Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλοφορτωτες Τζωρτζ.
Πίσω βάζε σάκο ,έχουν μια ευπάθεια οι βάσεις για το κεντρικό κουτι
Ναι Γιάννο το χω μυριστεί καθώς κοιτούσα την κατασκευή τους. Ουσιαστικά είχε μπει προζειρα για τα βασικά μέχρι να βρω ότι θέλω.
Αμεσα θα βγει η βάση της πίσω βαλίτσας κ θα μπει το μαμά χερούλι που είναι κόσμημα.
Οι πλαϊνές μου αρκούν για ότι θέλω με το παραπάνω.
Πίσω πλέον θα βάζω ένα μικρό σάκο με αδιάβροχα κ τπτ άλλο.
Στόχος είναι το μαμά, λιτό χωρίς πολλά πολλά.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ναι Γιάννο το χω μυριστεί καθώς κοιτούσα την κατασκευή τους. Ουσιαστικά είχε μπει προζειρα για τα βασικά μέχρι να βρω ότι θέλω.
Αμεσα θα βγει η βάση της πίσω βαλίτσας κ θα μπει το μαμά χερούλι που είναι κόσμημα.
Οι πλαϊνές μου αρκούν για ότι θέλω με το παραπάνω.
Πίσω πλέον θα βάζω ένα μικρό σάκο με αδιάβροχα κ τπτ άλλο.
Στόχος είναι το μαμά, λιτό χωρίς πολλά πολλά.
Σωστόοοοοοοος!
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Έφυγαν τα παλαιά scorpion με 11κ χλμ και ήρθαν τα νέα.
Υπέροχο λάστιχο στο στεγνο, αθόρυβο, στο βρεγμενο κανένα πρόβλημα με νορμαλ οδήγηση και στο λίγο βατο χωματόδρομο που έκανα δεν φανηκε κάποια φθορά.
Μετα τις 9κ χλμ άρχισε να φαίνεται μια ανομοιομορφία στην φθορα του και τετραγώνισμα της κορόνας ορατη απο τις 7κ χλμ

 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Έφυγαν τα παλαιά scorpion με 11κ χλμ και ήρθαν τα νέα.
Υπέροχο λάστιχο στο στεγνο, αθόρυβο, στο βρεγμενο κανένα πρόβλημα με νορμαλ οδήγηση και στο λίγο βατο χωματόδρομο που έκανα δεν φανηκε κάποια φθορά.
Μετα τις 9κ χλμ άρχισε να φαίνεται μια ανομοιομορφία στην φθορα του και τετραγώνισμα της κορόνας ορατη απο τις 7κ χλμ

Μεγειές και καλοφάγωτα !!!
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Έφυγαν τα παλαιά scorpion με 11κ χλμ και ήρθαν τα νέα.
Υπέροχο λάστιχο στο στεγνο, αθόρυβο, στο βρεγμενο κανένα πρόβλημα με νορμαλ οδήγηση και στο λίγο βατο χωματόδρομο που έκανα δεν φανηκε κάποια φθορά.
Μετα τις 9κ χλμ άρχισε να φαίνεται μια ανομοιομορφία στην φθορα του και τετραγώνισμα της κορόνας ορατη απο τις 7κ χλμ

Καλό στριφτά και καλές βόλτες !

Δοκίμασε και τα continental trail attack 3 ! Αν θες την επόμενη , φοβερο λάστιχο
 

ALEX1250

Μέλος
Όνομα
αλεξης
Μοτό
yamaha wr250r 2009. T700
Κατουρήθηκε από τη χαρά του όταν με είδε, service το καρμπυρατέρ και στο αμορτισέρ πίσω καιρός ήταν περάσανε 27 χρόνια δεν του χα κάνει ποτέ.


Στάλθηκε από το SM-J600FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Έφυγαν τα παλαιά scorpion με 11κ χλμ και ήρθαν τα νέα.
Υπέροχο λάστιχο στο στεγνο, αθόρυβο, στο βρεγμενο κανένα πρόβλημα με νορμαλ οδήγηση και στο λίγο βατο χωματόδρομο που έκανα δεν φανηκε κάποια φθορά.
Μετα τις 9κ χλμ άρχισε να φαίνεται μια ανομοιομορφία στην φθορα του και τετραγώνισμα της κορόνας ορατη απο τις 7κ χλμ

Λαστιχαρες, καλοφαγωτα, εξαιρετική επιλογή, προσωπικά τα λατρεύω..
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εβαλα μπροστα τον Γκαντι......μου εχει λειψει μια χωματαδα και μεχρι το αλλο ΣΚ, δεν μπορω να την κανω.
Με τις μπορες που εχει ριξει και ριχνει πρεπει να ειναι τελεια τριγυρω απο Αθηνα.
Να οργανωθουμε
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εβαλα μπροστα τον Γκαντι......μου εχει λειψει μια χωματαδα και μεχρι το αλλο ΣΚ, δεν μπορω να την κανω.
Με τις μπορες που εχει ριξει και ριχνει πρεπει να ειναι τελεια τριγυρω απο Αθηνα.
Να οργανωθουμε
Ακουσα κατι βροντες το απογευμα. Εσυ ησουν? :laugh:
 

Tataros

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Yamaha TT 600s
Εβαλα μπροστα τον Γκαντι......μου εχει λειψει μια χωματαδα και μεχρι το αλλο ΣΚ, δεν μπορω να την κανω.
Με τις μπορες που εχει ριξει και ριχνει πρεπει να ειναι τελεια τριγυρω απο Αθηνα.
Να οργανωθουμε
Άμα θέλετε παρέα στην χωματαδα ακολουθώ

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Έχω ερώτηση. Ρουλεμάν τροχού τι γράσο γεμίζετε; Έχω λιθίου σπρέι, το κλασικό κίτρινο μπουκαλάκι και γράσο ασβεστίου. Θα κάνω δουλειά με κάποιο από τα τρία; Λέω για να γρασαρω τις μπίλιες πριν τα τοποθετήσω.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Αυτό που έχω σε λιθίου, είναι σπρέι και δεν είναι κόκκινο. Γράφει όμως αδιάβροχο. Θα κάνει;
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Έχουν το καπάκι πάνω από τις μπίλιες. Κάπου είχα διαβάσει ότι το ανοίγουμε και το γεμίζουμε γράσο. Όπως κάνουμε με του τιμονιού.
 
Top Bottom