηχανάκι :p
Ψάχνεις τώρα και εσύ να βρεις λογική...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Το επόμενο, που έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής ντεπόζιτου.

Αλλά τώρα με έχεις βάλει σε σκέψεις, αν κάνεις 1100 σε τρεις μέρες και κουράζεσαι ενώ είσαι και γυμνασμενος με το ποδήλατο και όχι χαλβάς σαν εμένα, μήπως είναι χάλια το μηχανάκι :p
Το 1290 σε κάνει φτελια:inlove:, προσπάθεια να κάθεται κάτω, προσπάθεια να μην βγεις εκτός δρόμου, προσπάθεια να περιμένεις τους από πίσω.
Και ο σκοπός είναι (εκτός από την πύλη) να γίνουμε κομμάτια :) με ότι καβαλάμε!
Άρα μουσατο αγορι μην ανησυχείς προχώρα ;)
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πρόκειται σίγουρα περί λάθους εκ παραδρομής, το ορθόν είναι όλοι GS 1250 θα πάρετε.
Αυτό συνιστούν οι 29 κατασκευαστές πλυντηρίων, αυτό ξέρουμε, αυτό εμπιστευόμαστε
Τους χρήστες να ρωτάτε παρακαλώ, όχι τους κατασκευαστές!!!!! :ha
Κοινώς, "εμάς" να εμπιστεύεστε!!!! :laugh:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραία ήτανε.
Τελικά το σακίδιο της acerbis με τον υδροσακο που πήρα είναι υπερβολικά μικρό. Η θήκη που υποτίθεται ότι παίρνει λίγα εργαλεία χώρεσε μόνο τα χαρτιά της μηχανής το πορτοφόλι και κλειδιά με το ζόρι. Ούτε το κινητό δεν μπόρεσα να στριμωξω μέσα.

Είναι απίστευτο πόσο σε σώζουν οι αναρτήσεις και το γκάζι. Πέρασα από κομμάτια που με την ασχετοσυνη μου δεν θα το τολμούσα ποτέ με μεγάλο.

.


Στάλθηκε από το 2201116SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ορίστε, μια χαρά πας ξέρω γω στο χάνι της Κανδήλας ή στο Πλανητέρο ή κάτι μου είπε ο κολλητός για ένα μαγειρείο στην Βυτίνα η στα Λαγκάδια που έχει ανοίξει καινούριο μαγαζί για κρέπα, μεσημέρι θα βρέξει οπότε τρως με δροσιά και γυρίζεις στεγνά.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ορίστε, μια χαρά πας ξέρω γω στο χάνι της Κανδήλας ή στο Πλανητέρο ή κάτι μου είπε ο κολλητός για ένα μαγειρείο στην Βυτίνα η στα Λαγκάδια που έχει ανοίξει καινούριο μαγαζί για κρέπα, μεσημέρι θα βρέξει οπότε τρως με δροσιά και γυρίζεις στεγνά.
Πρωί ποδήλατο μετά το σκέφτομαι!
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Αύριο Σάββατο θα πάω Βιλια για καφέ
Αν ψήνεται κανένας θα είμαι στις 10:00 λίγο μετά την έξοδο 1 της ΑΤΤΙΚΗΣ οδού προς Μανδρα
Θα έχω και μαγιό μαζί μήπως ανάλογα την παρέα καταλήξουμε Πόρτο Γερμενό που είναι κοντά..
 
Top Bottom