Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
STF πετυχαμε ενα θαρραλεο nuda την προηγουμενη εβδομαδα στα γυρω χωματα του Παντα Βρεχει.
ωραιο μηχανημα ρε γμτ...
Ωραίος ο τυπάς! Θα άξιζε μια συζήτηση μαζί του. Εγώ μάλλον θα επέμενα με το μικρό μου ακόμη και για τέτοιες αποστάσεις από την Αθήνα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Απωθημένο μεγάλο αφού έφτασα πολύ κοντά στην αγορά του αλλά δεν έγινε ποτέ τελικά. Μου αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο 636 του 2002 όπως και τα αντίστοιχα zx9 με τον διπλό προβολέα.

Θα το προτιμούσα στο ασημί χρώμα ή στο lime green της Kawasaki αλλά το συγκεκριμένο είναι σε άψογη κατάσταση και χωρίς κανιβαλισμούς.

Ακόμα και σήμερα στέκεται μια χαρά από θέμα επιδόσεων και οδηγικής συμπεριφοράς και αν το 2002 ήταν supersport, τώρα είναι ένα πολύ καλό sport touring με έμφαση στο sport.

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ωραίος ο τυπάς! Θα άξιζε μια συζήτηση μαζί του. Εγώ μάλλον θα επέμενα με το μικρό μου ακόμη και για τέτοιες αποστάσεις από την Αθήνα.
Αμα το ξαναπεις.... μικρο, θα τσακωθουμε, να το ξερςςςςς!!!!!!! :laugh:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αμα το ξαναπεις.... μικρο, θα τσακωθουμε, να το ξερςςςςς!!!!!!! :laugh:
Αν σου πω πως το σκεφτόμουν την ώρα που πληκτρολογούσα.... γράφω μικρό και μέσα μου λέω "τι μικρό" είναι τεράστιο και στην όψη και στις ικανότητες!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αν σου πω πως το σκεφτόμουν την ώρα που πληκτρολογούσα.... γράφω μικρό και μέσα μου λέω "τι μικρό" είναι τεράστιο και στην όψη και στις ικανότητες!
Χμμ..... ακούστηκε σαν ατάκα από ταινία του ...,Σειρινακη ...αυτό...χαχα..!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Απωθημένο μεγάλο αφού έφτασα πολύ κοντά στην αγορά του αλλά δεν έγινε ποτέ τελικά. Μου αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο 636 του 2002 όπως και τα αντίστοιχα zx9 με τον διπλό προβολέα.

Θα το προτιμούσα στο ασημί χρώμα ή στο lime green της Kawasaki αλλά το συγκεκριμένο είναι σε άψογη κατάσταση και χωρίς κανιβαλισμούς.

Ακόμα και σήμερα στέκεται μια χαρά από θέμα επιδόσεων και οδηγικής συμπεριφοράς και αν το 2002 ήταν supersport, τώρα είναι ένα πολύ καλό sport touring με έμφαση στο sport.

Tα 600 δεν έχουν σχέση με τα μεγαλύτερα. Είναι πολύ σκυφτά και κουραστικά. Πολύ σκληρά σε αναρτήσεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πατριώτη ίδια γούστα έχουμε!

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Ναι... Μπορείτε να κυνήγησετε και αγριογούρουνο με την εξατμιση
Τρομερός σχεδιασμος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και σήμερα και αύριο κτλ...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Ναι... Μπορείτε να κυνήγησετε και αγριογούρουνο με την εξατμιση
Τρομερός σχεδιασμος
Το μεκανακι που λέει και ο τρεντυ πατριώτης τα σπάει από σχεδίαση. Άσε που το οδηγεί και ο Τζέιμς ο Μποντ...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το μεκανακι που λέει και ο τρεντυ πατριώτης τα σπάει από σχεδίαση. Άσε που το οδηγεί και ο Τζέιμς ο Μποντ...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Βρε ναι... Αλλά η εξάτμιση είναι για τα σκουπιδια
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Triumph scrambler xe 1200

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πατριώτη ίδια γούστα έχουμε!

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Δεν με εντυπωσίασε καθόλου, άσε που όταν άνοιγα το γκάζι έκανα τσουλήθρα προς τα πίσω. Από εμφάνιση πάντως σκίζει!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom