Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
URAL Red Sparrow και φύγαμε για BAM και Камча́тская о́бласт


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
URAL Red Sparrow και φύγαμε για BAM και Камча́тская о́бласт


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εκανες το εμβολιο? :woot:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εκανες το εμβολιο? :woot:
Το κρύο μαζί με τη βότκα τα σκοτώνει ούλα.

Na zdrowie!


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το κρύο μαζί με τη βότκα τα σκοτώνει ούλα.

Na zdrowie!


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Vodka & sputnik vaccine dont mix
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Γιάννη, δε γέρασες τόσο πολύ ρε για να πας στο τρίκυκλο.
Σύντομα τελειώνω το mode +10 lt. και θα είμαστε έτοιμοι,
έλα εσύ με το καλό....
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
URAL Red Sparrow και φύγαμε για BAM και Камча́тская о́бласт


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν το λες φτηνό...

MSRP*: $24,249
*MSRP does not include destination fee, taxes, registration and other documentation fees. Dealer prices may vary.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν το λες φτηνό...

MSRP*: $24,249
*MSRP does not include destination fee, taxes, registration and other documentation fees. Dealer prices may vary.
O υπαρκτός κομμουνισμός είναι για αρχόντους, όχι για φτωχάντζες που είπε και η λατρεμένη Μαρίνα στο μπάτσελορ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
URAL Red Sparrow και φύγαμε για BAM και Камча́тская о́бласт


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Επιτέλους, να και ένας με σοβαρή πρόταση!!! ;)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
O υπαρκτός κομμουνισμός είναι για αρχόντους, όχι για φτωχάντζες που είπε και η λατρεμένη Μαρίνα στο μπάτσελορ.
Πριν καποια χρονια σε αλλο φορουμ καποιος ειχε εντυπωσιαστει απο ενα βιντεακι κ ρωτουσε πληροφοριες κ τιμες νομιζοντας οτι ειναι το LADA των 2τροχων...μολις εμαθε τιμες Ελλαδας...το ενδιαφερον κοπηκε μαχαιρι..χαχα..!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Πριν καποια χρονια σε αλλο φορουμ καποιος ειχε εντυπωσιαστει απο ενα βιντεακι κ ρωτουσε πληροφοριες κ τιμες νομιζοντας οτι ειναι το LADA των 2τροχων...μολις εμαθε τιμες Ελλαδας...το ενδιαφερον κοπηκε μαχαιρι..χαχα..!!!
Έτσι είναι! Φθηνές δεν ήταν ποτέ (αυτές με το καλάθι βασικά και την κίνηση στους δυο πίσω τροχούς)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αγαπητέ motogeo, έχεις κάτι κοινό με τον αγαπημένο μας ΠΘ και τον Δία. Σήμερα, τώρα που ψιλοστέγνωσε εδώ στο Μανχάταν μιά βόλτα ως την παραλία και πίσω θα ήταν κακή;

 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Επειδή ξυπνάω κάτι μέρες με χαρμανες για στρίψιμο,όχι με ριζλα,αλλά με μοτό,κοιτάγα για shiver στο car ,κ αυτό επειδή και στη φάντασια έχω οικονομικό ταβάνι.
Αν το παρακάμψω,κοιτάζω για tuono v4
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγώ πάντως κάθε μέρα κοιτάω και κάτι άλλο. Μέχρι που έρχεται κανένας λογαριασμός και αρχίζω πάλι απ την αρχή.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχω τη τύχη 3 χρόνια και κάτι μήνες μετά να πιστεύω πως αυτό που ήδη έχω θα αποτελούσε πάντοτε όνειρο απόκτησης. Κυρίως γιατί αν και 250άρι δε το λες και φθηνό και γιατί επίσης ήταν project που υλοποιήθηκε.

Πάμε τώρα στο απόλυτο όνειρο που δεν χωράει εξηγήσεις και που το μόνο που μπορεί να με φρενάρει είναι η στο παρά πέντε εκλογίκευση. Αν χωρούσε και 3η στο στάβλο αυτή θα ήταν σίγουρα μέσα.








Αυτή που κούμπωσα μαζί της, αυτή που μου κάνει κλικ και που όπου -σπάνια- τη συναντήσω τη χαζεύω για κανά 5έπτό τουλάχιστον..., αυτή που θα ήταν ψυχοθεραπεία για μοναχικές βόλτες.






Και αυτή που έχει ότι τη κατηγορούν και για αυτό το λόγο μου αρέσει. Ξαναζεσταμένο φαγητό αλλά πλασαρισμένο σε γκουρμέ πιάτο. Όλα τα θετικά του παρελθόντος (ως σταθερή αξία) με πινελιές που αποδεικνύουν ότι μικρές παρεμβάσεις φέρνουν μεγάλα αποτελέσματα.

Έχει ένα ενδιαφέρον να βλέπεις τι έγραφες στο παρελθόν. Ακόμη πιο ενδιαφέρον έχει να υλοποιείς τα όνειρα σου χωρίς τη συμμετοχή της εκλογίκευσης.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αγαπητέ motogeo, έχεις κάτι κοινό με τον αγαπημένο μας ΠΘ και τον Δία. Σήμερα, τώρα που ψιλοστέγνωσε εδώ στο Μανχάταν μιά βόλτα ως την παραλία και πίσω θα ήταν κακή;

Η απλή έκδοση -που κάποιοι ήδη έχουν αρχίσει και την αποκαλούν αυθόρμητα ως GT- μου αρέσει πάρα πολύ!
Ο κινητήρας δεν έχει απώλειες σε σχέση με τη Factory ενώ ταυτοχρόνως η μοτοσυκλέτα γίνεται λίγο πιο φιλική στις μεγάλες αποστάσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχει ένα ενδιαφέρον να βλέπεις τι έγραφες στο παρελθόν. Ακόμη πιο ενδιαφέρον έχει να υλοποιείς τα όνειρα σου χωρίς τη συμμετοχή της εκλογίκευσης.
Ω ναι. Ναι. Ναι.


Η απλή έκδοση -που κάποιοι ήδη έχουν αρχίσει και την αποκαλούν αυθόρμητα ως GT- μου αρέσει πάρα πολύ!
Ο κινητήρας δεν έχει απώλειες σε σχέση με τη Factory ενώ ταυτοχρόνως η μοτοσυκλέτα γίνεται λίγο πιο φιλική στις μεγάλες αποστάσεις.
Έτσι φαίνεται, λογικό να το λένε "GT" λόγω αποσκευών, αυτό με τα πόδια είναι το περιοριστικό και κουραστικό στο τέλος. Χωρίς ηλεκτρονική ανάρτηση είναι και πιο εύκολο να την φέρεις στα μέτρα του αναβάτη, όπως και η επισκευή/συντήρηση.
 
Reactions: STF
Top Bottom