Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Παρών...
Εεε άμα είναι να τα βγάζω με το τσιγκέλι χαλάει η πλάκα.

Πραγματικά απορώ πως είχα αυτό το τανκ μπαγκ στο SVακι μου και μου άρεσε κιόλας. Και μετά λένε δεν αλλάζει ο άνθρωπος…. :D
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Εεε άμα είναι να τα βγάζω με το τσιγκέλι χαλάει η πλάκα.

Πραγματικά απορώ πως είχα αυτό το τανκ μπαγκ στο SVακι μου και μου άρεσε κιόλας. Και μετά λένε δεν αλλάζει ο άνθρωπος…. :D
Στο sv ίσως να ήταν ωραίο...γιατί το sv δεν έχει ΚΑΜΊΑ ΣΧΈΣΗ εμφανισιακά με αυτό το κουκλί...
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Βλέπεις ότι έχουμε λεπτότητα δε μπορείς να πεις...:p
Σακατευει την πανέμορφη σιλουέτα της μοτοσυκλέτας
Θα προτιμούσα τσαντάκι ουράς, η μάλλον για να ειμαι πιο ειλικρινής, σάκο στην πλάτη και ολα μια χαρά
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Βλέπεις ότι έχουμε λεπτότητα δε μπορείς να πεις...:p
Σακατευει την πανέμορφη σιλουέτα της μοτοσυκλέτας
Θα προτιμούσα τσαντάκι ουράς, η μάλλον για να ειμαι πιο ειλικρινής, σάκο στην πλάτη και ολα μια χαρά
Πονάει η πλάτη με πολύ βάρος. Δεν την παλεύω.

Μάλλον πιο μικρό τανκμπαγκ για τις μονοήμερες.

Και αυτό σε ταξίδια. Χωράω κι εγώ μέσα :p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μλκ μου γεμίσαμε παράξενες γριές στο φόρουμ και σκληρούς "μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος"
Ποιος πονος. Ο φοβος θελεις να πεις. Εχω δει κοντο οδηγο με r1200r να πληρωνει σε διοδια με τετοιο και μπαγκαζιερα πισω και νομιζα οτι ειχε κατεβει απ την μηχανη.
Αφου περασαμε βεβαια τον ζηλεψα, γιατι ριχνεις και εναν υπνακο σε τετοιο.
:muted:
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Λοιπόν παιδιά. Ωραία η ομορφιά κτλ αλλά δεν την πήρα για να τη μοστράρω στις καφετέριες (που δεν πηγαίνω ούτως ή άλλως). Πρέπει να έχει (και) τουρινγκ φορεσιά, γιατί αυτό θέλω να κάνω. Όποτε καφάσι, καφάσι…. Ξέρετε τι βολικό είναι; Κόβει και τον αέρα στο θώρακα. Ακουμπάς και ξεκουράζεσαι. Και άλλα. Στο τέλος θα ζηλεύετε. :p (ναι το ξέρω ότι είναι κακάσχημο)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν παιδιά. Ωραία η ομορφιά κτλ αλλά δεν την πήρα για να τη μοστράρω στις καφετέριες (που δεν πηγαίνω ούτως ή άλλως). Πρέπει να έχει (και) τουρινγκ φορεσιά, γιατί αυτό θέλω να κάνω. Όποτε καφάσι, καφάσι…. Ξέρετε τι βολικό είναι; Κόβει και τον αέρα στο θώρακα. Ακουμπάς και ξεκουράζεσαι. Και άλλα. Στο τέλος θα ζηλεύετε. :p (ναι το ξέρω ότι είναι κακάσχημο)
Κάνε ότι θέλεις... Απλά όταν φωτογραφίζεις, θα τα βγάζεις στην άκρη.
Συννενοηθηκαμε???:waiting:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λοιπόν παιδιά. Ωραία η ομορφιά κτλ αλλά δεν την πήρα για να τη μοστράρω στις καφετέριες (που δεν πηγαίνω ούτως ή άλλως). Πρέπει να έχει (και) τουρινγκ φορεσιά, γιατί αυτό θέλω να κάνω. Όποτε καφάσι, καφάσι…. Ξέρετε τι βολικό είναι; Κόβει και τον αέρα στο θώρακα. Ακουμπάς και ξεκουράζεσαι. Και άλλα. Στο τέλος θα ζηλεύετε. :p (ναι το ξέρω ότι είναι κακάσχημο)
έχω ανέβει Σέρρες με Tuono ξαπλωτός σε τανκ μπαγκ, σούπερ :):ok::ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom