Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήγα να την πάρω για δουλειά

Είχε να δουλέψει πάνω από 1 μήνα. Πήρε μπρος με την πρώτη αλλά δεν έσβηνε το λαμπάκι των λαδιών. Κλασσικά εικονογραφημένα ήθελε λίγο τάισμα, το fazer δείχνει σταθμη και όχι πίεση, και επειδή βαριόμουν να απενεργοποιήσω τον συναγερμό αποφάσισα θα ξεβιδώσω την τάπα των λαδιών χρησιμοποιώντας τα κλειδιά του σπιτιού. Καθόλου περίεργο το ένα να βρεθεί καρφωμένο κάτω από το νύχι.

Η ζηλιάρα γιαπωνέζα απαίτησε θυσία σε αίμα για να κινηθεί.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ευτυχής κάτοχος ktm που για
δώρο στις 20000χλμ
της έκανε ένα ωραιότατο πλύσιμο!!!



Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ευτυχής κάτοχος ktm που για
δώρο στις 20000χλμ
της έκανε ένα ωραιότατο πλύσιμο!!!



Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αστρωτη ειναι ακομα.....η κουκλα σου....φιλε....παντα ετσι....!!!!
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Αν και τα έχω κάνει καιρό , ας τα βάλω. Έβαλα το νέο φανάρι led που μαμαει κ σε εμφάνιση αλλά κ σε φως . Σε συνδυασμό με την φιμέ Touratech είναι πανέμορφο .

Έβαλα νέα πατούμενα Anakee adventure.

Κ επίσης άλλαξα ζελατίνα πάλι με Touratech αλλά με την ελαφρώς φιμέ . Όχι τπτ άλλο γίναμε ξεφτίλα έξω από καφετέρια , ευτυχώς χειμώνας είναι κ όλοι κάθονταν μέσα . Αφού κατεβαίνει η κοπέλα μου, βλέπω ένα κορασιο άλλο να μπαίνει στη καφετέρια κ πάω να κατέβω σαν άλλος γύπας και αφήνω τη μηχανή χωρίς Σταντ έτσι απλά . Πάρτη κάτω πάνω σε μια γλάστρα . Πρόκειται περί ηλιθίου το ξέρω αλλά πρώτη φορά μου συμβαίνει να μη βάλω σταντ




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν και τα έχω κάνει καιρό , ας τα βάλω. Έβαλα το νέο φανάρι led που μαμαει κ σε εμφάνιση αλλά κ σε φως . Σε συνδυασμό με την φιμέ Touratech είναι πανέμορφο .

Έβαλα νέα πατούμενα Anakee adventure.

Κ επίσης άλλαξα ζελατίνα πάλι με Touratech αλλά με την ελαφρώς φιμέ . Όχι τπτ άλλο γίναμε ξεφτίλα έξω από καφετέρια , ευτυχώς χειμώνας είναι κ όλοι κάθονταν μέσα . Αφού κατεβαίνει η κοπέλα μου, βλέπω ένα κορασιο άλλο να μπαίνει στη καφετέρια κ πάω να κατέβω σαν άλλος γύπας και αφήνω τη μηχανή χωρίς Σταντ έτσι απλά . Πάρτη κάτω πάνω σε μια γλάστρα . Πρόκειται περί ηλιθίου το ξέρω αλλά πρώτη φορά μου συμβαίνει να μη βάλω σταντ




Sent from my iPhone using Tapatalk
Πες καμμια πληροφορία για το φανάρι.
Καλό φως!??
Τιμουλα και από που?
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Αν και τα έχω κάνει καιρό , ας τα βάλω. Έβαλα το νέο φανάρι led που μαμαει κ σε εμφάνιση αλλά κ σε φως . Σε συνδυασμό με την φιμέ Touratech είναι πανέμορφο .

Έβαλα νέα πατούμενα Anakee adventure.

Κ επίσης άλλαξα ζελατίνα πάλι με Touratech αλλά με την ελαφρώς φιμέ . Όχι τπτ άλλο γίναμε ξεφτίλα έξω από καφετέρια , ευτυχώς χειμώνας είναι κ όλοι κάθονταν μέσα . Αφού κατεβαίνει η κοπέλα μου, βλέπω ένα κορασιο άλλο να μπαίνει στη καφετέρια κ πάω να κατέβω σαν άλλος γύπας και αφήνω τη μηχανή χωρίς Σταντ έτσι απλά . Πάρτη κάτω πάνω σε μια γλάστρα . Πρόκειται περί ηλιθίου το ξέρω αλλά πρώτη φορά μου συμβαίνει να μη βάλω σταντ




Sent from my iPhone using Tapatalk
Πες καμμια πληροφορία για το φανάρι.
Καλό φως!??
Τιμουλα και από που?
και καμμια κουβεντουλα αν θες για την κορασιδα.....


:UH:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Reactions: STF

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μέρες πατέντας...!
Πλαστικές τάπες για το πλαίσιο του 950 με κόστος μόλις 0.60€...
Μια βάση που περίσσεψε από σετ προβολέων ,δύο πλαστικές μικρές τάπες ,ένα κομμάτι βέργα ντίζας μαζί με δύο παξιμάδια ασφαλείας καθώς και ένα κομμάτι από σωλήνα αλουμινίου που υπάρχει στις σίτες των παραθύρων ήταν αρκετά για να γίνει μια βάση για το κινητό το οποίο χρησιμεύει και ως GPS...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Πες καμμια πληροφορία για το φανάρι.
Καλό φως!??
Τιμουλα και από που?
Από wish το πήρα και βγήκε με κωδικό έκπτωσης 125 ευρώ περίπου . Τυχερός που δν πέρασε από τελωνείο . Το φως που βγαζει είναι απίστευτο. Είχα κ ξενον κ led λάμπες.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Μέρες πατέντας...!

Μια βάση που περίσσεψε από σετ προβολέων ,δύο πλαστικές μικρές τάπες ,ένα κομμάτι βέργα ντίζας μαζί με δύο παξιμάδια ασφαλείας καθώς και ένα κομμάτι από σωλήνα αλουμινίου που υπάρχει στις σίτες των παραθύρων ήταν αρκετά για να γίνει μια βάση για το κινητό το οποίο χρησιμεύει και ως GPS...



Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ρε συ, ωραία ιδέα μου έδωσες και για μένα!!! στο πλαστικό πάνω από τα όργανα μπορώ να κάνω κάτι παρόμοιο και εύκολα!!!! τι πάχος έχει η σωλήνα που έβαλες για στήριγμα, μπορείς να μετρήσεις?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Από wish το πήρα και βγήκε με κωδικό έκπτωσης 125 ευρώ περίπου . Τυχερός που δν πέρασε από τελωνείο . Το φως που βγαζει είναι απίστευτο. Είχα κ ξενον κ led λάμπες.
Δεν βάζεις κανένα λινκ στο θέμα με τις διαδυκτιακες ευκαιρίες?
Πολλοί θα ενδιαφερθούμε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ρε συ, ωραία ιδέα μου έδωσες και για μένα!!! στο πλαστικό πάνω από τα όργανα μπορώ να κάνω κάτι παρόμοιο και εύκολα!!!! τι πάχος έχει η σωλήνα που έβαλες για στήριγμα, μπορείς να μετρήσεις?
21mm.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εχεις σκεφτει να του βαλεις αυτοκολλητα στο ντεποζιτο?
Το έχω σκεφτεί αλλά πρώτον δεν είμαι σίγουρος αν το θέλω και δεύτερον στοιχίζει αρκετά γιατί δεν έχει έτοιμο πατρόν κανένας. Μπορώ βέβαια να ασχοληθώ εγώ αλλά δεν έχω το απαραίτητο κέφι ώστε να βρεθεί χρόνος....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μέρες πατέντας...!
Πλαστικές τάπες για το πλαίσιο του 950 με κόστος μόλις 0.60€...
Μια βάση που περίσσεψε από σετ προβολέων ,δύο πλαστικές μικρές τάπες ,ένα κομμάτι βέργα ντίζας μαζί με δύο παξιμάδια ασφαλείας καθώς και ένα κομμάτι από σωλήνα αλουμινίου που υπάρχει στις σίτες των παραθύρων ήταν αρκετά για να γίνει μια βάση για το κινητό το οποίο χρησιμεύει και ως GPS...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θάνο καλή η πατέντα, αλλά υπ'οψην ότι αν η βάση πιάνει μόνο στο πλαστικό θα πρέπει να προσέξεις να μην βάζεις βάρος.
Αν παρατηρήσεις οι βάσεις που πουλούσαν για το 950/990 έπιαναν στην αλουμινένια βάση των οργάνων γι αυτόν το λόγο.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Μπράβο Θένο, η πατέντα είναι που ξεχωρίζει τους μηχανόβιους
(είχα τσεκάρει τις βαλίτσε σου αλλά έπρεπε να επιβεβαιώσω)
έχω ακούσει ιστορίες από τα τέλη 70 που κάνουν το
Μαγκάιβερ να μοιάζει με κορασίδα του Λυκείου Ελληνίδων.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το έχω σκεφτεί αλλά πρώτον δεν είμαι σίγουρος αν το θέλω και δεύτερον στοιχίζει αρκετά γιατί δεν έχει έτοιμο πατρόν κανένας. Μπορώ βέβαια να ασχοληθώ εγώ αλλά δεν έχω το απαραίτητο κέφι ώστε να βρεθεί χρόνος....
Να του βάλεις Στεφανε.
Το τεπόζιτο που έχει κιτρινίσει ρίχνει ελαφρώς το αισθητικό αποτέλεσμα και είναι κρίμα.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom