Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σκέψου όμως συνδυασμό.
Μαστορέματα με αγώνες GP, Champions League, καφέ, πίτσα, μπύρα
και
Air Condition το Καλοκαίρι
και
πρωινό καφέ με περισυλλογή (τι θα της κάνω Σήμερα .... !!!)
Μωρέ καλά τα λες, αλλά αυτά όλα στο σαλόνι, δεν παίζει. Τώρα ο kokos πως τα κατάφερε, ή ο Γιάννης, δεν ξέρω. Ή έδωσε κάρτα ο φίλος, χρυσή, ή τι να πω, κάνει καλό σεχ :fun:fun:fun:fun
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μωρέ καλά τα λες, αλλά αυτά όλα στο σαλόνι, δεν παίζει. Τώρα ο kokos πως τα κατάφερε, ή ο Γιάννης, δεν ξέρω. Ή έδωσε κάρτα ο φίλος, χρυσή, ή τι να πω, κάνει καλό σεχ :fun:fun:fun:fun
Στο σαλόνι έχει μπει CBF φίλου παρκαρισμένο σε χαρτόνια εννοείται, για βγάλσιμο/καθάρισμα καρμπιρατέρ και το fazer γιατί χειμώνας και δουλειά έξω, no-no, ομοίως και καύσωνας και δουλειά έξω.

Από φέτος που δεν θα μένω μόνος μου (ματόχαντρα φουλ λέμε) αυτά κόβονται, λογικά :D

Κάποτε σε ένα "ιδανικό σπίτι" για τις δικές μου επιθυμίες, θα υπάρχει "σταύλος" με πλήρη εργαλεία ράμπες αναβατόρια τόρνο μπλα μπλα μπλα μπλα για τα μουλάρια :p
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Στο σαλόνι έχει μπει CBF φίλου παρκαρισμένο σε χαρτόνια εννοείται, για βγάλσιμο/καθάρισμα καρμπιρατέρ και το fazer γιατί χειμώνας και δουλειά έξω, no-no, ομοίως και καύσωνας και δουλειά έξω.

Από φέτος που δεν θα μένω μόνος μου (ματόχαντρα φουλ λέμε) αυτά κόβονται, λογικά :D

Κάποτε σε ένα "ιδανικό σπίτι" για τις δικές μου επιθυμίες, θα υπάρχει "σταύλος" με πλήρη εργαλεία ράμπες αναβατόρια τόρνο μπλα μπλα μπλα μπλα για τα μουλάρια :p
ΑΑ έτσι πες, είσαι μόνος, λέω και εγώ, με γυναικείο ....άρωμα γίνονται αυτά? Ούτε στις ελληνικές ταινίες με τον Κωνσταντάρα :) Και εκεί βγήκαν έξω τα μηχανάκια.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
:cool:
Κάποτε σε ένα "ιδανικό σπίτι" για τις δικές μου επιθυμίες, θα υπάρχει "σταύλος" με πλήρη εργαλεία ράμπες αναβατόρια τόρνο μπλα μπλα μπλα μπλα για τα μουλάρια :p
Το 'χουμε ονειρευτεί πολλές φορές με το φιλαράκι μου τον konkost

Το όνειρο του konkost






Το ίδιο όνειρο σε άλλη version... το δικό μου




:p:p:p

Γειά σου Κάπτεν! :friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
:cool:

Το 'χουμε ονειρευτεί πολλές φορές με το φιλαράκι μου τον konkost

Το όνειρο του konkost






Το ίδιο όνειρο σε άλλη version... το δικό μου




:p:p:p

Γειά σου Κάπτεν! :friendship:
Αμαν ρε φιλε...γερμανικη ταξη...η δευτερη φωτο......ταυτιζομαι με τον Κωστη....χαχα !!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Την αποχαιρέτησα...


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πάμε για άλλα...??? :secret:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Την αποχαιρέτησα...:sorry:
Aφού την ευχαρίστησα για όλα,και της είπα να με θυμάται...

Με το καλό η επόμενη φίλε μου!
Κράτησε μας ενήμερους με το καινούργιο εργαλείο.
:)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γραναζια και καδενα φακαντορο... Ο Γκαντις, γιατί έρχονται δύσκολες μέρες.
Θα μπει και ένα καινουργιο πίσω wild.



Advphone....
Το μπροστά είναι το αθάνατο TKC80?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήρα το Ιταλικό θαύμα πίσω, σαν καινούριο (λέμε καμιά υπερβολή, ψηφίζει). Τελικά δεν είχε στραβώσει το τιμόνι στο γκαπ όπως νόμιζα, βέβαια καλώς αλλάχτηκε με ένα πιο ψηλό γιατί πλέον δεν σκύβω στο "όρθιο" αλλά πρέπει να λύσω πάνω τιμονόπλακα και να αλλάξω τις βίδες που κρατάνε τους μαμά αποστάτες γιατί έχουν στραβώσει και κάθεται και το νέο τιμόνι στραβά. Και με την ευκαιρία είδα ότι έχουν αποδράσει οι βίδες που κρατάνε την κλειδαριά στην θέση της. Μονοκύλινδρα και κραδασμοί, τι να πεις. Είχα ξεχάσει πόσο μου αρέσει αυτό το μηχανάκι παρά ταύτα.

Επίσης πρέπει να κόψω την ζελατίνα, αυτή η ψηλή που είχα δοκιμάσει στο AdvON καλύπτει αλλά ξεκουφαίνει με την τυρβώδη ροή, η μαμά ήταν πολύ πιο ήσυχη αλλά άντε βρες. Υoutube "πως κόβουμε πλεξιγκλάς" με βλέπω μετά το γυμναστήριο απόψε.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Πήρα το Ιταλικό θαύμα πίσω, σαν καινούριο (λέμε καμιά υπερβολή, ψηφίζει). Τελικά δεν είχε στραβώσει το τιμόνι στο γκαπ όπως νόμιζα, βέβαια καλώς αλλάχτηκε με ένα πιο ψηλό γιατί πλέον δεν σκύβω στο "όρθιο" αλλά πρέπει να λύσω πάνω τιμονόπλακα και να αλλάξω τις βίδες που κρατάνε τους μαμά αποστάτες γιατί έχουν στραβώσει και κάθεται και το νέο τιμόνι στραβά. Και με την ευκαιρία είδα ότι έχουν αποδράσει οι βίδες που κρατάνε την κλειδαριά στην θέση της. Μονοκύλινδρα και κραδασμοί, τι να πεις. Είχα ξεχάσει πόσο μου αρέσει αυτό το μηχανάκι παρά ταύτα.

Επίσης πρέπει να κόψω την ζελατίνα, αυτή η ψηλή που είχα δοκιμάσει στο AdvON καλύπτει αλλά ξεκουφαίνει με την τυρβώδη ροή, η μαμά ήταν πολύ πιο ήσυχη αλλά άντε βρες. Υoutube "πως κόβουμε πλεξιγκλάς" με βλέπω μετά το γυμναστήριο απόψε.
Σημάδεψε με ένα μαρκαδόρο εκεί που θέλεις να το κόψεις, ζεστανετο με σεσουάρ και από τις δύο πλευρές και με ένα καλό ψαλίδι άρχισε κοπτική,
Δοκίμασε για αρχή λίγο πιο πάνω για τεστ (αν έχει μαλακώσει αρκετα, αλλά και για δική σου εξάσκηση).
Τυχόν γωνίες γλυκανε τις με ψηλή λιμα, όπως τα νύχια ένα πράγμα.
Μην μαλακώσει πολύ γιατί θα παραμορφωθεί, θα πρέπει να σε ζοριζει αρκετά το ψαλίδι
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βρήκα τον ένοχο...

Με 9 ευρώ το κομμάτι, απλά θα πάει από κάτω και το κάτω που είναι ολόκληρο θα έρθει επάνω.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!


Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν προοριζονται για το τενερε και τα βαλεις μονος περιμενω thread.... Γιατι πρεπει να ναι μανικι... Να μαθαινουμε και μεις!!!! Καλοφορετα εκανες την καλυτερη επιλογη κατεμε!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom