Τι μοτοσικλέτα θα αγοράζες σήμερα;

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Αα ρε...τοσοι Μπεμβεδακιδες εδω κανεις....
Ενα μηχανακι που παντα μου εκανε κλικ....ομορφο-λιτο-μυωδεις....ομως ανηθικα ακριβο...τι μας νοιαζει ομως..σαμπως θα το πληρωσουμε ;;

Το HP2 1200...κ φυσικα μονο στην εκδοση Megamoto......!!!!
Μόνο η enduro έκδοση είναι αποδεκτή

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάπου το 2006 2007 είχα. Φάει έναν έρωτα με αυτό..


Περισυ τελικά έτυχε και την οδήγησα. Πολύ ωραία μηχανή.. Σήμερα αυτη θα ήθελα είναι και σκ!!

Εναλλακτικά την εξίσου φοβερή 1300S

 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Έβγαλα σήμερα το 300ρι 2τ στη γειτονιά μια βόλτα να δουλέψει λίγο γιατί το καλοκαίρι δεν κάνω εντουρο.

2 stroke power for ever


Τι σατανάς είναι αυτό το πράμα? :dnl:
Η γειτονιά τι είπε...?
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Έχω τη τύχη 3 χρόνια και κάτι μήνες μετά να πιστεύω πως αυτό που ήδη έχω θα αποτελούσε πάντοτε όνειρο απόκτησης. Κυρίως γιατί αν και 250άρι δε το λες και φθηνό και γιατί επίσης ήταν project που υλοποιήθηκε.

Πάμε τώρα στο απόλυτο όνειρο που δεν χωράει εξηγήσεις και που το μόνο που μπορεί να με φρενάρει είναι η στο παρά πέντε εκλογίκευση. Αν χωρούσε και 3η στο στάβλο αυτή θα ήταν σίγουρα μέσα.








Αυτή που κούμπωσα μαζί της, αυτή που μου κάνει κλικ και που όπου -σπάνια- τη συναντήσω τη χαζεύω για κανά 5έπτό τουλάχιστον..., αυτή που θα ήταν ψυχοθεραπεία για μοναχικές βόλτες.






Και αυτή που έχει ότι τη κατηγορούν και για αυτό το λόγο μου αρέσει. Ξαναζεσταμένο φαγητό αλλά πλασαρισμένο σε γκουρμέ πιάτο. Όλα τα θετικά του παρελθόντος (ως σταθερή αξία) με πινελιές που αποδεικνύουν ότι μικρές παρεμβάσεις φέρνουν μεγάλα αποτελέσματα.

Η αλήθεια είναι πως δεν σού φαίνεται ότι έχεις ένα τέτοιο καγκουρα κρυμμένο μέσα σού...
 
Reactions: STF

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μόνο η enduro έκδοση είναι αποδεκτή

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οχι....για τον Προεδρο της ΛΑΟΝΟΦ....(λεσχη ασφαλτινων ονοφαδων).,.χαχαχα...!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
και για αυτό δεν θα έλεγα όχι....(έχει ένας γείτονας όλο το χρόνο σκεπασμένο στο πεζοδρόμιο, το σερβισάρει το καλοκαίρι και το κάνει 2-3 βόλτες και μετά πάλι σκέπασμα... πανέμορφο!!!)

 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Οχι....για τον Προεδρο της ΛΑΟΝΟΦ....(λεσχη ασφαλτινων ονοφαδων).,.χαχαχα...!!!!

:spam: για αυτή τη λέσχη... πως κάνουμε αίτηση εγγραφής??? :spam:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μάλλον πήγαν για μπάνιο, μόλις το έβαλες μπροστά :laugh:
Εγώ πήγα για μπάνιο στη μπανιέρα μετά τη βόλτα γιατί αρκούν 5 λεπτά για να μυρίζεις διχρονόλαδο Τοrco.

Πέρα από την πλάκα, δεν κάνει πολύ φασαρία και έχει κανονικά πινακίδα κτλ. Είναι εντούρο δεν είναι ΜΧ το μηχανάκι.

Κάτι μεγάλα με ακραποβιτς ελεύθερες κάνουν πιο πολύ φασαρία.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
1ον. Χρειάζεσαι ένα μηχανάκι που να λειτουργεί.
2ον. Καλά βρες το 1ο και μετά σου λέμε και τα υπόλοιπα...
το μωρό κεντάει, πυροβολάει!!! γκολ από τα αποδυτήρια ένα πράμα ....
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Δεν ξέρω αν θα την αγόραζα αλλά θα ήθελα να τη δοκιμάσω για την εμπειρία και μόνο...μηπως να ανοίξω ένα θέμα με το ποια μηχανή θα έκανες test ride σημερα; Βεβαια τωρα που το σκέφτομαι ίσως θα έπρεπε να γράψω το δοκιμάσω γιατί μιλάμε για τρίκυκλο...
 

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Top Bottom