Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε σεις την τιμή την είδατε, από τι είναι φτιαγμένο από μοριοσανίδα?! :eek::eek::oops::p
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πάντως, και το λέω πολύ σοβαρά, αν αυτό το πράγμα δουλεύει δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα να βρεις δύο φτηνά εισιτήρια να γυρίσεις την λατινική Αμερική για κάνα μήνα και στο τέλος να το παρατήσεις στην άκρη του δρόμου με τα κλειδιά επάνω και γυρίσεις πίσω....

Ρε κάτι ιδέες που μας βάζετε πρωινιατικο μες την καραντίνα............................(Ζητείται συνοδοιπόρος)







edit: δεν μπαίνει και αυτός ο tc-drift που τα ξέρει όλα αυτά τα παράξενα να μας πει :p:laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάντως, και το λέω πολύ σοβαρά, αν αυτό το πράγμα δουλεύει δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα να βρεις δύο φτηνά εισιτήρια να γυρίσεις την λατινική Αμερική για κάνα μήνα και στο τέλος να το παρατήσεις στην άκρη του δρόμου με τα κλειδιά επάνω και γυρίσεις πίσω....

Ρε κάτι ιδέες που μας βάζετε πρωινιατικο μες την καραντίνα............................(Ζητείται συνοδοιπόρος)







edit: δεν μπαίνει και αυτός ο tc-drift που τα ξέρει όλα αυτά τα παράξενα να μας πει :p:laugh:
Ακριβώς η σκέψη μου.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Πάντως, και το λέω πολύ σοβαρά, αν αυτό το πράγμα δουλεύει δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα να βρεις δύο φτηνά εισιτήρια να γυρίσεις την λατινική Αμερική για κάνα μήνα και στο τέλος να το παρατήσεις στην άκρη του δρόμου με τα κλειδιά επάνω και γυρίσεις πίσω....

Ρε κάτι ιδέες που μας βάζετε πρωινιατικο μες την καραντίνα............................(Ζητείται συνοδοιπόρος)







edit: δεν μπαίνει και αυτός ο tc-drift που τα ξέρει όλα αυτά τα παράξενα να μας πει :p
Εχει minimum order. ;)
Τσεκαρε να δεις να γελασεις.
Στους απο πανω με τις χουφτες κ τα φτερα δεν απανταω . Οταν αυτα θα τους περνανε στα τροφις ,δεν θα κραζουν ,θα θαυμαζουν.

Ps. Ανοιγω τοπικ για ομαδικη... παραγγελία

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Εχει minimum order. ;)
Τσεκαρε να δεις να γελασεις.
Στους απο πανω με τις χουφτες κ τα φτερα δεν απανταω . Οταν αυτα θα τους περνανε στα τροφις ,δεν θα κραζουν ,θα θαυμαζουν.

Ps. Ανοιγω τοπικ για ομαδικη... παραγγελία

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Στο Long way round, οταν καψανε το σερβοφρενο του ενος 1150GSA του καμεραμαν, του αγορασαν ενα παρομοιο ρωσικο δίχρονο διαμάντι τεχνολογιας 1950...


..στις λασπωμενες στεπες που τα GSA εκαναν 2μ/24ωρο αυτο τα περναγε απο πανω!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Στο Long way round, οταν καψανε το σερβοφρενο του ενος 1150GSA του καμεραμαν, του αγορασαν ενα παρομοιο ρωσικο δίχρονο διαμάντι τεχνολογιας 1950...


..στις λασπωμενες στεπες που τα GSA εκαναν 2μ/24ωρο αυτο τα περναγε απο πανω!
Εισαι εδω ή εφαγες ban ?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο Long way round, οταν καψανε το σερβοφρενο του ενος 1150GSA του καμεραμαν, του αγορασαν ενα παρομοιο ρωσικο δίχρονο διαμάντι τεχνολογιας 1950...


..στις λασπωμενες στεπες που τα GSA εκαναν 2μ/24ωρο αυτο τα περναγε απο πανω!
:waiting:
 

mikechios

Μέλος
Όνομα
mikechios
Μοτό
Bmw f650gs Dakar
Μεγάλο πρόβλημα αυτό,εδώ και ένα χρόνο θέλω να πάρω on off και δε ξέρω τι,πούλησα το Beverly για να αναγκαστώ να πάω σε νέο μηχανάκι αλλά ελέω πανδημίας ακόμα δεν έχω πάρει κάτι,θέλω κάτι αξιόπιστο,να πηγαίνει χώμα γιατι μου αρέσε από πάντα γ αυτό και το mountain bike,αλλά και κάτι που θα με συντροφεύει σε ένα μεγάλο ταξίδι
Μπάτζετ 3-4χ
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
H μέρα της Suzuki σήμερα!
Βελτιωμένο από τον Ελβετικό οίκο Moto Virus και με τις επίσημες ευλογίες της Suzuki. Πολύ θα ήθελα να αποκτήσω σήμερα το Ιαπωνικό Tuono των 202 ιππών.

SUZUKI VIRUS 1000R για μένα

Αυτο θα θελει να διξεις οτι εχεις κανει εμβολιο πρωτα για να το παρεις:p
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αυτο θα θελει να διξεις οτι εχεις κανει εμβολιο πρωτα για να το παρεις:p
Αν μου έκαναν δώρο αυτή τη μηχανάρα, έκανα και το mRNA εμβόλιο, στο κάτω-κάτω είναι απαραίτητο για μένα (πρέπει να μεταλλαχθεί το DNA μου από On/Off σε Street). Όλα καλά θα πάνε!
:friendship:
 
Top Bottom