Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Bmw hp2 enduro , με motard ζάντες .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και πως θα έκανες κατεβάσματα μάτσο, με τα ελικοειδή γρανάζια στο Σασμάν αυτό και τον άξονα ???
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και πως θα έκανες κατεβάσματα μάτσο, με τα ελικοειδή γρανάζια στο Σασμάν αυτό και τον άξονα ???
Μπορεί να θέλει να τα αφήσει εκεί ο άνθρωπος...:p
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Πάω με τη ροπή εγώ δεν είμαι καγκουρας , αν ήθελα τέτοιες αλλαγές ταχυτήτων θα ζητούσα κτμ με σιφτερ .

Πολύ θέλω να οδηγήσω ένα τέτοιο και δεν έχει κάτσει ποτέ .

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θα νομίσει κάποιος ότι σας κάνω πλάκα, αλλά όχι.... αυτό και να γυρίσω όλες τις λίμνες της Ελλάδας και να κατασκηνώνω. Αν ερχόταν Ευρώπη θα ήταν μια σίγουρη επιλογή (έχει πολύ ψαγμένες ιδέες, όπως π.χ. το φίλτρο αέρα που αναπνέει στο ύψος της σχάρας)

CT125 Hunter Cub

 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Θα νομίσει κάποιος ότι σας κάνω πλάκα, αλλά όχι.... αυτό και να γυρίσω όλες τις λίμνες της Ελλάδας και να κατασκηνώνω. Αν ερχόταν Ευρώπη θα ήταν μια σίγουρη επιλογή (έχει πολύ ψαγμένες ιδέες, όπως π.χ. το φίλτρο αέρα που αναπνέει στο ύψος της σχάρας)

CT125 Hunter Cub

Ένα μηχανάκι να γυρίσεις όλο τον κόσμο ....
 
Reactions: STF

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Συμπαθάτε με καθότι χωριάτης, αλλα νόμιζα ότι φτιάχτηκε για ντελιβερι...
Για ντελίβερι στις ερήμους της Αυστραλίας φτιάχτηκε :D:D:D;):friendship:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Για ντελίβερι στις ερήμους της Αυστραλίας φτιάχτηκε :D:D:D;):friendship:
Στην Αυστραλία είναι το επίσημο μηχανάκι των εκεί "ΕΛΤΑ", όμως το χρησιμοποιούν πολύ και ψαράδες όπως και κυνηγοί και περνάνε από αρκετά βαθιά νερά με δαύτο.
Θεωρώ ότι θα είχα μια υπέροχη και διασκεδαστική εμπειρία σε χωμάτινες, δασικές, λιμνιαίες και λοιπές διελεύσεις με δαύτο.

Όποιος έχει υπομονή:


 
Τελευταία επεξεργασία:

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Δεν έκανα λάθος τελικά...
Τωρα για τα υπόλοιπα, όποιος αμφιβάλει, ας έρθει να δει τι γίνεται στα λασποχωραφα(αυτα που δε μπαίνει τπτ εκτός από τρακτερ) με townmate (αυτα που δε χαλάει το διαφορικό :p) και c50,glx....
 

strokt up

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
hayabusa junior 110cc
Σήμερα θα αγόραζα ένα ταπεινό mt07 πρώτης γενιάς. Το πρόβλημα είναι μετά ότι πάμε στο σύνολο τρία μηχανάκια και η γυναίκα θα με διώξει από το σπίτι 100%. Τι να κάνω ρε παιδιά πείτε καμία ιδέα χωρίς να χωρίσω..
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Στην Αυστραλία είναι το επίσημο μηχανάκι των εκεί "ΕΛΤΑ", όμως το χρησιμοποιούν πολύ και ψαράδες όπως και κυνηγοί και περνάνε από αρκετά βαθιά νερά με δαύτο.
Θεωρώ ότι θα είχα μια υπέροχη και διασκεδαστική εμπειρία σε χωμάτινες, δασικές, λιμνιαίες και λοιπές διελεύσεις με δαύτο.

Όποιος έχει υπομονή:


Εγώ αν ζούσα Αυστραλία δεν θα περνούσα από βαθιά νερά με τίποτα!!!
 
Top Bottom