Το Βεσπακι στη Γερμανια (video)

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Εχω καποιες μερες που με προσκαλεσε ενας φιλος Γερμανια και συγκεκριμενα Κολωνια,οπου και εζησα σχεδος τρια χρονια.

Πηρα το βεσπακι,φορτωμενο στο αυτοκινητο,το ξεφορτωσα και αρχισα τα σουλατσα.Αυτη ειναι μια διαδρομη απ τις πιο γνωστες
των δυο κρατιδιων,Ρηανανια Παλατινατο και Βορειας Ρηνανιας Βεστφαλιας.

Enjoy!

 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Ωραία η Γερμανία και φουλ παρεξηγημένη
Μακάρι να γυρνούσα υπό καλύτερες συνθήκες
να δω 2 3 καλούς φίλους
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτή η τάξη και η τακτοποίηση που έχουν οι παλιογερμαναραδες, φαίνεται παντου

Ωραίο βίντεο και βόλτα... Είχα την "τύχη" να μείνω και εγώ στην περιοχή της βυτενμβεργης το μακρινό 1987.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Αυτή η τάξη και η τακτοποίηση που έχουν οι παλιογερμαναραδες, φαίνεται παντου
Δεν θέλω να χαλάσω το ποστ του ανθρώπου αλλά τελικά
η Γερμανία του σήμερα, μου είναι πια μακράν πιο συμπαθής από πολλούς άλλους.
Δεν τους θεωρώ δηλαδή παλιογερμαναράδες.
Ένα ταξίδι μέσω Αυστρίας, Ουγγαρίας θα σε πείσει σε μια μέρα για αυτό.
 

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Δεν χαλα κανενα ποστ...ομως στις πολεις η μπαλα εχει χαθει...δεν μπορειτε να φανταστειτε τι γινεται σκ απ τους "νεους" που "ξενυχταν".
Απ την αλλη υπαρχει η επαρχια που περνα τα ιδια με την Ελλαδα,"ρημαζει" οικονομικα λογω τουρισμου κυριως,εξτρα με τις πλυμμηρες που συνεβησαν,ακριβως στα δυο αυτα κρατιδια που επισκεφθηκα!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν χαλα κανενα ποστ...ομως στις πολεις η μπαλα εχει χαθει...δεν μπορειτε να φανταστειτε τι γινεται σκ απ τους "νεους" που "ξενυχταν".
Απ την αλλη υπαρχει η επαρχια που περνα τα ιδια με την Ελλαδα,"ρημαζει" οικονομικα λογω τουρισμου κυριως,εξτρα με τις πλυμμηρες που συνεβησαν,ακριβως στα δυο αυτα κρατιδια που επισκεφθηκα!
Γιατί το λες αυτό, δεν ισχύει δηλαδή η τάξη και οργάνωση που διαφημίζουν;
 

Vespower

Μέλος
Όνομα
Θανος
Μοτό
Vespa Gs160
Δεν ξέρω εάν διαφημίζουν, περισσότερο θεωρώ πως εμείς το λέμε, όσοι επισκεπτόμαστε δλδ την χώρα, πάντως δεν ισχύει σε καμμία περίπτωση πια.Μονο επαρχία ισχύει και παραϊσχυει
 
Top Bottom