Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Α οκ. Νομιζα οτι πηγες απο Κουμαριτσι.!
Ευχαριστω για τις πληροφοριες!
Να είμαστε καλά να βολτάρουμε!!
Στα υπόψιν και η από κει διαδρομή, νομίζω κουμαρίτσι παυλιανη πρέπει να έχει χώμα!!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Να είμαστε καλά να βολτάρουμε!!
Στα υπόψιν και η από κει διαδρομή, νομίζω κουμαρίτσι παυλιανη πρέπει να έχει χώμα!!
Χωμα πατημενο ευκολο λενε.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Όχι σημερα, χθες, της έκανα μια βόλτα να ξεμουδιασει λίγο Την πηγα Μπράλο, Γοργοποταμο, Σπερχειαδα και μετά έπιασα μαγικά τοπια, Λευκάδα, Πίτσι, Πουκγάκια, Γαρδίκι, Γραμμένη Οξυά, Αρτοτίνα(καφέ) , Πενταγιοί, Ρέρεση (μάσα) Ναύπακτο,ιτεα και επιστροφή στη τσιμεντούπολη!!


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άλλοι τα έχουν για καφέ, κάνα Σούνιο και κάνα πάτημα, μπράβο σου που το έχεις όπως του αρμόζει... Πάντα θεωρούσα travel μηχανάκι αυτό και το busa, αλλά έχουν αποκτήσει λάθος ονομαστην Ελλάδα.... Μπράβο σου

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Άλλοι τα έχουν για καφέ, κάνα Σούνιο και κάνα πάτημα, μπράβο σου που το έχεις όπως του αρμόζει... Πάντα θεωρούσα travel μηχανάκι αυτό και το busa, αλλά έχουν αποκτήσει λάθος ονομαστην Ελλάδα.... Μπράβο σου

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι κρίμα, μηχανάκια που μπορείς να κάνεις σχεδόν τα πάντα να χαραμίζονται σε εντελώς λάθος χρήση και να αποκτούν άσχημο όνομα!!
Να είσαι πάντα καλά!! Να είμαστε όρθιοι και να έχουμε όμορφα και ασφαλή χιλιόμετρα!!!
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Νέα σέλα σήμερα ktm power parts! Ποιος με πιάνει πλέον στο χώμα! Χαχαχ είδα που η μικρότερη βόλτα σας είναι 800κμ και είπα να βάλω gel, 1η εντύπωση από δουλειά σπίτι, πολύ πιο άνετη και κάθεσαι μέσα και μπροστά αμέσως σε πιο εντούρο θέση, πολύ θετική 1η εντύπωση


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MEG@

Μέλος
Όνομα
Τελης
Μοτό
KTM 390 ADV
Νέα σέλα σήμερα ktm power parts! Ποιος με πιάνει πλέον στο χώμα! Χαχαχ είδα που η μικρότερη βόλτα σας είναι 800κμ και είπα να βάλω gel, 1η εντύπωση από δουλειά σπίτι, πολύ πιο άνετη και κάθεσαι μέσα και μπροστά αμέσως σε πιο εντούρο θέση, πολύ θετική 1η εντύπωση


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με γειά. Ψήλωσε;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Την πήγα για πλύσιμο στο παιδί που έλεγε ο HAWK_46 . Δεν έχω ξαναπάει σε εξειδικευμένο πλυντήριο μοτοσυκλέτας οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω, αλλά έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Κάποια στιγμή βαρέθηκα, ήθελα να του πω άσε και καμιά βρωμιά δεν πειράζει θέλω να φύγω :laugh:

Αποτέλεσμα:


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Την πήγα για πλύσιμο στο παιδί που έλεγε ο HAWK_46 . Δεν έχω ξαναπάει σε εξειδικευμένο πλυντήριο μοτοσυκλέτας οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω, αλλά έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Κάποια στιγμή βαρέθηκα, ήθελα να του πω άσε και καμιά βρωμιά δεν πειράζει θέλω να φύγω :laugh:

Αποτέλεσμα:


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το αγαπώ αυτό το μοτέρακι ,καταπληκτικό δούλεμα ο τρικυλινδρος 800αρης
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Την πήγα για πλύσιμο στο παιδί που έλεγε ο HAWK_46 . Δεν έχω ξαναπάει σε εξειδικευμένο πλυντήριο μοτοσυκλέτας οπότε δεν μπορώ να συγκρίνω, αλλά έμεινα πολύ ευχαριστημένος.
Κάποια στιγμή βαρέθηκα, ήθελα να του πω άσε και καμιά βρωμιά δεν πειράζει θέλω να φύγω :laugh:

Αποτέλεσμα:


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε φιλε ..... καλοταξιδη. Καινουργια? :laugh::laugh: :inlove:
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Σήμερα είχε αφαίρεση μπροστινού ντεπόζιτου για:
  1. προετοιμασία του Aurora kit
  2. καθαρισμό φίλτρου αέρα και τοποθέτηση έξτρα προστατευτικού της unifilter








Πρώτη φορά το έβγαλα το ντεπόζιτο και μπορώ να πω πως είναι υπερβολικά εύκολη και γρήγορη διαδικασία. Έχω αγοράσει το βιβλίο συντήρησης και πήγαινα by book, αλλά την επόμενη φορά δεν θα χρειαστεί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σήμερα είχε αφαίρεση μπροστινού ντεπόζιτου για:
  1. προετοιμασία του Aurora kit
  2. καθαρισμό φίλτρου αέρα και τοποθέτηση έξτρα προστατευτικού της unifilter








Πρώτη φορά το έβγαλα το ντεπόζιτο και μπορώ να πω πως είναι υπερβολικά εύκολη και γρήγορη διαδικασία. Έχω αγοράσει το βιβλίο συντήρησης και πήγαινα by book, αλλά την επόμενη φορά δεν θα χρειαστεί.
Φακτορυ..
 
Top Bottom