Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά, πιο ασφαλής από την άλλη με την πλάτη που πιάνει παντού , δεν είναι. Το ίδιο είναι και οι δυο από θέμα ασφάλειας.
Θέμα χρήσης καθαρά είναι για μένα. Το βάλε-βγάλε... Αλλιώς κι οι 2 μια χαρά δουλειά κάνουν!
Όταν πιάσεις το τηλέφωνο με αυτό, λες να φύγει;

Τι να πω... Άβυσσος η ψυχή της θήκης.

ram_mounts_tough_claw_x_grip_kit_750x750
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
@amyroukai
Γιαννη,αν σε ενδιαφερει,είχα πάρει μια απομίμηση xgrip από τα βάθη της ανατολης γύρω στα 15€ μαζι με μπιλια κλπ.
Σε καμία γούβα μπορεί να πέσει λίγο προς τα κάτω αλλά δεν με έχει προβληματισει ποτε ιδιαίτερα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όταν πιάσεις το τηλέφωνο με αυτό, λες να φύγει;

Τι να πω... Άβυσσος η ψυχή της θήκης.

ram_mounts_tough_claw_x_grip_kit_750x750
δε σε "πιάνω"..... :(

Είπα ότι και οι δύο επιλογές (x-grip και η άλλη με την "πλάτη" που πιάνει και στα πλάγια και πάνω-κάτω) προσφέρουν ασφαλέστατη στήριξη του τηλ. Ποτέ δεν κουνήθηκε από καμιά τους το τηλ μου, σε άσφαλτο και χώμα!
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Βασικα θελω να πλυνω το φιλτρο kn που εχω. Ξερω οτι υπαρχει ειδικο καθαριστικο της εταιρειας. Καποια αλλη λυση υπαρχει; τι αλλο λιπαντικο μπορω να χρησιμοποιησω; Και μετα θα το ανεβασω εδω πλυμμενο χαχα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
δε σε "πιάνω"..... :(

Είπα ότι και οι δύο επιλογές (x-grip και η άλλη με την "πλάτη" που πιάνει και στα πλάγια και πάνω-κάτω) προσφέρουν ασφαλέστατη στήριξη του τηλ. Ποτέ δεν κουνήθηκε από καμιά τους το τηλ μου, σε άσφαλτο και χώμα!
Είπες πιο ασφαλής και μπερδεύτηκα εγώ. Λάθος.


Προσθήκη :

Από xgrip χωρίς το λάστιχο, έχω διαβάσει για χαμένες συσκευές.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βασικα θελω να πλυνω το φιλτρο kn που εχω. Ξερω οτι υπαρχει ειδικο καθαριστικο της εταιρειας. Καποια αλλη λυση υπαρχει; τι αλλο λιπαντικο μπορω να χρησιμοποιησω; Και μετα θα το ανεβασω εδω πλυμμενο χαχα
Για το πλύσιμο υπάρχουν πολλοί τρόποι! (δεν τους ξέρω, μόνο με το κανονικό υγρό τα έπλενα :D... , θα σου πουν όμως κι άλλοι)
Για λιπαντικό μόνο της εταιρείας όμως!!!
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Βασικα θελω να πλυνω το φιλτρο kn που εχω. Ξερω οτι υπαρχει ειδικο καθαριστικο της εταιρειας. Καποια αλλη λυση υπαρχει; τι αλλο λιπαντικο μπορω να χρησιμοποιησω; Και μετα θα το ανεβασω εδω πλυμμενο χαχα
https://www.skroutz.gr/c/1243/car_cleaning.html?from=catspan&keyphrase=kn
https://www.skroutz.gr/c/1257/moto_cleaning.html?from=catspan&keyphrase=kn
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Βρηκα σετ κομπλε τροχους με κεντρα και δισκοφρενα για το 800αρι μου...:rolleyes:...ενα 600€ και...με...:brbq: ο :mooning: μου ...:UH:
Και εγω την εχω δει και είμαι μια απ τα ίδια..:thinking:

Πάρτα ρε Κώστα να με βγάλεις απο την δύσκολή! Πάρτα και αμα δεν σου κάνουν θα την βρούμε την άκρη:yew:
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Βρηκα σετ κομπλε τροχους με κεντρα και δισκοφρενα για το 800αρι μου...:rolleyes:...ενα 600€ και...με...:brbq: ο :mooning: μου ...:UH:
Κώστα... ως κάτοχος διπλού σετ ζαντών μπορώ να πω πως ήταν τα μόνα χρήματα που δεν βαρυγκώμησα για την μηχανή. Αλλάζω σε 20 λεπτά και είναι έτοιμος για ότι θέλω να κάνω.
Πραγματικά ησύχασα.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κώστα... ως κάτοχος διπλού σετ ζαντών μπορώ να πω πως ήταν τα μόνα χρήματα που δεν βαρυγκώμησα για την μηχανή. Αλλάζω σε 20 λεπτά και είναι έτοιμος για ότι θέλω να κάνω.
Πραγματικά ησύχασα.
Παντελη αυτο ακριβως σκεφτομαι...:waiting:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νέο πατούμενο σήμερα παρόλο που θα χάσω το trOFFy... :(
Καλοφάγωτο...!
Anlas?
Απουσίες βλέπω απο κάτω...:waiting:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλοφάγωτο...!
Anlas?
Απουσίες βλέπω απο κάτω...:waiting:
Ό,τι λέει ο από κάτω. Για Mitas E10 πήγαινα αλλά θα αργούσαν κι έβαλα τα Wild.
Όσο για το τρόφυ.. πολλά έκατσαν φέτος και δυστυχώς διάλεξα να το χάσω. Προτεραιότητες.. Μια άλλη φορά!
Να περάσετε τέλεια ρε!!!!
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Ό,τι λέει ο από κάτω. Για Mitas E10 πήγαινα αλλά θα αργούσαν κι έβαλα τα Wild.
Όσο για το τρόφυ.. πολλά έκατσαν φέτος και δυστυχώς διάλεξα να το χάσω. Προτεραιότητες.. Μια άλλη φορά!
Να περάσετε τέλεια ρε!!!!
Πολύ ωραίο το λάστιχο Γιάννη!!!! :ok:

(ακόμα προλαβαίνεις να ερθεις.....)
 
Top Bottom