Της τελευταίας στιγμής...

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αααα γι'αυτό είχε κρύο σήμερα που δουλεύαμε στην ταράτσα ... :roflmao::roflmao::roflmao:
Επειδη περασα εγω? :roflmao:
Παντως πολυ κινηση πανω κατω.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το μόνο που με "στεναχώρησε" ήταν ότι θα είχε ενδιαφέρον να έχω άλλον μπροστά να δίνει ρυθμό για αλλαγή και ήταν σε ωραίο σημείο για ροή. Έχουμε μέλλον...


Δικά μας ήταν η orange xx90 brotherhood.
Τα 950 δεν τα παίζουν.
Μια χαρά ήταν η βόλτα Γιάννη, μια χαρά πηγαίναμε, σε επόμενη βόλτα ούτως η άλλως όπως είπα δεν είχα ξαναπάει Γαλαξίδι, εσείς ξέρατε και την διαδρομή.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Επειδη περασα εγω? :roflmao:
Παντως πολυ κινηση πανω κατω.
Πολύ κόσμο το βουνό Σαββατοκύριακο , το πολύ πολύ άντε μέχρι ταράτσα :roflmao::roflmao::roflmao: μόνο μεσοβδόμαδα για καρυδόπιτα στα καταφύγια :roflmao::roflmao:, ξεκίνησε και το Φλαμπούρι να λειτουργεί και τις καθημερινές !!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Έχω περιέργεια ποια από τις ομάδες ήταν. Που κάνουν παρέα το χρέπι της Γκουτσι αλλά "μόνο το 990 μπορεί να έρθει μαζί μας" που δεν ήταν και 990 κιόλας... :p


FeatherBrain ευχαριστούμε για τον καφέ, καλοταξιδο το εργαλείο
Η Πορτοκαλί αδελφότητα ήταν , στο Γαλαξίδι
Ωραία μοτοβολτα , αλλα λόγω υποχρεώσεων δεν πηγα

Facebook :



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το είδα στο φβ αλλά ο αλγόριθμος δεν είναι φίλος τους και το είδα μετά το ιβεντ, αλλιώς θα είχα μετακινήσει το Χόντα που κλείνει τρια μηχανάκια για να βγάλω το γκλίτερ έξω να διασκεδάσουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Το είδα στο φβ αλλά ο αλγόριθμος δεν είναι φίλος τους και το είδα μετά το ιβεντ, αλλιώς θα είχα μετακινήσει το Χόντα που κλείνει τρια μηχανάκια για να βγάλω το γκλίτερ έξω να διασκεδάσουμε.
Ενα το Χοντα και τρια που κλεινει, τεσσερα, συν το xr πεντε, η εχει κι αλλη πτερυγα το γκαραζ?:)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ενα το Χοντα και τρια που κλεινει, τεσσερα, συν το xr πεντε, η εχει κι αλλη πτερυγα το γκαραζ?:)
Ναι, αυτοκίνητο, ψησταριά με ροδάκια, δύο "some TLC required". Το Χόντα είναι φιλοξενούμενο.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το είδα στο φβ αλλά ο αλγόριθμος δεν είναι φίλος τους και το είδα μετά το ιβεντ, αλλιώς θα είχα μετακινήσει το Χόντα που κλείνει τρια μηχανάκια για να βγάλω το γκλίτερ έξω να διασκεδάσουμε.
Εγω θα εχω και αλλο πρόβλημα σε λίγο γιατί εκτός απο τον αλγόριθμο, είμαι και μαλλιάς... :ha
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ποιος έχει όρεξη αύριο να δούμε τα χιόνια της Εύβοιας; Ραντεβού στην πλατεία της Πεντέλης κατά τις 10:30-11:00;;;
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Ποιος έχει όρεξη αύριο να δούμε τα χιόνια της Εύβοιας; Ραντεβού στην πλατεία της Πεντέλης κατά τις 10:30-11:00;;;
Πάμε πάμε, γτ από Κυριακή θα βγαίνουμε στο μπαλκονι για να δούμε τα χιόνια της Πεντέλης και του Υμηττού.

11:00 πάνω πλατεία (Παλιάτσος καφέ);
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ημουν έτοιμη να το διευκρίνισω αμυρου και με προλαβες….

Δεν εννοώ να πάμε στην Εύβοια, να ανεβοκατέβουμε την Πεντέλη εννοώ
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Προσοχή βόλτα - σκληρό πορνό ΧΧΧ

ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΝ για κρυουλιάρηδες, παραπονιάρηδες, νιούμπηδες, τουμπό-φοβους και στριτάκηδες...

ΑΝ πέσει χιόνι (που θα ρίξει) τότε...

Την Κυριακή αξίζει να κάνουμε ένα γύρο Υμηττού. Αν δεν βρέχει ή δεν χιονίζει δεν αξίζει τότε και η βόλτα θα ακυρωθεί.

Οπωσδήποτε μαζί μας αδιάβροχα, ισοθερμικά, 2α γάντια, κοκκαλάκι νυχτερίδας, σταυρουδάκι, χάντρα (μπλέ χρώματος αυστηρά), την τυχερή σας στολή, σταύρωμα από τη μαμά και τσίπουρο από τον μπαμπά.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Κοκαλάκι αν ξεχάσετε να πάρετε ,θα βρείτε στο βουνό!!! έχουν φωλιά εκεί


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μην τυχόν και δε βγάλετε βίντεο αν πάτε! έχω ξεκινήσει τις λιτανείες να χιονίσει και το περιμένω από τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom