Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Natassa αν το ντεπόζιτο σου είναι μεταλλικό,δεν σκέφτεσαι το μαγνητικό;
Αν και έχεις ήδη αγοράσει το δαχτυλίδι....
Κι εμένα με βολεύει το τανκμπαγκ αρκετά,έχω ένα φθηνό μαγνητικό motodetail από το 2010 ,16-24 λίτρα αν θυμάμαι καλά και δεν είναι ούτε θεριο ούτε πορτοφόλι.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Natassa αν το ντεπόζιτο σου είναι μεταλλικό,δεν σκέφτεσαι το μαγνητικό;
Αν και έχεις ήδη αγοράσει το δαχτυλίδι....
Κι εμένα με βολεύει το τανκμπαγκ αρκετά,έχω ένα φθηνό μαγνητικό motodetail από το 2010 ,16-24 λίτρα αν θυμάμαι καλά και δεν είναι ούτε θεριο ούτε πορτοφόλι.
Και το δαχτυλίδι και το τανκμπαγκ.

Να πω την αλήθεια χτες φρίκαρα που το είδα. Το καφρίσαμε εδώ, το σκέφτηκα και μόνη μου και τελικά όχι, δε δίνω άλλα λεφτά.

Το έχω δουλέψει το συγκεκριμένο όταν το είχα δανεικό στο SVάκι μου, βολεύει ατελείωτα. Είναι καινούριο. Είναι ποιοτικό. Ας πετάει και λίγο.

Μόλις το πάω μια βόλτα θα το αγαπήσω ξανά και δε θα μου φαίνεται άσχημο.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Κοίτα να δεις που θα το πετάξω, μετά τα σοφά λόγια του κορυδαλιωτη , περί ιπτάμενου κλπ ομορφιες που έγραψε.



advphone
Δακρύζει το δεξί πιρούνι σας...
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Και το δαχτυλίδι και το τανκμπαγκ.

Να πω την αλήθεια χτες φρίκαρα που το είδα. Το καφρίσαμε εδώ, το σκέφτηκα και μόνη μου και τελικά όχι, δε δίνω άλλα λεφτά.

Το έχω δουλέψει το συγκεκριμένο όταν το είχα δανεικό στο SVάκι μου, βολεύει ατελείωτα. Είναι καινούριο. Είναι ποιοτικό. Ας πετάει και λίγο.

Μόλις το πάω μια βόλτα θα το αγαπήσω ξανά και δε θα μου φαίνεται άσχημο.
Νταξ δεν είναι και τόσο τραγικό. Εδώ βάζουνε μπαγκαζιερες πλαστικές σε xr1000 και ktm950/990 και βγαίνουν εκτός πόλης με το tank bag κολλήσαμε...
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
είναι στον γατουλι
ξυνεσαι ή μου φαινεται ???
κανονισε να αρχισω να ποσταρω και εδω περα σχετικα με τα ''ξεμπουκωματα'' .....

:p:muted::muted::muted:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Είναι για να μην τους πιάνει το μάτι.
To S1000R δεν είναι απλά αλλήθωρο, είναι βιονικό το αριστερό μάτι! Βλέπεις πίσω από τη στροφή.

Είναι αλητεία τα αλλήθωρα (όχι όλα), και δε σε πιάνει και το μάτι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
UT809 αχρησιμοποίητο. Το είχα πάρει 170 τον Νοέμβρη του 2019, Black Friday (μετά το ατύχημα)
Κράτα το μεγάλο tank bag για τα μελλοντικά ταξίδια σου και πάρε ένα πιο διακριτικό για τις βόλτες. Δοκίμασε και την λύση του tail bag.

Kάποτε που ταξίδευα με bross 400 δεν του έβαλα ποτέ βαλίτσα αλλά το tank bag ήταν απαραίτητο παρότι το αγαπητό bross-άκι είχε minimal ρεζερβουάρ. Και αυτό γιατί έκοβε αρκετά τον αέρα στο στήθος.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αφιερωμένη σε όλο το φόρουμ.


Παλιότερα ένας φίλος είχε βάλει σύστημα NOS σε ένα κολοπειραγμένο ZZR 11. Έβαζε επίτηδες βαλίτσα πίσω, πρώτον για να τον περνάνε τα υποψήφια θύματα για τουρίστα και δεύτερον γιατί εκεί έκρυβε τη φιάλη του νίτρου. Σε ευθεία έριχνε σε οτιδήποτε κυκλοφορούσε τότε στον δρόμο :ha.

Ωραίες εποχές :like:.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κοίτα να δεις που θα το πετάξω, μετά τα σοφά λόγια του κορυδαλιωτη , περί ιπτάμενου κλπ ομορφιες που έγραψε.



advphone
Πονάει η αλήθεια αρνητή μπαγκαζιερας..!

Πηγές να σώσεις τη παρτίδα με tank bag διακριτικό γλυκουλι να βαζεις μέσα το πορτοφόλι με τη ταυτότητα και ένα σάντουιτς γαλοπούλα για το δρόμο και σου βγήκε XR με κακη φωτοσοπια ιπτάμενο τσαντάκι λαθρεπιβάτη!

Αφιερωμένη σε όλο το φόρουμ.

Χίλιες φορές με tdm σαγιονάρα..! Τουλάχιστον να μη με δείχνουν με το δάχτυλο και να τρέχουν οι μανάδες τα παιδιά μέσα στο σπίτι να προστατεύσουν τα μάτια τους!!
 
Top Bottom