Της τελευταίας στιγμής...

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Όχι δεν έχω κανονίσει κάτι
Θα φυγω σε καμμια ωρα, να'χει σηκωθει και λιγο ο ηλιος, απο Ωρωπο, καφε Stork(Επιδαυρο) κι απο εκει ο,που βγαλει ο δρομος. Αν μεχρι τοτε, η εκει, βρεθει παρεα, χαρα μου...:)
 

Giwrgosv

Μέλος
Όνομα
Giwrgos
Μοτό
Tiger 800 xc
Σόρρυ δεν το είδα ποτέ ξύπνησα το πρωί δεν είδα να απαντάει κάποιος κ έκανα κάτι άλλο
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βλέπω ότι μέχρι και την Πέμπτη έχει καλό καιρό, μετά πιάνουν βροχές.

Έχω δυο προορισμούς στο μυαλό μου με δυο ενναλακτικές στο κάθε ένα, αλλά όποια άλλη ιδέα υπάρχει είναι ευπρόσδεκτη.

Το ένα σενάριο λέει Πελοπόννησο με α) τον καλσικό κύκλο Επίδαυρο, Γαλατά, Ερμιόνη, Πόρτο Χέλι
και β) Άστρος, Τυρός, Φωκιανό, Κυπαρίσσι, Γεράκι

Το άλλο σενάριο είναι Εύβοια που έχω να πάω πολύ καιρό με γ) Το κλασικό, λουκουμάδες στον Αλεξίου και μεγάλο κύκλο μέχρι Πευκί, Ωρεούς, και επιστροφή με καραβάκι και εθνική
και δ) Ένα πολύ ωραίο κύκλο που είχα κάνει πριν πολλά χρόνια στην Νότια Εύβοια αλλά δεν βρίσκω το ίχνος. Νομίζω περάσαμε από Μαρμάρι στην ανατολική πλευρά και από εκεί στο Ακρωτήριο Καφηρέα (Κάβο Ντόρο) και επιστροφή από Στείρα ή Ερέτρια. Η ανατολική πλευρά ήταν χώμα αλλά χωρίς δυσκολίες. Το μόνο χαλασμένο κομμάτι ήταν το δρομάκι που κατέβαζε στο ακρωτήρι.

Όλα αυτά τώρα στο πρώτο διαθέσιμο ρεπό μέχρι και Πέμπτη το οποίο θα ξέρω αργά το απόγευμα της προηγούμενης. Ναι ξέρω, δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος να οργανώσεις βόλτα αλλά από το τίποτα...
Θα ενημερώσω πιο μετά μόλις μάθω για αύριο :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βλέπω ότι μέχρι και την Πέμπτη έχει καλό καιρό, μετά πιάνουν βροχές.

Έχω δυο προορισμούς στο μυαλό μου με δυο ενναλακτικές στο κάθε ένα, αλλά όποια άλλη ιδέα υπάρχει είναι ευπρόσδεκτη.

Το ένα σενάριο λέει Πελοπόννησο με α) τον καλσικό κύκλο Επίδαυρο, Γαλατά, Ερμιόνη, Πόρτο Χέλι
και β) Άστρος, Τυρός, Φωκιανό, Κυπαρίσσι, Γεράκι

Το άλλο σενάριο είναι Εύβοια που έχω να πάω πολύ καιρό με γ) Το κλασικό, λουκουμάδες στον Αλεξίου και μεγάλο κύκλο μέχρι Πευκί, Ωρεούς, και επιστροφή με καραβάκι και εθνική
και δ) Ένα πολύ ωραίο κύκλο που είχα κάνει πριν πολλά χρόνια στην Νότια Εύβοια αλλά δεν βρίσκω το ίχνος. Νομίζω περάσαμε από Μαρμάρι στην ανατολική πλευρά και από εκεί στο Ακρωτήριο Καφηρέα (Κάβο Ντόρο) και επιστροφή από Στείρα ή Ερέτρια. Η ανατολική πλευρά ήταν χώμα αλλά χωρίς δυσκολίες. Το μόνο χαλασμένο κομμάτι ήταν το δρομάκι που κατέβαζε στο ακρωτήρι.

Όλα αυτά τώρα στο πρώτο διαθέσιμο ρεπό μέχρι και Πέμπτη το οποίο θα ξέρω αργά το απόγευμα της προηγούμενης. Ναι ξέρω, δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος να οργανώσεις βόλτα αλλά από το τίποτα...
Θα ενημερώσω πιο μετά μόλις μάθω για αύριο :)
Ωραία όλα.
Αν ανέβεις Εύβοια, γιατί πρέπει να γυρίσεις με καραβάκι?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραία όλα.
Αν ανέβεις Εύβοια, γιατί πρέπει να γυρίσεις με καραβάκι?
Δεν "πρέπει", απλά είπα να το κάνω πιο λάιτ μήπως και μαζέψω "πελάτες" :laugh:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια χαρά επιστρέφεις πάλι από ευβοια.
Λίγα και όμορφα χλμ.
Αν πέσει το σκοτάδι σε οποιαδήποτε διαδρομή αυτή την εποχή, τρως κρύο χωρίς λόγο και δεν βλέπεις, οπότε το *κόψιμο δρόμου " δεν το μισεί κανείς.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν πέσει το σκοτάδι σε οποιαδήποτε διαδρομή αυτή την εποχή, τρως κρύο χωρίς λόγο και δεν βλέπεις, οπότε το *κόψιμο δρόμου " δεν το μισεί κανείς.
Αν ξεκινήσετε σχετικά νωρίς, δεν θα σας προλάβει σκοτάδι .
Σε 2 ώρες είσαι τέρμα βόρεια από Χαλκίδα μεσα και η στάση λουκουμα.
Έχω πήξει στην δουλειά, αλλιώς θα σας συνόδευα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σαμπσκράιμπντ
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Βλέπω ότι μέχρι και την Πέμπτη έχει καλό καιρό, μετά πιάνουν βροχές.

Έχω δυο προορισμούς στο μυαλό μου με δυο ενναλακτικές στο κάθε ένα, αλλά όποια άλλη ιδέα υπάρχει είναι ευπρόσδεκτη.

Το ένα σενάριο λέει Πελοπόννησο με α) τον καλσικό κύκλο Επίδαυρο, Γαλατά, Ερμιόνη, Πόρτο Χέλι
και β) Άστρος, Τυρός, Φωκιανό, Κυπαρίσσι, Γεράκι

Το άλλο σενάριο είναι Εύβοια που έχω να πάω πολύ καιρό με γ) Το κλασικό, λουκουμάδες στον Αλεξίου και μεγάλο κύκλο μέχρι Πευκί, Ωρεούς, και επιστροφή με καραβάκι και εθνική
και δ) Ένα πολύ ωραίο κύκλο που είχα κάνει πριν πολλά χρόνια στην Νότια Εύβοια αλλά δεν βρίσκω το ίχνος. Νομίζω περάσαμε από Μαρμάρι στην ανατολική πλευρά και από εκεί στο Ακρωτήριο Καφηρέα (Κάβο Ντόρο) και επιστροφή από Στείρα ή Ερέτρια. Η ανατολική πλευρά ήταν χώμα αλλά χωρίς δυσκολίες. Το μόνο χαλασμένο κομμάτι ήταν το δρομάκι που κατέβαζε στο ακρωτήρι.

Όλα αυτά τώρα στο πρώτο διαθέσιμο ρεπό μέχρι και Πέμπτη το οποίο θα ξέρω αργά το απόγευμα της προηγούμενης. Ναι ξέρω, δεν είναι και ο καλύτερος τρόπος να οργανώσεις βόλτα αλλά από το τίποτα...
Θα ενημερώσω πιο μετά μόλις μάθω για αύριο :)
το κάνα την προηγούμενη Κυριακή
πολύ καλό
τον χωματόδρομο τον πέρασε και τουονο...
πήγαμε αγ.μαρινα στυρα με το καραβάκι
φαγητό στους καλλιανους στον μπάρμπα Μήτσο
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν βγήκε δουλειά οπότε είμαι κομπλέ για αύριο. :p:D
Όποιος ενδιαφέρεται ας γράψει να επιλέξουμε προορισμό
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μετά ολίγου βατού χωματόδρομου...
Περιλαμβάνεται και επίσκεψη στον Αλεξίου.
Ωραίο δείχνει.
Θα μας κάνεις παρέα Σπύρο;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Mc Donalds μετά τα διόδια Αφιδνών 9:15 είναι καλά;
 
Top Bottom