Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Σήμερα,για να ξεκινήσει καλά η βδομάδα, θα αγόραζα (λέμε τωρα) ένα Maico 685 για τις γυρες στις κορφές πάνω από τα σύννεφα που έχουν σκεπάσει την Αττική
(καλά με αυτό φλερτάρεις έντονα για "ταξίδι" πάνω από τα σύννεφα )


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ένα σαλάκι έτρεξε. Καλά μπορεί και δύο (θυμήθηκα το εξωγήινο vyrus)
Το μοτέρ είναι λίγο WTF γιατί με τους κραδασμούς της Καβασάκι ψηλά δεν έχω καλή σχέση (δεν μου ταιριάζουν σαν συχνότητα, καλή ώρα όπως των Γκούτσι) αλλά εντάξει, θα κάνω λίγη υπομονή.

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Έπινα μια κουέρβο με το γυναικάκι μου στην παλιά πόλη της Ρόδου, εκεί κατά τα τέλη Μαΐου...


Daggers in Brothel
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ένα σαλάκι έτρεξε. Καλά μπορεί και δύο (θυμήθηκα το εξωγήινο vyrus)
Το μοτέρ είναι λίγο WTF γιατί με τους κραδασμούς της Καβασάκι ψηλά δεν έχω καλή σχέση (δεν μου ταιριάζουν σαν συχνότητα, καλή ώρα όπως των Γκούτσι) αλλά εντάξει, θα κάνω λίγη υπομονή.

Το βρίσκω κακάσχημο ργτ.

Από Bimotaθα ήθελα κάτι πιο παλιό, ας πούμε μια Τuatara yb6 με το μοτέρ του fzr 1000 ή db2 με πλαίσιο και ψαλίδι χοροδικτυωμα και τα δύο τελικά ψηλά και τα δύο από τη δεξιά μεριά.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έπινα μια κουέρβο με το γυναικάκι μου στην παλιά πόλη της Ρόδου, εκεί κατά τα τέλη Μαΐου...


Daggers in Brothel
Να πίνεις donhulio... Η Cuervo είναι για το ποπολο
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να πίνεις donhulio... Η Cuervo είναι για το ποπολο
Πάρτε μάτι ένα Κηφισιώτη Δούκα απο το κάτω Μικρολίμανο που θέλει και τεκίλα ειδική! :roflmao:

ρετσίνα στα βοτσαλάκια της Πειραίκής πίνατε και ξυπνήσατε σε Περσική φλοκάτη μια μέρα πλεμπαίοι..:D:D
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το βρίσκω κακάσχημο ργτ.

Από Bimotaθα ήθελα κάτι πιο παλιό, ας πούμε μια Τuatara yb6 με το μοτέρ του fzr 1000 ή db2 με πλαίσιο και ψαλίδι χοροδικτυωμα και τα δύο τελικά ψηλά και τα δύο από τη δεξιά μεριά.
Γενικά έχει τελειώσει η έμπνευση ή εξίσου πιθανό αυτό που γράφουν αρκετοί στον χώρο ότι το κοινό δεν θέλει νέα σχήματα. Τα ρετρό γενικότερα δεν μου αρέσουν, με ελάχιστες εξαιρέσεις. Χοντροκομμένες ουρές, "λάθος" γραμμές παντού και ένα τεράστιο γιατί ξαναζεσταμένο φαγητό, φάγαμε γκοτζίλα στο στρατό, φτάνει.

Υπάρχουν εξαιρέσεις όπως η Κατάνα που ακόμα θέλω μία και με έχει φρενάρει το ρεζερβουάρ που δεν με εξυπηρετεί για αυτό που φαντάζομαι και ως καταναλωτική συνείδηση η ανοησία των μανατζαραίων με την έλλειψη συμπίεσης πίσω, α με την ευκαιρία Νορντεν έχεις χαιρετισμούς. Δεν είμαι το χέρι που χρειάζεται ρυθμιζόμενα τα πάντα αλλά απαιτώ να υπάρχουν στα 15000 ευρώ, διάολε σε οτιδήποτε έχει πενταψήφια τιμή στο ταμείο, το κόστος για τον κατασκευαστή είναι κωμικά μικρό.

Σε αυτό το Bimota έχουν καταφέρει να παρέχουν ατόφια την 80ίλα με τόση όση μοντερνιά ώστε να είναι σύγχρονο αλλά να (μοιάζει) και χρηστικό, τύπου πας μιά ημερήσια 500-600 χιλιόμετρα χωρίς κρέμες, έμπλαστρα και χάπια στο τέλος.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάρτε μάτι ένα Κηφισιώτη Δούκα απο το κάτω Μικρολίμανο που θέλει και τεκίλα ειδική! :roflmao:

ρετσίνα στα βοτσαλάκια της Πειραίκής πίνατε και ξυπνήσατε σε Περσική φλοκάτη μια μέρα πλεμπαίοι..:D:D
επί πτωμάτων, εδώ ταιριάζει κυριολεκτικά :p


Ρετσίνα στον παππού με το μπακάλικο "το ειδικόν" έπινα, μιά τουρτίτσα πατάτες αυγά και κανένα κεφτεδάκι, σαλάκι τρέχει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
επί πτωμάτων, εδώ ταιριάζει κυριολεκτικά :p


Ρετσίνα στον παππού με το μπακάλικο "το ειδικόν" έπινα, μιά τουρτίτσα πατάτες αυγά και κανένα κεφτεδάκι, σαλάκι τρέχει.
Η ρετσίνα ρετσίνα... Αλλά όταν πίνουμε τεκίλα θα πίνουμε την σωστή.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
επί πτωμάτων, εδώ ταιριάζει κυριολεκτικά :p


Ρετσίνα στον παππού με το μπακάλικο "το ειδικόν" έπινα, μιά τουρτίτσα πατάτες αυγά και κανένα κεφτεδάκι, σαλάκι τρέχει.
έρχονται οι κσένοι απο τα βπ και μας τρώνε τους μεζέδες!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η ρετσίνα ρετσίνα... Αλλά όταν πίνουμε τεκίλα θα πίνουμε την σωστή.
Η τεκίλα μας αποτελείωσε ουκ ολίγες φορές στην μπιφτεκούπολη κάποτε και μετά μας τελείωσε, το στομάχι διαμαρτύρεται και με την μυρωδιά, άτιμη μνήμη αισθήσεων.

Σήμερα για να γλιτώσω το σπαμ θα ήθελα μιά βόλτα με...






και τώρα που το ξαναβλέπω, το "προβολείς περίεργο σχήμα πάνω από το ψυγείο και μιά ζελατίνα μόνη της πιο ψηλά" του λεγόμενου άσχημου τουαρέγκ ποιός άλλος λες να το έχει από χρόνια...
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ειναι πολλες οι σελιδες και δεν ξερω αν εχει απαντησει κανεις οτι δεν θα αγοραζε καμμια γιατι του αρεσει αυτη που εχει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ειναι πολλες οι σελιδες και δεν ξερω αν εχει απαντησει κανεις οτι δεν θα αγοραζε καμμια γιατι του αρεσει αυτη που εχει.
Έλα Μανιακ, πελάτης.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ειναι πολλες οι σελιδες και δεν ξερω αν εχει απαντησει κανεις οτι δεν θα αγοραζε καμμια γιατι του αρεσει αυτη που εχει.
Δηλαδή εδώ μιλάμε για γκόμενες και ήρθες να μας πεις για τις γυναίκες μας..

Περάστε έξω κύριε...:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δηλαδή εδώ μιλάμε για γκόμενες και ήρθες να μας πεις για τις γυναίκες μας..

Περάστε έξω κύριε...:p
Ε μα.... Στο άλλο νήμα με τις αγγελίες το είπα, δεν κοιτάζω πλέον. Αλλά το δεν κοιτάζω αγγελίες με το δεν κοιτάζω τίποτα, έχει διαφορά.
 
Top Bottom