Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όντως η τιμή του motowash είναι λίγο κρίντζι αλλά οκ, πρέπει να βγεί το μεροκάματο.
Μόλις παράγγειλα 2-3 κομμάτια (να υπάρχουν) από τα βάθη της Κίνας προς 6€ και κάτι ψιλά.

Πάντως, τέτοια θερμοσυστελόμενα δεν βρίσκονται εύκολα στην αγορά και έχουν ωραία πλέξη που σφίγγει αρκετά στο γκριπ.

Σχετικό άσχετο:
XR Maniac είσαι ευχαριστημένος από τον motowash? Παλιότερα δεν ήταν τόσο καλός (του έλειπε η καλλιτεχνία που έχουν moto garage ή psycho moto) αλλά τελευταία φορά που πήγα μου φάνηκε αρκετά βελτιωμένος, με εψησε και για μια αλοιφή στις ζάντες. Είναι κοντά μου και σχετικά εύκολα κλείνω ραντεβού.
Ναι μωρέ .. καλά πλένουν όλοι.
Καινούργια μηχανάκια, δεν είναι και κάτι δύσκολο.

Xr φωλιά είναι πάντως.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ναι μωρέ .. καλά πλένουν όλοι.
Καινούργια μηχανάκια, δεν είναι και κάτι δύσκολο.

Xr φωλιά είναι πάντως.
Έχω καιρό να πάω τα ΚΤΜ, να ισορροπήσει η κατάσταση...

Μη το λες πάντως για το πλύσιμο, παλιότερα που το είχα πάει είχαν μείνει μυγάκια στο δοχείο των φρένων. Ήταν λίγο αρπακώλας, λες επειδή του είχα πάει το Tuono (σχεδόν 20ετιας)????...

Πάντως το GT το έπλυνε καλά!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχω καιρό να πάω τα ΚΤΜ, να ισορροπήσει η κατάσταση...

Μη το λες πάντως για το πλύσιμο, παλιότερα που το είχα πάει είχαν μείνει μυγάκια στο δοχείο των φρένων. Ήταν λίγο αρπακώλας, λες επειδή του είχα πάει το Tuono (σχεδόν 20ετιας)????...

Πάντως το GT το έπλυνε καλά!
Έχουν τις άσχημες μέρες τους...όλοι μας
 

mpachnis

Μέλος
Όνομα
Μηνάς
Μοτό
Yamaha, Tracer 9 GT
Επιτέλους σίτα ψυγείου Evotech (από Ολλανδία).



Πήραμε και άλλα καλούδια, αλλά δεν τα έχω βάλει ακόμα πάνω. Σιγά σιγά. Προς το παρόν άνοιξα το manual να δω πως αλλάζουν τα riding modes :rolleyes: .
Όταν λες από Ολλανδία, πως το έκανες, τα στέλνει έτσι η evotech ή τα πήρες από άλλο site?
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Όταν λες από Ολλανδία, πως το έκανες, τα στέλνει έτσι η evotech ή τα πήρες από άλλο site?

Επίσημος retailer της evotech.

Το καλύτερο customer service ever!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ποιο μηχανάκι δεν έχει κινηθεί φέτος; Καλά, μόνο το XR έχει κινηθεί οπότε είπα να βγάλω και άλλα στο δρόμο.

Ένα με χαρακτήρα ας πούμε. Και με γκλίτερ.

Ποιο μηχανάκι δεν ήθελε χτες να πάρει μπρος και ξελιγωσε μπαταρία στο μιζαρισμα; Αυτό που χαλάει τις Τρίτες.

Βγαίνει σήμερα από την θέση στάθμευσης, λέω να λύσω ποδιά αλλά δεν κάνω μια μιζιά έτσι για γέλιο;


Ρελαντί με το πρώτο πάτημα. Τρίτη παραδοσιακά "για μάστορα", Τετάρτη ραπτομηχανή.

Άβυσσος η ψυχή του 950...


"Α δεν χάλασε τελικά; Κρίμα και έλεγα ότι θα το δώσεις επιτέλους".


Δεν ξέρω αν είναι εκδίκηση γιατί χρησιμοποίησα την βάση της βαλίτσας για "αποθήκη" και κούμπωσα την v47 γιατί βαριόμουν να την πάω μέσα. (Τραγωδία εμφάνιση).
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έλεος.
Δεν κυκλοφορεί έτσι ρε τρελέ, έχω όρια. Στο XR μόνο :p

Λέω αν δεν γίνει κανένα κακό στο μεταξύ μήπως πάρω μεταλλική αύριο. Έχει φοβηθεί το μάτι μου με τα μηχανάκια πια.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν κυκλοφορεί έτσι ρε τρελέ, έχω όρια. Στο XR μόνο

Λέω αν δεν γίνει κανένα κακό στο μεταξύ μήπως πάρω μεταλλική αύριο. Έχει φοβηθεί το μάτι μου με τα μηχανάκια πια.
Τρώγεται μέχρι 42λτ, παραπάνω είναι έκτρωμα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τρώγεται μέχρι 42λτ, παραπάνω είναι έκτρωμα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό σκέφτομαι, την "μικρή" κυβική για να παίζει και στα δύο μηχανάκια.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε παιδιά, πείτε τα με προσωπικά μηνύματα αυτά γιατί θα πέσουν εγκεφαλικά !!!
Στο σπίτι του ιπτάμενου τανκμπαγκ δεν μιλάνε για "αταίριαστη προσθήκη όγκου" κυρία μου. :p
 
Top Bottom