Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ε οχι και cbf :mad:











Honda cb125f είναι :roflmao:
YM2021+
Κάνεις απόσβεση απο τις βενζίνες + απο τα Παμφθηνα αναλώσιμα
Τωρα με την τιμη της βενζίνης ο ρυθμός απόσβεσης ανεβαίνει σιγουρα.
:ok:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σήμερα τελικά για ένα μπάνιο στη παραλία Βαρνάβα ξεκίνησα ,σε μονοήμερη κατέληξε !!

Αντί να στρίψω για Καπανδρίτι συνέχισα ευθεία από παλιά μέχρι Χαλκίδα ,Ψαχνά ανέβηκα να πιάσω ορεινά τη μια πλευρά της Δίρφυς και να πέσω πίσω , μετά τη Γλυφάδα κατέβηκα έκανα το μπανάκι στη παραλία Βύθουρη και στην επιστροφή γύρισα να κύκλωσω την κορυφή ,πήγα για Στρόπωνες και κατέβηκα για Στενή (χτύπησα κάτι κοψιδια) και Αρτάκη !!όμορφες διαδρομές με το μικρό και πολύ ωραίος καιρός για μπάνιο !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σήμερα τελικά για ένα μπάνιο στη παραλία Βαρνάβα ξεκίνησα ,σε μονοήμερη κατέληξε !!

Αντί να στρίψω για Καπανδρίτι συνέχισα ευθεία από παλιά μέχρι Χαλκίδα ,Ψαχνά ανέβηκα να πιάσω ορεινά τη μια πλευρά της Δίρφυς και να πέσω πίσω , μετά τη Γλυφάδα κατέβηκα έκανα το μπανάκι στη παραλία Βύθουρη και στην επιστροφή γύρισα να κύκλωσω την κορυφή ,πήγα για Στρόπωνες και κατέβηκα για Στενή (χτύπησα κάτι κοψιδια) και Αρτάκη !!όμορφες διαδρομές με το μικρό και πολύ ωραίος καιρός για μπάνιο !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό...!
Το να ανεβαίνεις στη μοτοσικλέτα και να γυρίζεις χωρίς προορισμό είναι όνειρο...!
Έβίβες...:friendship:
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
dodos βασικά με τα ποστς σου είσαι συχνά στο νήμα "τι έκανες ΜΕ την μοτοσυκλέτα σου σήμερα" και όχι ΓΙΑ.
Μακάρι να είχα χρόνο να έκανα κι εγώ με τη δική μου.

Να σε ρωτήσω θέλω εδω και καιρό, τις φωτογραφίες που ποστάρεις είναι από κινητό ή κάμερα? Ινφο ευπρόσδεκτες.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
dodos βασικά με τα ποστς σου είσαι συχνά στο νήμα "τι έκανες ΜΕ την μοτοσυκλέτα σου σήμερα" και όχι ΓΙΑ.
Μακάρι να είχα χρόνο να έκανα κι εγώ με τη δική μου.

Να σε ρωτήσω θέλω εδω και καιρό, τις φωτογραφίες που ποστάρεις είναι από κινητό ή κάμερα? Ινφο ευπρόσδεκτες.
Προσπαθώ να της προσφέρω χιλιόμετρα για να μου χαρίζει στιγμές !!
Μακάρι να είμαστε καλά και να κάνουμε ότι μπορούμε ο καθένας για αυτές ώστε να μας το ανταποδίδουν και να μας προσέξουν όταν αυτό χρειαστεί !!

Τις φωτό με ένα κινητό Samsung A 72 τις βγάζω (όχι κάτι top ,αλλά έχει αξιοπρεπή φακούς για τη κατηγορία του ) και καμία φορά τους δίνω λιγο χρώμα παραπάνω με ένα προγραμματακι το Snapseed
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αυτό...!
Το να ανεβαίνεις στη μοτοσικλέτα και να γυρίζεις χωρίς προορισμό είναι όνειρο...!
Έβίβες...:friendship:
Και τώρα με τα 40ευρω επιδότηση ποιος μας πιάνει !!! :friendship::roflmao::friendship:
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Σήμερα τελικά για ένα μπάνιο στη παραλία Βαρνάβα ξεκίνησα ,σε μονοήμερη κατέληξε !!

Αντί να στρίψω για Καπανδρίτι συνέχισα ευθεία από παλιά μέχρι Χαλκίδα ,Ψαχνά ανέβηκα να πιάσω ορεινά τη μια πλευρά της Δίρφυς και να πέσω πίσω , μετά τη Γλυφάδα κατέβηκα έκανα το μπανάκι στη παραλία Βύθουρη και στην επιστροφή γύρισα να κύκλωσω την κορυφή ,πήγα για Στρόπωνες και κατέβηκα για Στενή (χτύπησα κάτι κοψιδια) και Αρτάκη !!όμορφες διαδρομές με το μικρό και πολύ ωραίος καιρός για μπάνιο !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αμαν τι μας έκανες πάλι....
Ωραίες βόλτες , και ωραία τοπία.

Θα ηταν υπερβολικά κουραστικό να ανεβάζεις και διαδρομες είτε σε μαπς είτε σε κανα Relive να τα κρατάμε να έχουμε προορισμούς?
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
αμαν τι μας έκανες πάλι....
Ωραίες βόλτες , και ωραία τοπία.

Θα ηταν υπερβολικά κουραστικό να ανεβάζεις και διαδρομες είτε σε μαπς είτε σε κανα Relive να τα κρατάμε να έχουμε προορισμούς?
Ωραίες οι εξορμήσεις και μακάρι να είμαστε καλά να γράφουμε χιλιόμετρα !!!

Συνήθως δεν βάζω να γράφει το κινητό ,ούτε σαν gps το χρησιμοποιώ !το έχω στη τσέπη και το βγάζω μόνο για τις φωτό :roflmao:
Πάω ακόμα με τις ταμπέλες (όπου έχει):roflmao:
Αλλά μου είναι εύκολο να τη σχεδιάσω από εκεί που πήγα !!!
Βάζω το κομμάτι από την μεριά της Εύβοιας
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Ωραίες οι εξορμήσεις και μακάρι να είμαστε καλά να γράφουμε χιλιόμετρα !!!

Συνήθως δεν βάζω να γράφει το κινητό ,ούτε σαν gps το χρησιμοποιώ !το έχω στη τσέπη και το βγάζω μόνο για τις φωτό :roflmao:
Πάω ακόμα με τις ταμπέλες (όπου έχει):roflmao:
Αλλά μου είναι εύκολο να τη σχεδιάσω από εκεί που πήγα !!!
Βάζω το κομμάτι από την μεριά της Εύβοιας
βρήκα τι θα κάνω στο ρεπό μου. thanks!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Την έβαλα στον σταύλο και αρχίσαμε να γνωριζόμεθα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Την έβαλα στον σταύλο και αρχίσαμε να γνωριζόμεθα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
πανέμορφο!!! θα το χαρείς και θα το λιώσεις, αλλά και θα το αγαπήσεις και θα το φροντίσεις, όπως και τα υπόλοιπα
καλορίζικο :)
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Και εσύ τέκνο Βρούτε στα 690cc?
Θα σου ευχηθώ από κοντά με την πρώτη ευκαιρία.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μας φάγαν τα κυκλώματα Γιώργη...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να αφήσω αυτά τα καπάκια ψυγείου ή να ξαναβάλω τα μαύρα? Σοβαρά ρωτάω. Απλά τα μαύρα δεν έχουν αυτοκόλλητα CCM, ενώ αυτά της φωτογραφίας, τα μαμά, έχουν αυτοκόλλητα αλλά αντί για μαύρο έχουν μπλέ. (Το μηχανάκι ήταν ασημί με μπλε και κόκκινο.)

Έβαλα πάνω το ψυγείο, και έκανα κάτι δουλίτσες. Είναι έτοιμο για Τρόφι... :)

 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σήμερα γνωριμία πρώτη με το μωρό, του έβαλα βάση για το Γκαρμιν με ελαστικούς αποστάτες για τους κραδασμούς.
Επίσης κρύβει όμορφα τους διακόπτες και λοιπά κοκοψοψαρα του πύργου.

Την έκανα και μια βόλτα σε πατημένο χωματόδρομο να γνωριστούμε καλύτερα και να δω τι αλλαγές πρέπει να της κάνω σε αναρτήσεις κτλ.

Κλασσικά έβγαλα οχτακοσιες ογδόντα φωτογραφίες.

Ας φάμε κάνα σουβλάκι τώρα γιατί ο έρωτας περνά από το στομάχι.

Καλή όρεξη.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom