Της τελευταίας στιγμής...

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ είδα και το Subaru, είδα και το μηχανάκι μέσα στην αυλή, πρέπει να είναι "σωστά" παλικάρια στην ταβέρνα.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εγώ είδα και το Subaru, είδα και το μηχανάκι μέσα στην αυλή, πρέπει να είναι "σωστά" παλικάρια στην ταβέρνα.
είναι φιλου ,Γιάννης Μπούρος πολύ καλό παιδί και φοβερά γρήγορος οδηγός μιας και τρέχει και πανελλήνιο ταχύτητας ,κάποτε πηγαίνανε άγιο ροσσι με δερματινα και μετά στο γύρνα χανι για φαγητό και ότι αγώνα είχε sbk ή gp τον βλέπαμε εκεί!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
είναι φιλου ,Γιάννης Μπούρος πολύ καλό παιδί και φοβερά γρήγορος οδηγός μιας και τρέχει και πανελλήνιο ταχύτητας ,κάποτε πηγαίνανε άγιο ροσσι με δερματινα και μετά στο γύρνα χανι για φαγητό και ότι αγώνα είχε sbk ή gp τον βλέπαμε εκεί!
Αφού είναι φίλος δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω αλλά το φαγητό... Αξίζει τον "κόπο";
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εγώ είδα και το Subaru, είδα και το μηχανάκι μέσα στην αυλή, πρέπει να είναι "σωστά" παλικάρια στην ταβέρνα.
Εννοείται δεν μας τρομάζει τίποτα μπροστά σε νέες γαστριμαργικές εμπειρίες. Απλά η λύση "σουβλάκι στην Χαλκίδα" έδινε νωρίτερα επιστροφή λόγω της ημέρας.

Τώρα που λέω Χαλκίδα.
Πάμε να φύγουμε και μας την πέφτουν οι λιμενικοί, για δεύτερη φορά σήμερα.
Μας σταματάνε και σβήνουμε. Κόβουνε φάτσες και βλέπου ότι είμαστε προβλεπέ και μάλλον περαστικοί.
Λέει ο αρχηγός μετά από σύντομο διάλογο με Γιάννη. "Εντάξει σοβαροί άνθρωποι φαίνεστε, άντε να πάτε στο καλό"
Λέμε "Ευχαριστούμε, καλό βράδυ" και ξεκινάνε να φύγουν, και εκεί που λέω γλυτώσαμε... βάζει μπροστά ο Γιάννης το ΜΠουΜπουνιστήρι

BraouoooooBroumBroumBrombubububububu!!!!!

Και λέω τώρα θα μας πουν "Που πάτε ρε κωλόπαιδα, γυρίστε πίσω" :punch::rage: Θα κάνω καιρό να πάω Χαλκίδα νομίζω :laugh:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
είναι φιλου ,Γιάννης Μπούρος πολύ καλό παιδί και φοβερά γρήγορος οδηγός μιας και τρέχει και πανελλήνιο ταχύτητας ,κάποτε πηγαίνανε άγιο ροσσι με δερματινα και μετά στο γύρνα χανι για φαγητό και ότι αγώνα είχε sbk ή gp τον βλέπαμε εκεί!
Σωστός!
Γράφει στο apriliabikers, είναι πολύ γρήγορος!

Δεν έχω φάει στην Ταβέρνα ΑΛΛΑ έχω κάτσει παλιότερα όταν έμεινα από ντίζες στο Tuono. Μεγάλες στιγμές...
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ο giamar είναι από Κατερίνη;

Ίσως κάνω βόλτα... Της τελευταίας στιγμής!

Για το XR ρε γαμωτο!
Από χθες είμαι με κοβιτ γμτ.
Πάει ένα από τα τελευταία κάστρα χαχαχαχαχαχαχα

Πάντως άνευ πλάκας αν ανέβεις χτύπα τηλ να βρεθούμε ,το τηλ είναι στο προφιλ
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Αφού είναι φίλος δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω αλλά το φαγητό... Αξίζει τον "κόπο";
οτι εχω φαει ηταν μια χαρα αλλα εμεις τοτε περναμε μια μακαροναδα με τυρια και λαδι για υδατανθρακες , χωριατικη βλεπαμε αγωνα και μετα φευγαμε τερμα για αθηνα ! χαχα δερματινα και supersport δεν πανε με πολυ φαγητο!
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
οτι εχω φαει ηταν μια χαρα αλλα εμεις τοτε περναμε μια μακαροναδα με τυρια και λαδι για υδατανθρακες , χωριατικη βλεπαμε αγωνα και μετα φευγαμε τερμα για αθηνα ! χαχα δερματινα και supersport δεν πανε με πολυ φαγητο!
Ακόμα έχω την μυρωδιά από το μακαρόνι που στα φρένα ανέβαινε στην μύτη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Μοναχική στον Αλεξίου σήμερα, να φορτίσει λίγο και η μπαταρία του SAS
Ααααχχχ

Μπήκα σε κάτι φόρουμ του εξωτερικού και είδα κάτι μόντες που με αναστατώσανε Γιώργη!Αυτη η ακραπα του Duke στο S και ζάντα μπροστά από το Duke 17” Ονείρωξη για την συγκεκριμένη διαδρομή!


Sent from my iPhone using Tapatalk[/IMG][/QUOTE]
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ααααχχχ

Μπήκα σε κάτι φόρουμ του εξωτερικού και είδα κάτι μόντες που με αναστατώσανε Γιώργη!Αυτη η ακραπα του Duke στο S και ζάντα μπροστά από το Duke 17” Ονείρωξη για την συγκεκριμένη διαδρομή!


Sent from my iPhone using Tapatalk[/IMG]
[/QUOTE]

Δεν θέλει 17αρη εμπρός το εργαλείο Γιάννη! Για τον δρόμο έτσι όπως είναι στημένο (και με αυτά τα λάστιχα βέβαια) είναι ότι πρέπει...
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
οτι εχω φαει ηταν μια χαρα αλλα εμεις τοτε περναμε μια μακαροναδα με τυρια και λαδι για υδατανθρακες , χωριατικη βλεπαμε αγωνα και μετα φευγαμε τερμα για αθηνα ! χαχα δερματινα και supersport δεν πανε με πολυ φαγητο!
Μου θυμησες μια Επιδαυρο με gixxer. Στο stork επεσε η ιδεα για Μπατζαβαλη. Δεν ειχα παει ποτε εγω. Παμε, τρωμε που να κλεισουν τα δερματα μετά. Ειπα θα το στειλω μεταφορικη και εγω κτελ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
.Παμε, τρωμε που να κλεισουν τα δερματα μετά. Ειπα θα το στειλω μεταφορικη και εγω κτελ.
Ασκησουλες για δέκα λεπτά, και θα είσαι έτοιμος την άλλη φορά!!!!


:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου θυμησες μια Επιδαυρο με gixxer. Στο stork επεσε η ιδεα για Μπατζαβαλη. Δεν ειχα παει ποτε εγω. Παμε, τρωμε που να κλεισουν τα δερματα μετά. Ειπα θα το στειλω μεταφορικη και εγω κτελ.
Έχει γίνει και στο χάνι αυτό.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Είχαμε και οι δύο πάρα πολύ καιρό να καβαλήσουμε τα ον/οφ - άκια μας.

:friend:

Κωστή να είσαι καλά ,ήταν πολύ ωραία η βόλτα, τα μέρη και οι διαδρομές εκεί κάτω είναι απίθανα !! να είμαστε καλά να βολταρουμε τα ον/οφ ακια μας :roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Κωστή να είσαι καλά ,ήταν πολύ ωραία η βόλτα, τα μέρη και οι διαδρομές εκεί κάτω είναι απίθανα !! να είμαστε καλά να βολταρουμε τα ον/οφ ακια μας :roflmao:
Εσυ εισαι αυτος που εχει καιρο να οδηγησει?
:ha
 
Top Bottom