Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Τις μαζεψα την προικα της για τον γαμπρο!!!!!! kordix ευχαριστω πολυ για ολα!!!


#xrv_world_explorer
Στο...SMS...τι εγραψες ;;
Μεταβαση για αγορα προμηθειων πρωτης αναγκης ;;;
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Ξύπνησα πριν κανα μισάωρο και είπα να πασπατέψω τα μηχανάκια.
Παίρνω τηλ. ένα φίλο να μου δανείσει το ροπόκλειδο και μου λέει
"κόψε τις βλακείες, φάε, πέσε για ύπνο και όταν ξυπνήσεις θα νοιώθεις μια χαρά"
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Ειχα φτιαξει πριν 2 εβδομαδες την μπροστα δαγκανα στο ΑΧ-1, εκατσα και εφτιαξα και την πισω προχθες!

Επισης θελω γνωμες-συμβουλες.....κατι κωλοπαιδα μου βουτανε τη βενζινη....πως τους αποτρεπω? Ειμαι στη φαση καμερα τωρα και οδευω προς ολονυχτιο καρτερι!
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Ειχα φτιαξει πριν 2 εβδομαδες την μπροστα δαγκανα στο ΑΧ-1, εκατσα και εφτιαξα και την πισω προχθες!

Επισης θελω γνωμες-συμβουλες.....κατι κωλοπαιδα μου βουτανε τη βενζινη....πως τους αποτρεπω? Ειμαι στη φαση καμερα τωρα και οδευω προς ολονυχτιο καρτερι!
Πολύ ωραίο και αναλυτικό βιντεάκι.
Και αυτές τις μέρες σου κλέβουνε τη βενζίνη? Ε τους αθεόφοβους...
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Πολύ ωραίο και αναλυτικό βιντεάκι.
Και αυτές τις μέρες σου κλέβουνε τη βενζίνη? Ε τους αθεόφοβους...
Ασε ειμαι οριακα στο να στησω καρτερι και να τους κερασω ενα χερι ξυλο.
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Ασε ειμαι οριακα στο να στησω καρτερι και να τους κερασω ενα χερι ξυλο.
ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ.
Εσύ θα χάσεις , γιατί θα ξυπνήσεις χαράματα από την σειρήνα της Πυροσβεστικής
που θα έρθει να σβήσει τη φωτιά στο μηχανάκι σου.
Πρώτον βάζεις τάπα κλειδωτή αν δεν έχεις.
Δεύτερον αν το σωληνάκι βενζίνας είναι ορατό βάλε κολάρα βιδωτά να μη το τραβάνε εύκολα.
Τρίτον άφηνε πάντα το πολύ μισό λίτρο μέσα μέχρι να βαρεθούνε να κλέβουν.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν βιδωσει θα το κόψουν.


Να το αφήνει άδειο είναι λύση αλλά θα τραβάει ο ίδιος 10 λεπτά άδειασε γέμισε κάθε μέρα και μόνο 5 ευρώ στο βενζινάδικο σαν παπί;
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
ΟΧΙ ΣΤΗ ΒΙΑ.
Εσύ θα χάσεις , γιατί θα ξυπνήσεις χαράματα από την σειρήνα της Πυροσβεστικής
που θα έρθει να σβήσει τη φωτιά στο μηχανάκι σου.
Πρώτον βάζεις τάπα κλειδωτή αν δεν έχεις.
Δεύτερον αν το σωληνάκι βενζίνας είναι ορατό βάλε κολάρα βιδωτά να μη το τραβάνε εύκολα.
Τρίτον άφηνε πάντα το πολύ μισό λίτρο μέσα μέχρι να βαρεθούνε να κλέβουν.
Αν βιδωσει θα το κόψουν.


Να το αφήνει άδειο είναι λύση αλλά θα τραβάει ο ίδιος 10 λεπτά άδειασε γέμισε κάθε μέρα και μόνο 5 ευρώ στο βενζινάδικο σαν παπί;
Για την ωρα κυκλοφορω μονιμα με ρεζερβα για στανταρ αποστασεις, γεμιζω 5 λιτρα μπιτονι και αλλα 2 στο μηχανακι και συμπληρωνω λιγο λιγο. Εχω σκεφτει να το αδειαζω εντελως επισης αλλα οπως ειπε ο amyroukai ειναι λιγο βασανο.

Σωληνακι με βιδες ειμαι σιγουρος 100% οτι θα το κοψουν η θα το ξεβιδωσουν πολυ ανετα.

Οπως και να χει η καμερα ειναι....στημενη και περιμενει το θηραμα...!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ειχα φτιαξει πριν 2 εβδομαδες την μπροστα δαγκανα στο ΑΧ-1, εκατσα και εφτιαξα και την πισω προχθες!

Επισης θελω γνωμες-συμβουλες.....κατι κωλοπαιδα μου βουτανε τη βενζινη....πως τους αποτρεπω? Ειμαι στη φαση καμερα τωρα και οδευω προς ολονυχτιο καρτερι!
Δεν ειναι επι τις ουσιας αλλα ρε φιλε εσυ που ασχολησαι.... Τοσα γαματα καναλια υπαρχουμε με ελαχιστες προβολες και καποιοι αλλοι που δεν το αξιζουν εχουν χιλιαδες.... Πφφφ τι να πω, μπραβο για την προσπαθεια σου... Συνεχισε το, απο κατι τυπακια σαν εσενα μαθαινουμε πραματα....

Υ. Σ. Το γιουτουμπ μπορει να σε καταστρεψει αλλα μπορει και να σε φτιαξει - μορφωσει - εκπαιδευσει...

#xrv_world_explorer
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Δεν ειναι επι τις ουσιας αλλα ρε φιλε εσυ που ασχολησαι.... Τοσα γαματα καναλια υπαρχουμε με ελαχιστες προβολες και καποιοι αλλοι που δεν το αξιζουν εχουν χιλιαδες.... Πφφφ τι να πω, μπραβο για την προσπαθεια σου... Συνεχισε το, απο κατι τυπακια σαν εσενα μαθαινουμε πραματα....

Υ. Σ. Το γιουτουμπ μπορει να σε καταστρεψει αλλα μπορει και να σε φτιαξει - μορφωσει - εκπαιδευσει...

#xrv_world_explorer

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Οτιδηποτε ειμαι σιγουρος πως μπορω να το κανω σωστα , το τραβαω βιντεο για να δει και καποιος αλλος που θα ψαχτει καποια στιγμη!
Οσο για τα views , ειναι απλο, το δημογραφικο στο Ελληνικο youtube για μηχανες ειναι....90% ανηλικα..! :fun
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! Οτιδηποτε ειμαι σιγουρος πως μπορω να το κανω σωστα , το τραβαω βιντεο για να δει και καποιος αλλος που θα ψαχτει καποια στιγμη!
Οσο για τα views , ειναι απλο, το δημογραφικο στο Ελληνικο youtube για μηχανες ειναι....90% ανηλικα..! :fun
Στο επομενο καφε θα χαιρομουν να μου το εξηγησεις απο κοντα.... Συνεχισετο καλο υπολοιπο!!!!

#xrv_world_explorer
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Αν βιδωσει θα το κόψουν.


Να το αφήνει άδειο είναι λύση αλλά θα τραβάει ο ίδιος 10 λεπτά άδειασε γέμισε κάθε μέρα και μόνο 5 ευρώ στο βενζινάδικο σαν παπί;
Γιάννη στη δική μου περίπτωση βουτούσαν απ'το ΚΤΜ 1-2 λίτρα για να γεμισουν τα παπιά
τα πιτσιρίκια που ερχόντουσαν στο αδιέξοδο για να πιούν.
Πιστεύω οτι μόλις έπαψε να είναι πανεύκολη η τράκα απλά δεν ασχολήθηκαν περισσότερο.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Δεν ειναι επι τις ουσιας αλλα ρε φιλε εσυ που ασχολησαι.... Τοσα γαματα καναλια υπαρχουμε με ελαχιστες προβολες και καποιοι αλλοι που δεν το αξιζουν εχουν χιλιαδες.... Πφφφ τι να πω, μπραβο για την προσπαθεια σου... Συνεχισε το, απο κατι τυπακια σαν εσενα μαθαινουμε πραματα....

Υ. Σ. Το γιουτουμπ μπορει να σε καταστρεψει αλλα μπορει και να σε φτιαξει - μορφωσει - εκπαιδευσει...

#xrv_world_explorer
Συμφω και επαυξάνω!

Οτιδηποτε ειμαι σιγουρος πως μπορω να το κανω σωστα , το τραβαω βιντεο για να δει και καποιος αλλος που θα ψαχτει καποια στιγμη!
Και πάρα πολλά μπράβο σου για αυτό!
Τόσο απλό αλλά τόσο σπάνιο αυτό, σαν πρόθεση και μόνο, πόσο μάλλον όταν είναι και καλοφτιαγμένο και τόσο επεξηγηματικό.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τελος οι βρομικες δουλειες... Απο αυριο ξεκιναμε τα μονταρισματα... Για να δουμε πως θα βγει η αφρικανα!!!


#xrv_world_explorer
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Γεωδετικός θόλος απο pvc γκαραζ\παρκινγκ για την καλή μου.
..η πως να παρεις την καραντινα θετικά.,









Ειναι ακομη υπο κατασκευή οταν το τελειωσω με το καλό
θα ανεβασω το όλο εγχείρημα για οποιον ενδιαφερετε παραπανω.



.
 
Top Bottom