Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Όλα αυτά δικά σου είναι;;
Θα αγόραζα και μερικά που ζαχαρώνω τρελά, αλλά τα 100 τετραγωνικά μου δεν χωράνε άλλα πια.
Το θέμα είναι ότι δεν θέλω να πουλήσω κανένα από όσα έχω, άρα καταλήγω να χαζεύω αγγελίες και να μην θέλω να αγοράσω ενώ μπορώ.
Άσε, δράμα...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αφιερωμένη!!!!! :p

Προσπαθώ να καταλάβω αν είχες ψωνίσει tank bag με κριτήριο να είναι το μεγαλύτερο που έχει φτιάξει ποτέ άνθρωπος ή αν απλά το Trident είναι τόσο μικρό που αν το καβάλαγε ο amyroukai θα έξυνε τα μάγουλα του με τα γόνατα.. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα..χμμμ :p

Επίσης κάποιος πρέπει να βασανίσει λίγο με βραστά αυγά στις μασχάλες αυτόν που σκέφτηκε να φτιάξει αυτές τις φλάντζες στήριξης για tank bag που κάνουν το tank bag σαν να αιωρείται. Να μην ξέρεις αν καβαλάει η Νατάσσα ή ο Sankara όταν πάει στο κατράκειο στη Νίκαια για παράσταση και κάνει πρόβα.

 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και πολύ νοικοκύρης από ότι βλέπω! Λάμπει!
Ε λογικό είναι...
Εκτός από το JAWA όλα τα άλλα είναι Japan... ;)
Εαν είχε τίποτα ευρωπαϊκά θα είχε στρωμένο μαύρο γρανίτη...:roflmao:
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Τις προάλλες σκεφτόμουν να βρω ένα γκαράζ στην έξοδο από Αθήνα είτε προς Πάτρα είτε προς Λαμία γιατί με στρεσάρει τρομερά να οδηγώ στην κίνηση, που είναι τρισχειρότερη από ότι θυμόμουν. Και παρόλο που ήμουν πλήρως εξοικειωμένη, μετά το ατύχημα μόνο για βόλτες η μηχανή….
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Απαπαπαπα τι είσαστε εσείς !!!!
Και να φανταστείς ότι μου αρεσει, απλα αν δεν είναι μαγνητικο δειχνει καπως με αυτές τις ροδέλες στο στομιο. Σε όλα τα μηχανάκια.
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Και να φανταστείς ότι μου αρεσει, απλα αν δεν είναι μαγνητικο δειχνει καπως με αυτές τις ροδέλες στο στομιο. Σε όλα τα μηχανάκια.
Εμένα με βολεύει απίστευτα από άλλες λύσεις, μαγνητικά κλπ.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Προσπαθώ να καταλάβω αν είχες ψωνίσει tank bag με κριτήριο να είναι το μεγαλύτερο που έχει φτιάξει ποτέ άνθρωπος ή αν απλά το Trident είναι τόσο μικρό που αν το καβάλαγε ο amyroukai θα έξυνε τα μάγουλα του με τα γόνατα.. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα..χμμμ :p

Επίσης κάποιος πρέπει να βασανίσει λίγο με βραστά αυγά στις μασχάλες αυτόν που σκέφτηκε να φτιάξει αυτές τις φλάντζες στήριξης για tank bag που κάνουν το tank bag σαν να αιωρείται. Να μην ξέρεις αν καβαλάει η Νατάσσα ή ο Sankara όταν πάει στο κατράκειο στη Νίκαια για παράσταση και κάνει πρόβα.
Έχεις δίκιο σε όλα.

Ήμουν εντελώς κατά των tankbag, ότι και να μου έλεγαν, μέχρι που το πήρα δανεικό και είδα πόσο βολικό είναι από όλες τις απόψεις και το ερωτεύτηκα.

Και στο SV ήταν άσχημο (όχι τόσο πολύ) αλλά όταν αγαπάς τα βλέπεις όλα όμορφα :p
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Έχεις δίκιο σε όλα.

Ήμουν εντελώς κατά των tankbag, ότι και να μου έλεγαν, μέχρι που το πήρα δανεικό και είδα πόσο βολικό είναι από όλες τις απόψεις και το ερωτεύτηκα.

Και στο SV ήταν άσχημο (όχι τόσο πολύ) αλλά όταν αγαπάς τα βλέπεις όλα όμορφα :p

XR Maniac κοιτα μην την πατήσεις κι εσύ έτσι με κάνα τοπ μποξ
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Top Bottom