Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Αλλά μόνο με αυτά δούλευε η ανάρτηση όπως ήθελα λόγω pds. Μέχρι που έβαλα προοδευτικό ελατήριο πίσω και έστρωσε. ;)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήγαμε για μια δουλειά.

Ανακαλύψαμε ότι V2 με κατέβασμα ταχύτητας και ελάχιστο φρένο κάνει τον πίσω τροχό να ταξιδέψει προς όποια από τις δύο πλευρές αποφασίσει γιατί δεν το περιμένεις ότι θα συμβεί, αφού στα τετρακύλινδρα για να το πετύχεις θέλει βιασμό δύο κάτω και ψηλά στροφές, όχι απλά χαλαρό φρενάρισμα. ΚΤΜ, σε κάνει ήρωα για τους άλλους όσο αναρωτιέσαι πόσο θα πονέσει η πτώση.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Απλα στα λαστιχα του αυτοκινήτου αργεί απελπιστικά...Απο 10psi το ανεβασε στα 32 σε ένα τέταρτο...Κατα τα αλλα την κανει την δουλειά μια χαρα...Εγω την πηρα πιο για τις βολτες μας επειδη δεν εχω στην μηχανή ηλεκτρικη τρομπα αλλα με εξυπηρετεί στα ποδήλατα η για να βάζω αερα στην μηχανή οταν θελω να ανεβάσω τα psi μετα απο χωματοβολτα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Mp3 με ενσωματομένο λουκέτο για να μη στο κλέψουν
μόνο οι Κινέζοι θα το σκεφτόντουσαν.
Και που να δεις πως φουσκώνει τα τραγούδια... :roflmao:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πήγαμε για μια δουλειά.

Ανακαλύψαμε ότι V2 με κατέβασμα ταχύτητας και ελάχιστο φρένο κάνει τον πίσω τροχό να ταξιδέψει προς όποια από τις δύο πλευρές αποφασίσει γιατί δεν το περιμένεις ότι θα συμβεί, αφού στα τετρακύλινδρα για να το πετύχεις θέλει βιασμό δύο κάτω και ψηλά στροφές, όχι απλά χαλαρό φρενάρισμα. ΚΤΜ, σε κάνει ήρωα για τους άλλους όσο αναρωτιέσαι πόσο θα πονέσει η πτώση.
Θελει επιθετική οδήγηση Γιάννη, παιχνιδομηχανη είναι που μπορεί να προσφέρει πολλές συγκινήσεις, δεν ειναι για να πηγαίνεις νορμάλ
Δίνει χρονια ζωής στους μεγαλύτερους, εμένα να καταλάβεις, με γράψανε στο γυμνάσιο για του χρόνου :p:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Θελει επιθετική οδήγηση Γιάννη, παιχνιδομηχανη είναι που μπορεί να προσφέρει πολλές συγκινήσεις, δεν ειναι για να πηγαίνεις νορμάλ
Δίνει χρονια ζωής στους μεγαλύτερους, εμένα να καταλάβεις, με γράψανε στο γυμνάσιο για του χρόνου :p:p
Μιλας για παλια....
Τωρα με το στρωμα...να υποθεσω οτι σου βγαζουν...προωρη συνταξη..;;;;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θελει επιθετική οδήγηση Γιάννη, παιχνιδομηχανη είναι που μπορεί να προσφέρει πολλές συγκινήσεις, δεν ειναι για να πηγαίνεις νορμάλ
Δίνει χρονια ζωής στους μεγαλύτερους, εμένα να καταλάβεις, με γράψανε στο γυμνάσιο για του χρόνου :p:p
Τέτοια να τους λες, να το δώσει, ακόμα δεν το χαρηκε
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τέτοια να τους λες, να το δώσει, ακόμα δεν το χαρηκε
Είπαμε, να κάνω κανένα τεστ ράιντ πριν την απόφαση, για την ώρα κάνω τηλεκπαίδευση με YouΤube που είναι όλοι ταβλωμένοι "αααα το μηχανάκι του Μεονί και του Σάλα" και τους τρέχει το σαλάκι.
Αυτό το ΣΚ είχα αποφασίσει να κάνω μιά τελική ρύθμιση στην ανάρτηση με τον γάτο, ένα strip down και λίστα αγορών για οτιδήποτε με χαλάει... Αλλά μας τα χάλασε η βροχή. Πόσες μέρες έμειναν, 20 περίπου, οι επόμενες τρεις εβδομάδες θα είναι κρίσιμες :p

Ο ένας το λέει γκαντέμικο, ο άλλος ελιξίριο νεότητας (αλλά το σιχάθηκε τόσο που πήρε Vstrom του ΠΑΣΟΚου 30άρη συνταξιούχου του ΟΤΕ), ο άλλος midlife crisis asset, απαρατήρητο δεν περνάει. Βοηθάει και το γκλίτερ, αν δεν έλειπε κομμάτι ίσως το άφηνα για το γέλιο, αρέσει και στην μικρή.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μια κίνηση αγάπης!!!
Σωληνάκια σιλικόνης στο καρμπ.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μια κίνηση αγάπης!!!
Σωληνάκια σιλικόνης στο καρμπ.


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χωρίς να θέλω να σου τη χαλάσω να σου πω μόνο πως αυτά τα σωληνάκια ενδείκνυται για υποπίεση αέρα και όχι για βενζίνη...
Οπότε να έχεις το νου σου... ;)
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Χωρίς να θέλω να σου τη χαλάσω να σου πω μόνο πως αυτά τα σωληνάκια ενδείκνυται για υποπίεση αέρα και όχι για βενζίνη...
Οπότε να έχεις το νου σου... ;)
Είναι σωληνάκια για τις αναθυμιάσεις που φεύγουν από καρμπ προς το μοχλικο και κάτω.
Δεν περνάει βενζίνη μέσα ;)
 
Top Bottom