Της τελευταίας στιγμής...

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Ξέρω εγώ που είναι , από εθνική βγαίνουμε λουτρακι και αριστερό μας χέρι είναι το μαγαζί τα λέμε εκεί
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αλέξανδρε πως λες να ανέβουμε; Επίσης μια ψυχή λέει θα βρέχει 4-6 δηλαδή την ώρα που θα τρώμε:p
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Δεν έχω ιδέα χαχαχα πάμε Λουτράκι να πάρουμε τον μπιλι και πάμε μετά από παλιά επαρχιακά δεν εχω θέμα γενικά
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βαρέθηκε το αγόρι την Τζένη και το γύρισε σε ιεραποστολικό!!!:)
Ανάποδα το πας δεν πρζ.
Μετάφραση καλιαρντά?
Δουλειά τελικά αύριο μέχρι αργά καλή βόλτα.
Δευτέρα Αθήνα service στην Τζένη, όποιος θέλει καφεδάκι.
Ρίξε συρμα την Δευτέρα
 

wildbilly

Έχει κόψει το καπίστρι και σέρνει και το παλούκι..
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Χοντρή 1250GS Exclusive 2019
Μοτοκούκι V85tt στο μούσκιο
Δεν έχω ιδέα χαχαχα πάμε Λουτράκι να πάρουμε τον μπιλι και πάμε μετά από παλιά επαρχιακά δεν εχω θέμα γενικά
Πάμε να ανεβουμε από Νεμέα, ψάρι κτλ να βγούμε στη στυμφαλια και από κειθε καρφί για γκουρα
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αλέξανδρε πως λες να ανέβουμε; Επίσης μια ψυχή λέει θα βρέχει 4-6 δηλαδή την ώρα που θα τρώμε:p
Πάμε να ανεβουμε από Νεμέα, ψάρι κτλ να βγούμε στη στυμφαλια και από κειθε καρφί για γκουρα
Μέσα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Καφέ μετά??
Η ......
Την προηγούμενη θέλατε Κιάτο, Κορινθία, Ισθμό,Αθήνα καφέ :)
Κάτι θες να πεις εσύ τώρα. Αλλά δεν καταλαβαίνω ακριβώς. Το παθαίνω και με τον αμυρου καμία φορά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει δίκιο ο Θανάσης, είπε ελάτε Ίσθμια αλλά θα έχει αέρα όπως και στο Λουτράκι και τελικά τον ήπιαμε Κιάτο με γαλακτομπούρεκο.

10 Ελευσίνα αύριο, πάμε να μαζέψουμε το χαρούμενο αγόρι με το GS και τα υπόλοιπα τα βλέπουμε, η διαδρομή που είπε καλή είναι.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μμμμμμμμμμμμμμμ!!! :)
Χαρούμενο αγόρι :)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Οπότε 10.30 περάστε πάρτε με από το box στον ισθμό αν θέλουτε παρέα αγριοβασίλα...αλλά ΝΑ κι αν θέλουτε, ΝΑ κι αν δε θέλουτε,, εγώ θα πάω για καφέ στην Γκούρα και αν σας βρω θα κάνω πως δεν σας βλέπω...
Εντάξει με έπεισες θα έρθω
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τις προάλλες που πήγα στην Μοτοδυναμική χαιρετηθήκαμε και με τον orla13 και μου λέει δεν κανονίζουμε μιά καφεδάρα Γκούρα το Σάββατο (αύριο δηλαδή); Αναχώρηση θέλει κατά τις 10πμ που κατά Ναυτίλο είναι απαράδεκτη αλλά δεν σκάμε για τέτοια μικρά πράγματα. Έμαθα ότι μιά μουχρίτσα κρυφομπεμβεδού αποφασιστικιά θέλει να συμμετέχει, γενικότερα το ωράριο είναι τέρμα χαλαρό.

Φαγητό αν γλιτώσουμε την τσίκνα απ' το γρν παίζει και σε λάιτ μορφή πέστροφας που έχει δίπλα στο Πλανητέρο και στον Μύλο στα Τριπόταμα.

Ξέρω, δύο βόλτες κάτω απ' τ' αυλάκι τιναφταπουκάνετε αλλά υπάρχει πλάνο για μιά ωραία 800άρα+ πάνω από το αυλάκι το επόμενο, προσπαθούν να με κλείσουν για δουλειά εκείνο το Σάββατο αλλά για την ώρα είπα "δεν μου συνουσιάζεσθε" σε πιο ευγενική μορφή πάντα.

Χάρτη δεν έχουμε. Θα δείξει.
Με παρεξηγησατε αρχοντα Ιωαννη.
Αυτό που είπα εγώ είναι ότι, όταν η βόλτα είναι της προκοπής, και η πρωινή αφύπνιση πρεπει να είναι της ανάλογης αξίας με τη βόλτα
Τώρα για να πεταχτεί κανείς μέχρι το περίπτερο για τσιγάρα (στη γκούρα εν προκειμένω) προφανώς δεν χεριάζετε να σηκωθεί από τα άγρια χαράματα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τώρα για να πεταχτεί κανείς μέχρι το περίπτερο για τσιγάρα (στη γκούρα εν προκειμένω)
Μην τα λες έτσι αυτά, βλέπεις τι τραβάμε, θα λες "για να κάνει κάποιος μικρό ταξίδι δεν χρειάζεται να ξυπνήσει νωρίς" εκτός αν είναι ανάποδος και για να πάει Μπαρο δεν έχει σηκωμό και για μικρά ταξίδια το μάτι ανοίγει αξημερωτα.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Να υποθέσω ότι το σημείο είναι αμέσως μετα τα διόδια της Ελευσίνας? Η μήπως μπορεί να είναι και στο παρκινγκ που είναι 300 μέτρα πριν
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Θα εμφανιστεί κανείς η μπαααα;

Στάλθηκε από το MI 8 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom