Τιτιβίσματα Νορβηγίας. Πως τελικά αντιμετώπισα τον μινώταυρο Nordkapp, αλλά και όχι μόνο…

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Να σε καλα Ηλία.... με προλαβε ο πασχαλης ο οπιος ειναι πρωινος βραδινος στην δουλεια. .αφου σηκωνεται βραδυ αλλα εμεις λεμε οτι ειναι πρωι....

Το 13 ειναι γεγονος... αλλα μια χαρα μου καθεται μιας και δεν μου χαλασε ποτε...

Και παλι σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια
 

chrismma

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
Ποδηλατο
Αυτή είναι η ιστορία που με έπεισε να πάρω μηχανή (άσχετα αν ο ιος με πήγε πίσω σε πολλα) και η μόνη ιστορία που επιστρέφω συχνά και ξαναδιαβάζω κομμάτια της. Νίκο ελπίζω αν ξεμπλέξουμε ποτέ να διαβάζω καμία νέα ιστορία σου στο δρόμο για τον Μινώταυρο
 

vasilisb

Μέλος
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW 1200GSA
Εξαιρετικό!!! ταξίδι, αφήγηση, προορισμός, φωτογραφίες!!!!! ξεκινούσα το διάβασμα πίνοντας καφέ, ακολουθούσε τσάι, και τέλος καπάκι καμπάρι...... δυστυχώς όμως το ταξίδι τελείωσε..... Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες μαζί μας, εύχομαι σύντομα στο επόμενο και πάντα όρθιος!!!!
 

bebes

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
V-strom 650
Ενα μεγάλο "ΜΠΡΑΒΟ" κι απο μένα για το κουράγιο σου, αλλά ειδικά για την πολύ άμεση γραφή και τον αυτοσαρκασμό σου.;)

Πολλές φορές "μπαίναμε μεσα στα παπούτσια σου" (όπως λενε οι φίλοι μας οι Αγγλοσάξωνες), οι παρατηρήσεις σου πολύ εύστοχες (ειδικά σε μερη που εχουμε παει κι εμεις, τα διάβαζα στη γυναίκα μου και γελούσαμε με τις ατάκες σου αναπολώντας τα δικά μας)

Απλά, για να παω Νορβηγια καταλαβα οτι θα πρέπει να περιμένω να βγω στη σύνταξη...:cool::oops:

Τέλειος είσαι, μου πηρε κανα δυο βδομαδες να διαβασω το ταξίδι σου (εχω και τους χαρτες απο διπλα να "ταξιδεύω" και να υπολογίζω) και τωρα ήδη διαβαζω τη Σικελία :)
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Συγχαρητήρια για τον τρόπο που έκανες το ταξίδι κ για τον τρόπο που βλέπεις τη ζωή!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Αυτή είναι η ιστορία που με έπεισε να πάρω μηχανή (άσχετα αν ο ιος με πήγε πίσω σε πολλα) και η μόνη ιστορία που επιστρέφω συχνά και ξαναδιαβάζω κομμάτια της. Νίκο ελπίζω αν ξεμπλέξουμε ποτέ να διαβάζω καμία νέα ιστορία σου στ
Εξαιρετικό!!! ταξίδι, αφήγηση, προορισμός, φωτογραφίες!!!!! ξεκινούσα το διάβασμα πίνοντας καφέ, ακολουθούσε τσάι, και τέλος καπάκι καμπάρι...... δυστυχώς όμως το ταξίδι τελείωσε..... Σε ευχαριστώ που το μοιράστηκες μαζί μας, εύχομαι σύντομα στο επόμενο και πάντα όρθιος!!!!
Συγχαρητήρια για τον τρόπο που έκανες το ταξίδι κ για τον τρόπο που βλέπεις τη ζωή!!
ο δρόμο για τον Μινώταυρο
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια καλές γιορτές καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία και ευτυχία και φυσικά πολλά και αλησμόνητα ταξίδι με ότι μέσω και όποιον τρόπο επιλέγει ο καθένας μας

Σας ευχαριστώ

Υστερόγραφο.

Το φειζερ ζεί σε 3 χρόνια έκανε 100 χιλιόμετρα λόγο ατυχήματος λοκνταουν και μη καλής ψυχολογίας

Σε 21 μέρες έκανα 11000 χιλιόμετρα και αφού τα έκανα μέσα σε 4 μήνες έκανα αλλά 40
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια καλές γιορτές καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία και ευτυχία και φυσικά πολλά και αλησμόνητα ταξίδι με ότι μέσω και όποιον τρόπο επιλέγει ο καθένας μας

Σας ευχαριστώ

Υστερόγραφο.

Το φειζερ ζεί σε 3 χρόνια έκανε 100 χιλιόμετρα λόγο ατυχήματος λοκνταουν και μη καλής ψυχολογίας

Σε 21 μέρες έκανα 11000 χιλιόμετρα και αφού τα έκανα μέσα σε 4 μήνες έκανα αλλά 40
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Ενα μεγάλο "ΜΠΡΑΒΟ" κι απο μένα για το κουράγιο σου, αλλά ειδικά για την πολύ άμεση γραφή και τον αυτοσαρκασμό σου.;)

Πολλές φορές "μπαίναμε μεσα στα παπούτσια σου" (όπως λενε οι φίλοι μας οι Αγγλοσάξωνες), οι παρατηρήσεις σου πολύ εύστοχες (ειδικά σε μερη που εχουμε παει κι εμεις, τα διάβαζα στη γυναίκα μου και γελούσαμε με τις ατάκες σου αναπολώντας τα δικά μας)

Απλά, για να παω Νορβηγια καταλαβα οτι θα πρέπει να περιμένω να βγω στη σύνταξη...:cool::oops:

Τέλειος είσαι, μου πηρε κανα δυο βδομαδες να διαβασω το ταξίδι σου (εχω και τους χαρτες απο διπλα να "ταξιδεύω" και να υπολογίζω) και τωρα ήδη διαβαζω τη Σικελία :)
Ευχαριστώ και καλές γιορτές
 
Top Bottom