Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καινούργια τακούνια στον φιλαράκι ouzakias

Ευχαριστώ Νικόλα!


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Μετά την χθεσινή μου επιστροφή απο τον Βόλο σας χρωστούσα φωτογραφίες και εντυπώσεις.
Έχω πιεί αρκετό τσίπουρό αλλά αυτό που δοκίμασα στην Λάρισα τα ξεπερνά όλα, βέβαια ήταν και οι μεζέδες απίστευτοι.
Την πρώτη μέρα είχα την διαδρομή Θεσ/νίκη Λάρισα και απο εκεί Βόλο. Την δεύτερη μέρα ξεκίνησα απο Βόλο πέρασα απο καλά νερά ανέβηκα Μηλιές και απο εκεί Βυζίτσα και όλο πίσω για Βόλο, απο εκεί Λάρισα, Νεράιδα Κοζάνης και πίσω, το τελευταίο κομμάτι ήταν όμορφο σε πολλά σημεία και αρκετά βαρετό σε άλλα.
Πάμε και στα ωραία μας τώρα.



Ωραίος καφές και πολύ νόστιμη ντοματοτυρόπιτα στις Μηλιές.









Μία τελευταία για κλείσιμο

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
nikos_pc

Εκπληκτικό μηχάνημα το Tiger, με ένα κινητήρα διαμάντι.
Ωραίος :friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στη Λάρισσα έμαθα να πίνω κι εγώ το τσίπουρο και μου αρέσει το Τυρνάβου με γλυκάνισο (αν και πολλοί δεν το θέλουν). Η Λάρισσα για μένα σημαίνει πολλά!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Στη Λάρισσα έμαθα να πίνω κι εγώ το τσίπουρο και μου αρέσει το Τυρνάβου με γλυκάνισο (αν και πολλοί δεν το θέλουν). Η Λάρισσα για μένα σημαίνει πολλά!
Να έρθεις λοιπόν με το καλό δοθείσης ευκαιρίας να σε τραταρουμε ότι τραβάει η ψυχή σου :)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να έρθεις λοιπόν με το καλό δοθείσης ευκαιρίας να σε τραταρουμε ότι τραβάει η ψυχή σου :)
Ξέρεις τι μου έλειψε; Τισπουράκι στο Προφήτη Ηλία με τους μεζέδες να είναι διαφορετικοί σε κάθε καραφάκι! Έχω πολλά χρόνια να έρθω, αλλά να ξέρεις πως θα έρθω!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να μαζευτούμε όλοι μαζί να πάμε για τσίπουρο σε Λάρισα, Τύρναβο και Βόλο και να αποφασίσουμε ποιο είναι το καλύτερο και που έχουν τους καλύτερους μεζέδες.
Ανοίγεις πληγές!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Στη Λάρισσα έμαθα να πίνω κι εγώ το τσίπουρο και μου αρέσει το Τυρνάβου με γλυκάνισο (αν και πολλοί δεν το θέλουν). Η Λάρισσα για μένα σημαίνει πολλά!
Κ για μενα......4χρονια σπουδες η κορη μου.......μου ελειψαν οι βολτες στις πλατειες....τα τσιπουρα οι μεζεδες.....κ οι εκδρομες στα Τρικαλα.. Καλαμπακα....Αγιο Αθανασιο.....ωραια χρονια !!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να μαζευτούμε όλοι μαζί να πάμε για τσίπουρο σε Λάρισα, Τύρναβο και Βόλο και να αποφασίσουμε ποιο είναι το καλύτερο και που έχουν τους καλύτερους μεζέδες.
trOFFy ή AdvONride 2020????
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
αυτο είναι δεδομένο οτι πρεπει να γίνει και σύντομα!!!!

για επιτόπιο έλεγχο :)
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
βρηκα το κουραγιο και ξεκουκουλωσα το στραπατσαρισμενο βεσπακι μου να δω ψυχραιμα πια σε τι φαση βρισκεται.

μετα το ατυχημα αμπαλαριστικε και δεν ηθελα να το βλεπω καν,δεν ηξερα καν τι επαθε.

εκανα την καρδια μου πετρα,σηκωσα την κουκουλα,ειδα τις γρατζουνισμενες καμπυλες της,ισιωσα το τιμονι,φουσκωσα τα λαστιχα,δυο τρεις μανιβελιες,πηρε,βολτουλα στη λιακαδα,προσπαθοντας να ξεχασω το γεγονος οτι ειναι βροντηγμενη και κουκουλωμα παλι.

αλλα ειμαι αισιοδοξος πλεον γιατι λογικα τελος του αλλου μηνα θα αρχισω λυσιματα για ολικη επαναφορα.
αντε να δουμε..
πολυ μου χε λειψει..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τις κοίταξα. Μετά είδα την υπέροχη λιακάδα. Ανέπνευσα τον καθαρό αέρα του χωριού, ένιωσα τον ήλιο στο πρόσωπό μου και... μπήκα πάλι στο αυτοκίνητο. Άρνηση. Θα πρέπει να τις βγάλω έστω στην γειτονιά, βλέπω να κολλάει κανένα φλοτέρ και να γελάει το σκυλί μετά...
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Top Bottom