Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στο xr όσοι άλλαξαν σε μεταλλικό είπαν ότι τους έκοψε λόγω βάρους το σωληνάκι και έβαλαν πάλι πλαστικό
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έχω βάλει μεταλλικό στο 990 και τον έχω 4 χρόνια.
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
Μιας και το έφερε η κουβέντα να έχουμε υπόψη μας ότι οι πλαστικοί σύνδεσμοι χαλάνε συνήθως από μη χρήση του ειδικού εργαλείου που χρειάζεται για την αποσυναρμολόγηση τους!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω βάλει μεταλλικό στο 990 και τον έχω 4 χρόνια.
έχεις δεκάδες άλλους λόγους να λύνεις το 990 (που μπλέξαμε, τζίζους) ας πούμε ότι δεν προστέθηκε ένας ακόμα :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
έχεις δεκάδες άλλους λόγους να λύνεις το 990 (που μπλέξαμε, τζίζους) ας πούμε ότι δεν προστέθηκε ένας ακόμα :p
Εντάξει ρε νομίζω ότι μετά από 78 λυσιματα έχω φτάσει σε ένα σημείο όπου απλά ασχολούμαι με συντήρηση μόνο.

(είπε και άνοιξε την ΚΤΜ εργαλειοθήκη να βγάλει το αλλεν για να κατεβάσει τεπόζιτα)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ρε ποιος μαγκας θα φτιαξει την εφαρμογη για τα ΚΤΜ να χεστει στο χρημα, σαν εκεινη που εχουν οι γυναικες που βλεπουν τον κυκλο τους κτλ, ετσι και αυτη να σου λεει αυτες τις 3 μερες θα χαλασει, να προγραμματιζουμε και εμεις σαν ανθρωποι!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε ποιος μαγκας θα φτιαξει την εφαρμογη για τα ΚΤΜ να χεστει στο χρημα, σαν εκεινη που εχουν οι γυναικες που βλεπουν τον κυκλο τους κτλ, ετσι και αυτη να σου λεει αυτες τις 3 μερες θα χαλασει, να προγραμματιζουμε και εμεις σαν ανθρωποι!
Αυτά είναι, ήρθε η ώρα που θα ρωτάμε το ΚΤΜ "τι έχεις αγάπη μου" και θα απαντάει "ΤΙΠΟΤΑ" και δεν θα δουλεύει απλώς.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Αυτά είναι, ήρθε η ώρα που θα ρωτάμε το ΚΤΜ "τι έχεις αγάπη μου" και θα απαντάει "ΤΙΠΟΤΑ" και δεν θα δουλεύει απλώς.
Αμ το αλλο που το πας, με εσενα πανω να αρχιζει τα γκουχ γκουχ και αχ και μη και δε μπορω, αλλα στον μαστορα στο συνεργειο να πηγαινει ρολοι, να του καθεται κανονικα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ακόμα τίποτα...

Αγοράζω εξοπλισμό...

Έχω μαζέψει έναν σκασμό ανταλλακτικά...

ΤΙ ΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ;;;



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Info για το δυναμόκλειδο...?
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Γδύσιμο για καθαρισμό φίλτρο αέρα & φιλτροκουτο.

Με την ευκαιρία πέρασα και τον διακόπτη στον θερμοστάτη για να τον ανοίγω τον ανεμιστήρα και κατ’επιλογή.

Ακόμη και γυμνό κουκλί είναι το άτιμο:





Παρ’οτι φαίνεται να έχει αρκετή μπίχλα ήταν πεντακάθαρα μέσα. Κάνει δουλειά δηλαδή το προφιλτρο.



Και ο διακόπτης:

 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Παρελαβα το E12 για τις χωματαδες του φθινοπωρου :ok:

Φαινεται διπλα σε ενα χρησιμοποιημενο TKC80 (με σχεδον 5000χμ) οπου μπορει να δει κανεις τη διαφορα του 140 με 150 στο πλατος και επισης τη μεγαλυτερη διαμετρο του Ε12 (140/80 αντι για 150/70), που ειναι και καινουργιο βεβαια.


 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom