Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Και εγω ετσι σαν τον apos.zeitou .

Νομιζω εχω δεθει με το μηχανημα

Γλυκοκοιταζω και ενα σετ ohlins μονο και μονο για την συμπεριφορα του μπροστινου συστηματος, αλλα φοβαμαι μηπως δεν δω την διαφορα που περιμενω οποτε το τρεναρω ολη την ωρα.
Πισω η μαμα wp θεωρω πως ειναι αξιολογη, τουλαχιστον για τα δικα μου θελω.
Σιγουρα τα ohlins ομως θα ειναι καλυτερα...

ΑΝ επρεπε να αλλαξω θα πηγαινα σε 1200gsa μονο και μονο για το ντεποζιτο.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Και εγω ετσι σαν τον apos.zeitou .

Νομιζω εχω δεθει με το μηχανημα

Γλυκοκοιταζω και ενα σετ ohlins μονο και μονο για την συμπεριφορα του μπροστινου συστηματος, αλλα φοβαμαι μηπως δεν δω την διαφορα που περιμενω οποτε το τρεναρω ολη την ωρα.
Πισω η μαμα wp θεωρω πως ειναι αξιολογη, τουλαχιστον για τα δικα μου θελω.
Σιγουρα τα ohlins ομως θα ειναι καλυτερα...

ΑΝ επρεπε να αλλαξω θα πηγαινα σε 1200gsa μονο και μονο για το ντεποζιτο.
Βάλτα τα OHLINS για να ξαναζήσεις τον έρωτά σου!!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάπου έχετε παρεξηγήσει το νόημα. Δεν είπε κανείς "με τι θα αλλάζατε την σημερινή σας", "ποιό θα ήταν το ιδανικό γκαράζ" κλπ.

Την είδα, την θυμήθηκα, την γουστάρισα, θα την αγόραζα (έστω και αν στις τσέπες μου έχει μόνο κλωστές) σήμερα.

Δηλαδή εκτός ας πούμε από το GS με Ohlins δεν γουστάρεις kon/nos ΚΑΝΕΝΑ μηχανάκι; Ο θεός με φύλαξε και δεν πήρα τέτοιο να καταστραφώ φέτος δηλαδή.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Κάπου έχετε παρεξηγήσει το νόημα. Δεν είπε κανείς "με τι θα αλλάζατε την σημερινή σας", "ποιό θα ήταν το ιδανικό γκαράζ" κλπ.

Την είδα, την θυμήθηκα, την γουστάρισα, θα την αγόραζα (έστω και αν στις τσέπες μου έχει μόνο κλωστές) σήμερα.

Δηλαδή εκτός ας πούμε από το GS με Ohlins δεν γουστάρεις kon/nos ΚΑΝΕΝΑ μηχανάκι; Ο θεός με φύλαξε και δεν πήρα τέτοιο να καταστραφώ φέτος δηλαδή.
Μα ισα ισα σου λεω πως θα ηθελα την μοτοσυκλετα μου ανανεωμενη... και τα ρεστα ταξιδια.
Τι να σου πω ετσι το σκεφτομαι.

Αν και ημουν κοντα να το αλλαξω με ktm 1190r, δεν...

Ο Θεος μας φυλαξε ολους να λες, που κατεληξες και δεν επεσε ο σερβερ μετα την αναλυση των γωνιων στα ποδια και τα χερια. :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μα ισα ισα σου λεω πως θα ηθελα την μοτοσυκλετα μου ανανεωμενη... και τα ρεστα ταξιδια.
Τι να σου πω ετσι το σκεφτομαι.

Αν και ημουν κοντα να το αλλαξω με ktm 1190r, δεν...

Ο Θεος μας φυλαξε ολους να λες, που κατεληξες και δεν επεσε ο σερβερ μετα την αναλυση των γωνιων στα ποδια και τα χερια. :p
Το ρεκόρ του Θοδωρή κανείς.

Αν όντως ήταν το μόνο μέλημα αυτό, θα είχε έρθει 1290R στα ίδια χρήματα. Μάντεψε ποιος δεν έχει μετανιώσει :)
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Το ρεκόρ του Θοδωρή κανείς.

Αν όντως ήταν το μόνο μέλημα αυτό, θα είχε έρθει 1290R στα ίδια χρήματα. Μάντεψε ποιος δεν έχει μετανιώσει :)
Κοιτα να δεις, αφου πηρες 2 BMW σε τοσο κοντινο χρονικο διαστημα, εισαι σε καλο δρομο.!!
Και τι δρομο..... μονοδρομο :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοιτα να δεις, αφου πηρες 2 BMW σε τοσο κοντινο χρονικο διαστημα, εισαι σε καλο δρομο.!!
Και τι δρομο..... μονοδρομο :p
Ας έβγαζε η Yamaha mt10fazer :)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλα ρε σεις...κανεις δε το παρατηρησε..;;;
Ο πιο δημοφιλης.....ο πιο αναποφασιστος....αυτος που εχει τρια θεματα στα Top Five....αυτος που κοντεψε να ριξει τον server με τις απειρες επιλογες μοντελων....που οι αναζητησεις του...μας κρατησαν παρεα...κρυες χειμωνιατικες νυχτες...κ ζεστες μερες καλοκαιριου....
Αυτοοοοςς....ο ανθρωπος...αυτοοοςς..(μου αρεσει το ρεφρεν)...
ΔΕΝ εχει δηλωσει παρων...στο θεμα....που ειναι ραμενο στα μετρα του....απιστευτο....δεν το χωραει ο νους μου.....χαχαχα..!!!!!
 
Top Bottom