Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το γρασσο του αποστατη, φαινόταν ξεκάθαρα ότι μπήκε με χέρι
Τωρα για το ρουλεμάν, το κομμάτι που έλειπε δεν υπήρχε
Σβαρνιοδουλεια λεω εγω απο αυτές που δε γουσταρω καθόλου
Γι αυτό τα παίξε το ρουλεμάν.

Και γω δεν τα μπορώ αυτά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δουλειά.

Βλέπεις τα βίντεο στο σωλήνα με τους κάγκουρες που τρέχουν, κατανάλωση μιά ιδέα κάτω από τα 10λ/100. Πας για δουλειά σαν άνθρωπος με το cruise σου και το οριάκι σου, 4.7λ/100. Πενφέ, ποιότητα, οικονομία, ο Ιανός ο ίδιος (όχι ο εκδοτικός οίκος, αυτός με τα δύο πρόσωπα).

Φτάνεις στην δουλειά. Παρκάρεις το ΚΤΜ την προηγούμενη εβδομάδα "δες τι θέλει το παιδί". Παρκάρεις στο ίδιο σημείο το πενφέ "παρακαλώ πως μπορούμε να εξυπηρετήσουμε". Ο ξεβλαχευτής και τα στάτους σίμπολ καλά κρατούν τόσα χρόνια μετά. Μπορεί να φταίει το γκλίτερ βέβαια, αυτό θέλει και άλλα πειράματα.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δουλειά.

Βλέπεις τα βίντεο στο σωλήνα με τους κάγκουρες που τρέχουν, κατανάλωση μιά ιδέα κάτω από τα 10λ/100. Πας για δουλειά σαν άνθρωπος με το cruise σου και το οριάκι σου, 4.7λ/100. Πενφέ, ποιότητα, οικονομία, ο Ιανός ο ίδιος (όχι ο εκδοτικός οίκος, αυτός με τα δύο πρόσωπα).

Φτάνεις στην δουλειά. Παρκάρεις το ΚΤΜ την προηγούμενη εβδομάδα "δες τι θέλει το παιδί". Παρκάρεις στο ίδιο σημείο το πενφέ "παρακαλώ πως μπορούμε να εξυπηρετήσουμε". Ο ξεβλαχευτής και τα στάτους σίμπολ καλά κρατούν τόσα χρόνια μετά. Μπορεί να φταίει το γκλίτερ βέβαια, αυτό θέλει και άλλα πειράματα.
ο καθοςπρεπεισμος...εχει μπει βαθια στο ντι ε νε'ι'...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Της έκανα μια βόλτα της μικρής μετά το σχολασμα από Πάρνηθα. Αγ Μερκούριο, Αφίδνες, Πολυδένδρι και κατέληξα για καφεδάκι στο κιόσκι στη ρεματιά Βαρνάβα!!


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπέρδεμα...
Το μικρό ή το μεγάλο...?
Θα ρίξω κλήρο...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μπέρδεμα...
Το μικρό ή το μεγάλο...?
Θα ρίξω κλήρο...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
Βουλκανιζατερ (για φιλους) "Η ωραια Ελατη" :D Παρε και ενα μηχανημα ντε να μη παιδευομαστε! :roflmao:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μπέρδεμα...
Το μικρό ή το μεγάλο...?
Θα ρίξω κλήρο...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
Θενο αυτα αριστερα ειναι τα Rally σκετο ή τα Rally STR?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τα Rally STR του stefos.
Καλα που τα αλλαξα δηλαδη γιατι το τακουνι στα δικα μου ειχε σχεδον εξαφανιστει και δεν θυμομουν πως ηταν καινουργιο. Το μπροστα ειχε κανει σκαλοπατια, το πισω ειχε σχεδον τερματησει, βγαλανε ομως 13000χλμ με αρκετα φορτωμενα ταξιδια, ωραια λαστιχα και θα τα ξαναεβαζα ανετα.

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλα που τα αλλαξα δηλαδη γιατι το τακουνι στα δικα μου ειχε σχεδον εξαφανιστει και δεν θυμομουν πως ηταν καινουργιο. Το μπροστα ειχε κανει σκαλοπατια, το πισω ειχε σχεδον τερματησει, βγαλανε ομως 13000χλμ με αρκετα φορτωμενα ταξιδια, ωραια λαστιχα και θα τα ξαναεβαζα ανετα.

Κωστή εφόσον τα βρήκα σχεδόν καινούρια είπα να τα δοκιμάσω.
Τα ασφάλτινα (90/10) πραγματικά δεν ταιριάζουν με τίποτα πάνω στο μηχανάκι...
Θα πάρουν πόδι οσονούπω...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Κωστή εφόσον τα βρήκα σχεδόν καινούρια είπα να τα δοκιμάσω.
Τα ασφάλτινα (90/10) πραγματικά δεν ταιριάζουν με τίποτα πάνω στο μηχανάκι...
Θα πάρουν πόδι οσονούπω...
Και πολυ καλα εκανες! Ειδικα καλοκαιρι και ειδικα σε καποιον που το εχει στο χωμα ειναι μια χαρα! Εδω εκαναν δουλεια με εμενα τον ασχετο. Μονο μειον πραγματικα το πολυ μαλακο πελμα τους, οχι η γομα αλλα ο ιδιος ο σκελετος, θελει προσοχη στις πετρες .

Ασε γιατι εχει δικιο ο Αλντεμπαραν, εχω ξενερωσει κι εγω με την εμφανιση των 90/10 στο ΧΤΖ, σαν τροχοι μαξι σκουτερ σε εντουρο φαινονται, αλλα ας οψονται τα 50χλμ καθε μερα απο δυτικη στην ανατολικη Αττικη και πισω...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βουλκανιζατερ (για φιλους) "Η ωραια Ελατη" :D Παρε και ενα μηχανημα ντε να μη παιδευομαστε! :roflmao:
Λοιπόν....προσφορά...!
Στα δύο ζευγάρια λάστιχα δωρεάν ξεμάτιασμα από την καλύτερη του είδους Κυρά - Λένη...!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αποκαλυπτηρια, καθαρισμοί, γρασσαρισματα κτλ κτλ



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και μόλις θυμήθηκα ότι θέλω να παραγγείλω τα πορτοκαλί παπαράκια πάνω από τα μαρσπιέ, αλλά σε μαύρο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
δεν υπάρχουν , πάρε από αλί εξπρές
Ναι το είδα, 45USD. Μου είπε ο γάτος ότι και τα χαμηλά προστατευτικά δεν τα έχει πλέον η ΚΤΜ και μόνο αλί και τρισαλί (που δεν τα έχω δει ακόμα).
 
Top Bottom