Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Είναι λίγο τσίτα η αλυσίδα, ή έτσι φαίνεται στη φωτογραφία;;;;
Ενταξει ειναι, στο μινιμουμ.
Μηπως θελει να κοπει ενα λινκ σκεφτομαι
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δεν μου άρεσε το πισω φρενο στο συλλεκτικό gs c, φορούσε τακακια artrax , έγινε έλεγχος στα υγρά και έβαλα τακακια ebc off road , πολύ διαφορετική αίσθηση απο τα πρώτα μέτρα και τώρα ακόμα τα στρώνω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν μου άρεσε το πισω φρενο στο συλλεκτικό gs c, φορούσε τακακια artrax , έγινε έλεγχος στα υγρά και έβαλα τακακια ebc off road , πολύ διαφορετική αίσθηση απο τα πρώτα μέτρα και τώρα ακόμα τα στρώνω.
Βάλε μαμά τακάκια....είναι φθηνά πχια
Εκεί θα δεις τα φρένα του συλλεκτικου
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Βάλε μαμά τακάκια....είναι φθηνά πχια
Εκεί θα δεις τα φρένα του συλλεκτικου
Μπροστά φοράω τα γνήσια , πίσω μου είχε βάλει ο πετσακιας αυτά και τα άλλαξα σήμερα στο καλύτερο παιδί , στο πάτημα Χαλανδριου.
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
σέρβις στα 28.000

BMW Σφακιανακης

  • Λαδια -Φιλτρο Λαδιου
  • Αλλαγη υγρων φρενων
  • Τακακια πισω
  • Updates
Το κιβώτιο έγινε βουτηρενιο και το shifter δουλευει πολυ καλυτερα !

250€
 
Τελευταία επεξεργασία:

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Στο xt ταιριαξα ενα κοντέρ απο tdm 900 ιδιας χρονολογίας περίπου. Δουλεύουν άψογα το στροφόμετρο, η θερμοκρασία! Και όλες οι υπόλοιπες ενδείξεις, κάνει διάγνωση κάνει τα πάντα. Δεν δοκίμασα ακόμα αν την παλεύει ο δείκτης της βενζίνης να μου δείχνει οταν έχει βενζίνη κάτι και όταν ανάβει λαμπακι να αναβοσβήνει η ένδειξη, δεν περιμένω να δουλέψει σωστά γιατί δεν έχει φλοτερ το xt. Αυτό που δεν δουλεύει σωστά όμως είναι απο τα πιο σημαντικά. Που είναι τα χιλιόμετρα. Στο σταντ με πρώτη στο ρελαντί δείχνει 40χμ περίπου και με μια 4η άνετα τερματίζει το κοντέρ στα 299. Δεν ξέρω τι εύρος διόρθωσης έχει ενα speedohealer ή αν ταιριάζει αισθητηρας χιλιομετρων απο tdm, θέλει λιγο ψάξιμο ακόμα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το μπροστά γρανάζι είναι τύπου "μαμα" ή είναι ειδικό για φαγωμένο καρέ ή για πρόληψη "φαγωματος";
Είναι διαφορετικό από μαμά, με σινεμπλόκ για κραδασμούς κλπ
 
Top Bottom