Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλοτάξιδο!!! Σκορδά & ματάκια να βάλεις, πανέμορφη είναι
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Εγώ προσωπικά δεν έκανα τίποτα σπουδαίο σήμερα. απλά την παρέλαβα...
Καλορίζικο και καλοταξιδο! Το έχει ο ξάδερφος μου με την έκδοση ohlins μπρος πίσω . Και τερμιονι εξατμιση . Έχει γκάζι και ροπατο! Το 800 δεν είναι; Δεν καίει και τπτ σε μακρυνή βόλτα που είχα κάνει . Είναι πανέμορφο !
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
την χάιδεψα στοργικά, της ψιθύρισα ότι θα είναι για πάντα η πρώτη μου αγάπη και την έβγαλα πωλητήριο....



 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Καλορίζικο και καλοταξιδο! Το έχει ο ξάδερφος μου με την έκδοση ohlins μπρος πίσω . Και τερμιονι εξατμιση . Έχει γκάζι και ροπατο! Το 800 δεν είναι; Δεν καίει και τπτ σε μακρυνή βόλτα που είχα κάνει . Είναι πανέμορφο !
To Desert Sled βγαίνει μόνο σε 800. και είναι το μόνο πραγματικό scrambler σε όλη την κατηγορία. Τερμινιόνι έχει την ψηλή τη δική του; Εχει περίεργη διαρρύθμιση η ψηλή. Το σκεφτομαι κι εγω για το μέλλον.
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
To Desert Sled βγαίνει μόνο σε 800. και είναι το μόνο πραγματικό scrambler σε όλη την κατηγορία. Τερμινιόνι έχει την ψηλή τη δική του; Εχει περίεργη διαρρύθμιση η ψηλή. Το σκεφτομαι κι εγω για το μέλλον.
Ναι την δικια του. Συν κατι αλλα πραματακια.Πχ προστατευτικη μασκα για το φαναρι μπροστα ,αλλο σημειο που μπαινει η πινακιδα συν αλλη σελα την comfort. Γενικα μπαινει τρενο .Το μονο που με χαλαγε λιγο ειναι οτι παραεχει μαλακο γκαζι.Με το παραμικρο αυξανει ή κλεινει . Καταπληκτικη μηχανη παντως!Καλοριζικη και παλι!
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Προστατευτική μάσκα έχει από τη μάνα του. Το γκάζι του είναι άμεσο μεν αλλά πολύ γραμμικό κάτι που τα προηγούμενα Scrambler δεν ειχαν. Ηταν πολύ απότομα. Εγώ εβαλα προστατευτικό για το ψυγείο και θα προσθέσω barkbusters χούφτες και κάτι κάγκελα της Sw motech προστατευτικά για το κινητηρα. Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι ότι είναι αρκετά ψηλή η σέλα. Εγω εχω τη χαμηλή αλλά στο μανουβράρισμα αμα εχει λίγη κλίση το έδαφος ζορίζομαι να την πάω πίσω. Μαλλον πρέπει να το κάνω με τα χέρια και κάτω από τη μηχανή. Πριν από το Desert Sled είχα το Icon. Εχουν φοβερό σασι, μαθαίνεις να οδηγείς γρήγορα γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να πας αργά...Η αληθεια ομως είναι ότι όλη η κατηγορία σε όλες τις μάρκες είναι κάπως υπερτιμημένη. Το Desert Sled ομως είναι το μοναδικό που έχει ρυθμιζόμενη μπρος πισω από τη μάνα του. Καμία άλλη εταιρία ή μοντέλο δεν το έχει σε αυτήν την κατηγορία. ΙΣως πρέπει να ανοίξω ενα καινούριο thread...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
σελα,πλαινα αλα rally και μονταρουμε σιγα σιγα


Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
τι εργασιες εκανες ?
ποσα χιλιομετρα ειχε η μηχανη ?
το κατεχεις το θεμα!!!!!!
 

saitman

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Όνομα
ΜΗΝΑΣ ΣΑΪΤΑΚΗΣ
Μοτό
R 1200 GS 2004
τι εργασιες εκανες ?
ποσα χιλιομετρα ειχε η μηχανη ?
το κατεχεις το θεμα!!!!!!
βαψιμο μπλε rallye βαψιμο και αυτοκολλητα πλαινα.δαγκανες βαψιμο υγρα φρενων.επισκευη pressdirect by motogs.βαψιμο σασμαν μαυρο ψαλιδι μαυρο διαφορικο μαυρο.ουρα βαψιμο διχρωμια αλλαγη βασει rallye

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
βαψιμο μπλε rallye βαψιμο και αυτοκολλητα πλαινα.δαγκανες βαψιμο υγρα φρενων.επισκευη pressdirect by motogs.βαψιμο σασμαν μαυρο ψαλιδι μαυρο διαφορικο μαυρο.ουρα βαψιμο διχρωμια αλλαγη βασει rallye

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
σωραιος και μετρας
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Φήμες λένε ότι ούτε ο τσακ Νόρις μπορεί να αλλάξει λάδια σε Πήγασο και να μην κάνει χάλια ότι σύμπαν γλίτωσε από τον thanos μετά το τελευταίο avengers.


Τώρα αναρωτιέμαι αν θα βγάλω το "φίλτρο σιτα" στο πλαίσιο η όχι.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Φήμες λένε ότι ούτε ο τσακ Νόρις μπορεί να αλλάξει λάδια σε Πήγασο και να μην κάνει χάλια ότι σύμπαν γλίτωσε από τον thanos μετά το τελευταίο avengers.


Τώρα αναρωτιέμαι αν θα βγάλω το "φίλτρο σιτα" στο πλαίσιο η όχι.
Μια χαρα τα πας.
Εδω και ο Μαγκαιβερ, δεν βγαζει ακρη με τα Γερμανικα!! :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λάδια, σίτα (ή μήπως σήτα), μπλα μπλα μπλα όλα ΟΚ. Για το φίλτρο αέρα πρέπει να πάω μέχρι την Καλλιρρόης να πάρω κιτ καθαρισμού από την DNA για να το κάνω και αυτό.

Και εκεί που λέω άντε να βάλω μπρος να δω αν τρέχει κάτι από κάπου ΣΠΛΑΤ σκάει το τηλέφωνο κάτω και ακούω το κρακ και λίγο σπάστηκα. Λίγο. Όσο πατάει ο Γκοτζίλα. Έχει εγγύση και για σπάσιμο και για εισβολή εξωγήινων κλπ, δεν παύει να είναι ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ σαν γεγονός. Τις προάλλες έπλυνα το μηχανάκι και το είχα επάνω στην σέλα, μικρό το κακό γιατί αδιάβροχο. Όχι άσπαστο...
 
Top Bottom