Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Superveloce Oro 1000αρι? Νταξ δεν είναι τόσο ακριβό. Με μισό νεφρό πάντως περνεις gs1300...
Τώρα γιατί πηδ@ς την κουβέντα;;;; :ha
Εδώ μιλάμε τώρα για ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ!!! :inlove:



:ha:ha:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στο νησί 189.98 με 30€ Ryanair για Stansted χωρίς χειραποσκευή ,μόνο κρανούμπα στον αγκώνα και ένα λουκάνικο 35lt άλλα 36€
Ένα γκαράζ λείπει και μια λογική ασφάλεια.
 

cosgili

Rattlehead
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM RC8
Moto Guzzi V85TT



Απρόσμενα άνετο.
Λιτό
Ελαφρύ.

Ότι πρέπει για το ταλαιπωρημένο κορμί.
Σαν σερβιέτα σου είναι ρε Γιάννη. Θα πας να σηκωθείς και θα το πάρεις μαζί:hh:
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED



Απρόσμενα άνετο.
Λιτό
Ελαφρύ.

Ότι πρέπει για το ταλαιπωρημένο κορμί.
Πάρε ένα Dorso 900 ίδιες διαστάσεις...
Στα κιλά τα χαλάει το απριλια
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάρε ένα Dorso 900 ίδιες διαστάσεις...
Στα κιλά τα χαλάει το απριλια
Μανωλιό φαντασία ποσταρουμε στο νήμα, όχι δυστοπικό sci fi. Αυτό μόνο το ζούμε..
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ξεκάθαρα CRF 1000 L του 17 σε κόκκινο μαύρο και μάλλον με εισαγωγή απ' έξω γιατί εδώ τα πουλάνε πανάκριβα. Αυτό είναι κάτι εφικτό.

Το όνειρο είναι το desert x, είναι το μοναδικό καινούργιο που μου κάνει κλικ γιατί είναι όμορφο στα μάτια μου. Μοιάζει και πολύ στο xrv 750.

Αν δεν είχα βαρεθεί συνεργεία, αντιπροσωπείες και το συνεχές μαστόρεμα (για την αποφυγή των συνεργείων), θα αγόραζα ένα adventure 950 s σε μπλε το ψηλό που το έχω άχτι και το θεωρώ ότι πιο κοντινό σε μοτοσυκλέτα ράλι. Aν είχα την οικονομική δυνατότητα θα είχα ένα τέτοιο στο γκαράζ.
Τι ίδιο και με το 640 adv.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η αλήθεια είναι ότι το ράλι έχει "κάτι" σε ψευδοΝτακάρ λουκ.

Αλλά αν κάποιος μου έλεγε πάρε ένα και φύγε από την έκθεση, θα ήταν δύσκολη απόφαση ανάμεσα στα δύο f900gs και το XR.

Η Άφρικα καλή αλλά δείχνει φτωχή, δεν είναι λόγος να της πεις όχι εννοείται (λόγω τιμής).

Περίεργο αλλά τα επόμενα συμπαθή ήταν... Triumph 400 και RE411scram (αν σου πουν σου χαρίζω ένα δεν θα πάρεις αυτά, αυτά τα αγοράζεις και μόνος σου :p )

Όλα τα άλλα τα χαζεψα, θα τα ήθελα βόλτα αλλά δεν θα τα ήθελα δικά μου.

 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εδώ και 2 -3 μέρες σκέφτομαι ότι θα ήθελα ένα rsv καινούργιο να το έχω!! Βέβαια αν έπαιρνα σήμερα κάτι θα ήταν το 890 R , είμαι σταθερός τύπος πάντως πάλι στα ίδια θα πήγαινα αφού έχω R1 και 790 adventure...
 
Top Bottom