Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βαλτου Πεταλια Στεργιοοοο.Πω πω ποιος τον ακουει τον αλλο με την λαδιερα τωρα.(Θαχει και δικιο)
Του τα ειπα πριν το πάρει... Αλλα ευτυχώς δεν με άκουσε και βρέθηκε με το πιο όμορφο χαλασμένο μηχανακι... Μακράν.
Θα το φέρει στα ίσια του και αυτό... Μαθημενος ο χελμος στα χιονια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Του τα ειπα πριν το πάρει... Αλλα ευτυχώς δεν με άκουσε και βρέθηκε με το πιο όμορφο χαλασμένο μηχανακι... Μακράν.
Θα το φέρει στα ίσια του και αυτό... Μαθημενος ο χελμος στα χιονια
Εγω παλι λεω να βαλει φωτια να το καψει ,μπορει να αναγεννηθει απ τις σταχτες του ...οπως ο Φοινικας:ida:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εγω παλι λεω να βαλει φωτια να το καψει ,μπορει να αναγεννηθει απ τις σταχτες του ...οπως ο Φοινικας:ida:
Αν θελει παλι αφου το καψει εννοειτε μπορει να παρει τη λαδιερα μου. Την πουλαω 4 χιλιαδες ευρω για το Στεργιο Φιλική τιμη για 2015 μονδελο φακτορι εντισιον
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την τράκαρα, για να βγει σωστά το 18.

Μόνο μικρές υλικές μάλλον, όλα καλά.
Εσύ να'σαι καλά...:)
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Λίγο για αρχή!

Καθάρισμα τα ταπεινά μου καλαμάκια και τις τσιμούχες του!

Καθάρισμα - λάδωμα τα έμβολα δαγκάνας!

Θα λαδωθούν ΌΛΑ τα κινούμενα μέρη!

Σπρέι επαφών-καθάρισμα σε ότι φαίνεται και είναι εφικτό! Αν και είναι σαν καινούργιο δεν χρειάζεται. Πολλά από αυτά δεν χρειάζεται.. Σχεδόν όλα.. Αλλά δεν μπορώ έτσι εγώ... Θα τα κάνω μια και θα χαμογελάω λίγο περισσότερο στην πρώτη μας βόλτα.. Ακόμα δεν βγήκαμε μαζί! Βγήκε με άλλους και μαζί μου όχι.. Και εγώ κάθομαι και την χαϊδεύω αντί να την φτύσω.. Ο έρωτας είναι τυφλός!

Ελέγχως βίδες βιδακια παπαρακια!

Θα σταματήσουν τα πλαστικά να τρίζουν κααααποια στιγμή.. Θέλει μελέτη και λίγα επικίνδυνα ακροβατικά εν ώρα οδήγησης.. Κάβα έχεις! Τρίζουν!


Παρήγγειλα ότι παραγγέλνετε!

Πλάκα κάνω.

Μπουζια
ΑνοιΚτό φίλτρο αΓέρα
Λάδια

Ψάχνω να βρω της ασφάλειες του abs να ξέρω πια θα τραβήξω οταν θέλουν να ανέβουν οι παλμοί και να ξυπνήσουμε το ναρκωτικό που έχουμε μέσα μας! Τυρόπιτα χωρίς τυρί μας πούλησαν!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Την τράκαρα, για να βγει σωστά το 18.

Μόνο μικρές υλικές μάλλον, όλα καλά.
Μην μασάς τα σίδερα φτιάχνονται
Εσυ να είσαι καλά!!!!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
της αλλαξα το μπαουλο...
την trekker 58 με μια ιδια 42
ευχαριστω τον φιλο για την ανταλλαγη!
Χαλαρά θα έκανα το ίδιο.... Ντιπ μπαούλο και η δικιά μου στα 52 λίτρα....
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Είχα τα κινεζικα Cree led ,αλλά με πρόδωσαν για δεύτερη φορά . Έτσι αποφάσισα να στραφώ σε επώνυμη λύση :Hella micro de ,με βάσεις sw motech. Με την βοήθεια ενός φίλου ξεκινήσαμε μέρα κ μας πρόλαβε η νύχτα. Νέα εγκατάσταση από την αρχή , με ρελε και ασφάλεια για να είμαστε ασφαλείς . Σε πολλά σημεία μπήκαν θερμοσυστελομενα,μακαρόνι για να μην φαίνονται τα καλώδια. Γενικά έπεσε πολύ λεπτό δουλειά και οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φίλο μου . Αν πήγαινα έξω σίγουρα δεν θα γινόταν τόσο καλή δουλειά . Το αποτέλεμα με δικαίωσε στο δρόμο . Λίγες φωτό ,αλλά πολύ κουβέντα .






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom