Τι μηχανάκι είδα σήμερα φορτωμένο σε οδική ...

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σκούτερ πορτοκαλί στην Ομόνοια, από πέσιμο (πολύ μικρές ζημιές) dt350 έγραφε, μεγάλη μπανιέρα ήταν.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εννοείται Κώστα, όλα μένουν, ιδίως αυτά που ταξιδεύουν πολυ κ γράφουν πολλά χιλιόμετρα, οι πιθανότητες είναι περισσότερες
Με έχει αφήσει και μένα το 1150 κάπου στις 140.000km (κοντέρ, δεν γνωρίζω αν είναι πραγματικά) από τρόμπα βενζίνης το οποίο προσέχω πολύ να μη το αφήνω με ρεζέρβα για να ψύχεται σωστά και στο μεγάλο σέρβις αλλάζω το φίλτρο.

Αλλά παίζει ρόλο και η ποιότητα βενζίνης. Είχα γεμίσει θυμάμαι σε βενζινάδικο συνοικιακό δίπλα στο πατρικό μου που με ξέρουν και λίγο αργότερα άρχισαν οι διακοπές. Θυμάμαι πως την ώρα που έβαζα ήρθε το βυτιοφόρο. Προφανώς είχε αδειάσει εντελώς η δεξαμενή και μου έβαλαν μουργα.
Είχα πάει ως το Σούνιο μια βόλτα και μου έκανες διακοπες. Στην επιστροφή έκανε τρελές διακοπές έως ότου με άφησε εντελώς και έκανε και το δικό μου βόλτα με την οδική με δόξα και τιμή.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW


Στάλθηκε από το 21061119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άσχετα με την μηχανή :laugh:, την είδα όρθια και χάρηκα! Λέω, να ένα σωστό δέσιμο!
Αλλά μετά είδα το διπλό σταντ:rolleyes:....
Μια απ'τα ίδια λοιπόν!!!!!!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Σημερα το απογευμα, πανω σε πλατφορμα Yamaha Virago 535 ...
με πινελιές easy riding, δηλ μαμά όλο, και πινακίδα στη βάση του αριστερού αμορτισέρ ... αυτά

Είχα ξεχάσει ότι είχαν βγει καποτε αυτά τα μηχανάκια ... με το συμπάθειο κιόλας
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σημερα το απογευμα, πανω σε πλατφορμα Yamaha Virago 535 ...
με πινελιές easy riding, δηλ μαμά όλο, και πινακίδα στη βάση του αριστερού αμορτισέρ ... αυτά

Είχα ξεχάσει ότι είχαν βγει καποτε αυτά τα μηχανάκια ... με το συμπάθειο κιόλας
Σκληρος
 
Top Bottom