Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Για ριξε λινκ
Μπες στο Aliexpress και βάλε στην αναζήτηση motorcycle handguards, θα τις βρεις.
Είχα πάρει αντίστοιχες τον Νοέμβριο που μας πέρασε, γνήσιος Κινέζος :yes:

Τώρα μάλλον θα προτιμούσα αυτές εάν έπαιρνα πάλι κινέζες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Τις εβγαλα να αεριστουν..πηρα πινακιδες κ τωρα παμε για κτεο.καλο καλοκαιρι να εχουμε!


Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostasdirt

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM Adventure 1290R
Μετα απο σκεψη εβαλα τη ζελατινα της touratech για καλυτερη καλυψη !! Εκ πρωτης οψεως ειναι πιο ψηλη απο την μαμα του S και πιο φαρδια. Στις φωτογραφιες ειναι στην τερμα κατω θεση! Τωρα μενει να την δουμε στην πραξη σε βολτα το αλλο ΣΚ


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν έχουν ακουστεί και τα καλύτερα για τις συγκεκριμένες πάντως..
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Δεν έχουν ακουστεί και τα καλύτερα για τις συγκεκριμένες πάντως..
Μεχρι στιγμης χωρις βαλιτσες μου ειναι αψογη χωρις καθολου κουνηματα με αρκετα χιλιομετρα. Επισης απο καλυψη ειμαι πολυ ευχαριστημενος για το υψος μου 1.87 και ρην εχω τερμα κατω . Με την μαμα ζελατινα μετα τα 200 τερμα σηκωμενη το μηχανακι ηταν κουνιστρο σοβαρη!! Οταν την δω και αυτη με βαλιτσες θα σας πω αποτελεσματα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Την πήρα για δουλειά στο κέντρο. Θλίψη. Πορεία. Κίνηση. Ευτυχώς εγώ έφευγα εκείνη την ώρα και δεν κόλλησα κάπου. Μένουν άλλα 40 χιλιόμετρα για να γράψει 100,000 το ιταλικό θαύμα και δεν ξέρω που να το πάω για να "γιορτάσουμε". Το Fazer τα είχε κλείσει ακριβώς σε ένα περίπτερο που έχει θέα την λίμνη Κρεμαστών, λόγω συνθηκών δεν μπορώ να κάνω κάτι αντίστοιχο τώρα.

Προσπάθησα να συγκρατήσω τις δολοφονικές μου ορμές για τους ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ που αράζουν αριστερά και πάνε ύπνο βαθύ "γιατί δεν χωράνε" εννοείται κλείνοντας τον "διάδρομο" σφηνωμένοι στην τυφλή γωνία των αυτοκινήτων αριστερής και μεσαίας λωρίδας, οι οποίοι εννοείται πως κορνάρεις και δεν κάνουν δεξιά και δεν σε αφήνουν να περάσεις στο κενό όταν υπάρχει γιατί (λογοκρισία).

Αν ο μεσιέ με το μαύρο νταϊνέζε και το μπλε κόκκινο ντακαράκι είναι από εδώ (971 ήταν η πινακίδα; ) ο οποίος κατέβαινε ΕΟ προς Αθήνα περί τις 10πμ, ευχαριστώ για την ωραία παρέα. ΕΝΑΣ άνθρωπος που ήταν "αποτελεσματικός" από όσους συνάντησα όλη την ημέρα. Και δεν είχα πιεί καν καφέ. Χμ, ακόμα δεν έχω πιεί καφέ. Να το κοιτάξω αυτό, δεν πάω καλά.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Την πήρα για δουλειά στο κέντρο. Θλίψη. Πορεία. Κίνηση. Ευτυχώς εγώ έφευγα εκείνη την ώρα και δεν κόλλησα κάπου. Μένουν άλλα 40 χιλιόμετρα για να γράψει 100,000 το ιταλικό θαύμα και δεν ξέρω που να το πάω για να "γιορτάσουμε". Το Fazer τα είχε κλείσει ακριβώς σε ένα περίπτερο που έχει θέα την λίμνη Κρεμαστών, λόγω συνθηκών δεν μπορώ να κάνω κάτι αντίστοιχο τώρα.

Προσπάθησα να συγκρατήσω τις δολοφονικές μου ορμές για τους ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ που αράζουν αριστερά και πάνε ύπνο βαθύ "γιατί δεν χωράνε" εννοείται κλείνοντας τον "διάδρομο" σφηνωμένοι στην τυφλή γωνία των αυτοκινήτων αριστερής και μεσαίας λωρίδας, οι οποίοι εννοείται πως κορνάρεις και δεν κάνουν δεξιά και δεν σε αφήνουν να περάσεις στο κενό όταν υπάρχει γιατί (λογοκρισία).

Αν ο μεσιέ με το μαύρο νταϊνέζε και το μπλε κόκκινο ντακαράκι είναι από εδώ (971 ήταν η πινακίδα; ) ο οποίος κατέβαινε ΕΟ προς Αθήνα περί τις 10πμ, ευχαριστώ για την ωραία παρέα. ΕΝΑΣ άνθρωπος που ήταν "αποτελεσματικός" από όσους συνάντησα όλη την ημέρα. Και δεν είχα πιεί καν καφέ. Χμ, ακόμα δεν έχω πιεί καφέ. Να το κοιτάξω αυτό, δεν πάω καλά.
100.000 χλμ....εσυ......150.000 +......ο Τακης @takis652 θα καταστρεψετε τη φημη των "πραπριλια"...!!!!!!
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
100.000 χλμ....εσυ......150.000 +......ο Τακης @takis652 θα καταστρεψετε τη φημη των "πραπριλια"...!!!!!!
Καλά του Γιάννη άν δούλευε και συχνότερα θα 'χε φτάσει 300000000000 χλμ..........:pointu::pointu::pointu:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά του Γιάννη άν δούλευε και συχνότερα θα 'χε φτάσει 300000000000 χλμ..........:pointu::pointu::pointu:
Είσαι πολύ κοντά στην αλήθεια, το έχω δυόμιση χρόνια αν θυμάμαι σωστά και πιθανώς το ένα έτος να το έχει περάσει ακίνητο για τον έναν λόγο ή τον άλλο.
Σε κάθε περίπτωση, για τις ακινησίες έφταιγε το τρυφερό χεράκι του μάστορα σε συνδυασμό με τον αμελή (το λέω πολύ πολύ πολιτικώς ορθά) ιδιοκτήτη. Μία φορά το αμέλησα και εγώ και με τιμώρησε, του άλλου του τα συγχωρούσε όλα. Αυτοί οι πρώην μας έχουν καταστρέψει :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θεϊκό! :he
:prft:
Αυτές οι ιστορίες είναι για τόσο πικρό γέλιο όσο και οι ιστορίες με τις αβαρίες του πήγασου, μόνο που τις δεύτερες τις φτιάχνεις άπαξ και ξεγνοιάζεις, τις πρώτες οφείλεις τελικά να τις αντιμετωπίζεις όπως λέει το λαϊκό άσμα: είναι κακό στην άμμο να χτίζεις παλάτιαααααααααααααα σε συνδυασμό με την συμβουλή ιατρού (όχι ψυχικού κλάδου παραδόξως): το ότι είστε μηχανικός δεν σημαίνει ότι μπορείτε να φτιάξετε τα πάντα, χαλαρώστε.
 
Top Bottom