Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ναι σωστά.
Επίσης καπνίζουμε και πούρα στριμμενα σε μπούτια παρθένας.
Πες ότι ανοίγουν τα κορίτσια τη μπύρα με το.......
Το άκουσα και αυτο....:p:p
5 dollar η φάση λεει..
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το παρακάτω είναι ένα άπιαστο όνειρο καθώς δεν εισάχθηκε ποτέ στην Ευρώπη παρά τα εξαιρετικά χαρακτηριστικά του. Πριν από κανένα χρόνο ασχολήθηκα δυναμικά να βρω τρόπο να φέρω ένα από Ιαπωνία. Επικοινώνησα με 5 Ιάπωνες προμηθευτές (μέχρι και αλληλογραφία στα Ιαπωνικά έκανα), με έναν Άγγλο και έναν Έλληνα μεταφορέα, μέχρι που μου έγινε ξεκάθαρο πως δεν είναι δυνατό να πάρει πινακίδες στην Ελλάδα και πουθενά στην Ευρώπη. Δε βαριέσαι, είναι ωραίο κάποιες φορές τα όνειρα να μένουν όνειρα.
Θα την αγόραζα όμως άνετα -αν μπορούσε να γίνει- και όχι μόνο για σήμερα αλλά για πάντα, θα ήταν το ιδανικό κειμήλιο για να μου θυμίζει την ομορφιά των μοτοσυκλετών με κινητήρες εσωτερικής καύσης.

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
...... τότε που υπήρχαν σχεδιαστές!!!!!!
Να πω πως το συγκεκριμένο ZRX1200 είναι η έκδοση DAEG που είναι η εξέλιξη των γνωστών σε εμάς ZRX1100 και ZRX1200.
Το DAEG είχε ψεκασμό, 6τάχυτο κιβώτιο και led φλας και πίσω φανάρι (για το μπροστά φως θε θυμάμαι). Είναι κρίμα που δεν είχαμε τη τύχη να το δούμε στην Ευρώπη.
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Το παρακάτω είναι ένα άπιαστο όνειρο καθώς δεν εισάχθηκε ποτέ στην Ευρώπη παρά τα εξαιρετικά χαρακτηριστικά του. Πριν από κανένα χρόνο ασχολήθηκα δυναμικά να βρω τρόπο να φέρω ένα από Ιαπωνία. Επικοινώνησα με 5 Ιάπωνες προμηθευτές (μέχρι και αλληλογραφία στα Ιαπωνικά έκανα), με έναν Άγγλο και έναν Έλληνα μεταφορέα, μέχρι που μου έγινε ξεκάθαρο πως δεν είναι δυνατό να πάρει πινακίδες στην Ελλάδα και πουθενά στην Ευρώπη. Δε βαριέσαι, είναι ωραίο κάποιες φορές τα όνειρα να μένουν όνειρα.
Θα την αγόραζα όμως άνετα -αν μπορούσε να γίνει- και όχι μόνο για σήμερα αλλά για πάντα, θα ήταν το ιδανικό κειμήλιο για να μου θυμίζει την ομορφιά των μοτοσυκλετών με κινητήρες εσωτερικής καύσης.

Γιατί όχι σε ένα xjr 1300?
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γιατί όχι σε ένα xjr 1300?
Όλα τα muscle moto made in Japan μου αρέσουν αλλά το ZRX1200 είναι το ποιο σπορ στημένο στο δρόμο out of the box, αλλά πέρα από αυτό ξεχωρίζει στα μάτια μου (μαζί με το GSX1400 που δεν μπορεί όμως να το συναγωνιστεί στο στήσιμο). Το DAEG θα είχε τα πρωτεία με διαφορά καθώς είναι πραγματικά σύγχρονο ενώ διατηρεί την old fasion φορεσιά.
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Θα εμπαινα στην αποθηκη ενος καλου φιλου κ θα δινα ζωη στην 1η μοτο που οδηγησα τοτες (1988)
Suzuki GS750DB του 1978 (μαλλον),απο ΟΔΔΥ,παλιο μπατσικο,μανιβελατο.
ειναι ακομα εκει κ με περιμενει...
να ξερετε...ειμαι πολυ συνεπης στα ραντεβου που δινω με τον χρονο.... :secret:

 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Να πω πως το συγκεκριμένο ZRX1200 είναι η έκδοση DAEG που είναι η εξέλιξη των γνωστών σε εμάς ZRX1100 και ZRX1200.
Το DAEG είχε ψεκασμό, 6τάχυτο κιβώτιο και led φλας και πίσω φανάρι (για το μπροστά φως θε θυμάμαι). Είναι κρίμα που δεν είχαμε τη τύχη να το δούμε στην Ευρώπη.
το παλιο zrx 1200s με το μεγαλο μουτρο,ειναι μηχαναρα,οντως του λειπει η 6η,το βολταρει φιλος εδω κατω.κοκκινο
 
Reactions: STF

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Υπάρχει εδώ στο Άργος και αυτό. από έναν τρελάκια.
Αν είχα δει την Ρόδο, ίσως πηδούσα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σήμερα με -2 το πρωί δεν πατούσε το jimny στο δρόμο λόγω πάγου, οι μικρές ενθουσιασμό, εγώ λίγο κακακια μην τρακαρουμε αντί να πάμε σχολείο, ο αρχιμανδρίτης (μι πιανς) που πετάει νερά κάθε μέρα στο δρόμο πρέπει να φάει πολύ γερό πρόστιμο. Είναι ένας από τους δύο εγκληματίες του χωριού.


σήμερα...


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σήμερα με -2 το πρωί δεν πατούσε το jimny στο δρόμο λόγω πάγου, οι μικρές ενθουσιασμό, εγώ λίγο κακακια μην τρακαρουμε αντί να πάμε σχολείο, ο αρχιμανδρίτης (μι πιανς) που πετάει νερά κάθε μέρα στο δρόμο πρέπει να φάει πολύ γερό πρόστιμο. Είναι ένας από τους δύο εγκληματίες του χωριού.


σήμερα...


Ωραίο μηχανακι :hh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο πνεύμα του mp3. Εδώ χωράνε γουρούνες, στο τρίκυκλο κολλάμε;
Αυτό είναι 2 φορές το τζιμνυ... Αλλά και εγώ το έπαιρνα
Σε άλλο χρωμα
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Θα αγόραζα ενα wr250x και θα του έβαζα στεφάνια και ακτίνες να το κάνω R

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Θα αγόραζα ενα wr250x και θα του έβαζα στεφάνια και ακτίνες να το κάνω R

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 
Top Bottom