Τουμπανιασμενα africa twin....φωτο για τους λατρεις

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
με τέτοια κουκλια που είδα, αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να δώσω το ταπεινό v-strom μου για να πάρω κι εγώ Αφρικανάκι!!!!!!!
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
με τέτοια κουκλια που είδα, αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να δώσω το ταπεινό v-strom μου για να πάρω κι εγώ Αφρικανάκι!!!!!!!
Kαι θα σου περισεψουν και 2.000 για μπυρες.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
με τέτοια κουκλια που είδα, αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να δώσω το ταπεινό v-strom μου για να πάρω κι εγώ Αφρικανάκι!!!!!!!
Μεγάλη κουβέντα είπες..
Θες συζήτηση επ' αυτού, ή έτσι το 'πες?:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
με τέτοια κουκλια που είδα, αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να δώσω το ταπεινό v-strom μου για να πάρω κι εγώ Αφρικανάκι!!!!!!!
Kαι θα σου περισεψουν και 2.000 για μπυρες.
Μεγάλη κουβέντα είπες..
Θες συζήτηση επ' αυτού, ή έτσι το 'πες?:D

Σε βάζω κι εσένα μέσα...
Είστε βέβαιοι...?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
με τέτοια κουκλια που είδα, αρχίζω να το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να δώσω το ταπεινό v-strom μου για να πάρω κι εγώ Αφρικανάκι!!!!!!!
Μονο αν εχεις σοβαρες χωματινες βλεψεις και περιορισεις τα ταξιδια σε εθνικες οπου το Αφρικα ταξιδευει ανετα μονο μεχρι τα 130-140χμω.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μονο αν εχεις σοβαρες χωματινες βλεψεις και περιορισεις τα ταξιδια σε εθνικες οπου το Αφρικα ταξιδευει ανετα μονο μεχρι τα 130-140χμω.
Μόνο?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Άσε που το Αφρικα το πηγαινο-έφερνα Ρεντίνα-Αθηνα με το γκάζι κολημμένο στο τέρμα (170-180 συνεχώς).
Αλλού χάνει από το 20 χρόνια -σεχδιαστικά- νεότερο "στρώμα" ;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μόνο?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Άσε που το Αφρικα το πηγαινο-έφερνα Ρεντίνα-Αθηνα με το γκάζι κολημμένο στο τέρμα (170-180 συνεχώς).
Αλλού χάνει από το 20 χρόνια -σεχδιαστικά- νεότερο "στρώμα" ;)
Εννοειται μονο 130-140χμω αν θελει κανεις νορμαλ καταναλωση βενζινης και λαδιου. Οταν ειναι σχετικα καινουργιο (δηλ. κατω απο 80000χμ) μπορει να το παει κανεις και τερμα γκαζι καθως δεν τσιμπαει ακομη - πολυ - λαδι. Μεταξυ 2002 και 2004, δηλ. πριν παρω το VFR, δεν ταξιδευα ποτε με το ΤΑ650 κατω απο 160+χμω αλλα τοτε η βενζινη ειχε λιγοτερο απο 1€/λτ. Αν καποιος παει σοβαρουτσικο χωμα, δεν νομιζω οτι εχει κανενα νοημα η κουβεντα για συγκριση μεταξυ xrv και vstrom αλλα νομιζω οτι αυτο ειναι θεμα για αλλο νημα Θοδωρη ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εννοειται μονο 130-140χμω αν θελει κανεις νορμαλ καταναλωση βενζινης και λαδιου. Οταν ειναι σχετικα καινουργιο (δηλ. κατω απο 80000χμ) μπορει να το παει κανεις και τερμα γκαζι καθως δεν τσιμπαει ακομη - πολυ - λαδι. Μεταξυ 2002 και 2004, δηλ. πριν παρω το VFR, δεν ταξιδευα ποτε με το ΤΑ650 κατω απο 160+χμω αλλα τοτε η βενζινη ειχε λιγοτερο απο 1€/λτ. Αν καποιος παει σοβαρουτσικο χωμα, δεν νομιζω οτι εχει κανενα νοημα η κουβεντα για συγκριση μεταξυ xrv και vstrom αλλα νομιζω οτι αυτο ειναι θεμα για αλλο νημα Θοδωρη ;)
σωστά, αλλά ο Θόδωρας παρασύρθηκε με αυτά τα τούμπανα που βλέπουμε....
Δεν είναι έτσι τα άφρικα στην αγορά μεταχειρισμένου ;) (με τα λογικά λ7 λόγω παλαιότητας κλπ βέβαια...).
Μοιραία ήρθε η -όντως αδόκιμη- σύγκριση.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γιατί αυτό άσχημο είναι;


Στάλθηκε από το LG-D620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όμορφο, αλλά εκτός παό το φαίρινγκ, δε βλέπω κάτι άλλο extreme πάνω της.
τα AQ τα γερμανικά, δεν παίζονται πάντως! Με 18'' πίσω κλπ ;)
 
Top Bottom