Το πιτσιποπάκι μας έγινε σιδερένιο! (Φωτοστόρυ από την ασφάλτινη 03 Μαρτίου.)

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Βολταρα καναμε σημερα......μπραβο Γιαννη......φαινεται οτι διψαμε για δρομους.......πολυς κοσμος....πολυ γελιο....χαρηκα που ειδα φιλους κ ειδικα τον Θανο που ειχαμε να τα πουμε απο περυσι...τον Σωτηρη που μιλαμε στο φορουμ κ αλλα παιδια που γνωριστηκαμε σημερα....!!!!!!
Γιαννη ετοιμασε την επομενη μας εχεις ξεσηκωση !!!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Βολταρα καναμε σημερα......μπραβο Γιαννη......φαινεται οτι διψαμε για δρομους.......πολυς κοσμος....πολυ γελιο....χαρηκα που ειδα φιλους κ ειδικα τον Θανο που ειχαμε να τα πουμε απο περυσι...τον Σωτηρη που μιλαμε στο φορουμ κ αλλα παιδια που γνωριστηκαμε σημερα....!!!!!!
Γιαννη ετοιμασε την επομενη μας εχεις ξεσηκωση !!!!!
''εγραψες'' παλι....
γουστάρω το γαντι HONDA ....

:p:laugh::laugh::laugh:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
χαιρομαι με την χαρα σας και το χαμογελο σας...
μπραβο σ' ολους...

διπλα και τριπλα μπραβο στον Γιαννο....
:friendship:
Άι μαρή εσύ, δεν με περίμενες σήμερον.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ομορφα ήταν.
Χάρηκα που σας είδα ,όλους κ όλες.
Γούσταρα πολύ που έβλεπα χαμόγελα ολούθε.
Πολύς Λαός στους δρόμους.
Η ΜοτοΠασαρέλα στο Γαλαξίδι ατελείωτη...μου θύμισε άλλες εποχές.
Να μαστε όλοι καλά ,κ να τα ξαναπούμε.

Γιάννη Aldebaran ευχαριστούμε για το ξεΣήκωμα.
gsmaniac Φοβερές φωτό ,όπως πάντα.

Θένο - Σωτήρη - Θανάση - Βασίλη ,χάρηκα που σας είδα ωΡέ ,αν κ δεν προκάμαμε να πούμε κ πολλά.

ΕβρυΜπόντυ να το ξαναΚάμουμε.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι γαμάτα παλικάρια που είσαστε ρε π0ύστη μου

Τι να πω ρε παιδιά, πραγματικά αυτός ο χώρος όσο περνάει ο καιρός μου δίνει όλο και περισσότερα.
Και το λέω αυτό γιατί πριν λίγο καιρό, μου γεννήθηκε μια επιθυμία να πάω μια μεγάλη βόλτα.
Εκανα μια ανάρτηση στο φόρουμ να βρω κάνα δυο τρελούς να πάμε να στριψουμε και να φάμε..... και μαζεύτηκαν 25 άτομα ρε φίλε.... δηλ, τι να πεις.

Όλοι μια παρέα, γνωστοί άγνωστοι με την ίδια καψούρα για τη μοτοσυκλέτα και τα χιλιόμετρα! Αυτό μόνο χρειάζεται (αντε και τα κοψίδια) , τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες.

Όλη η βόλτα ήταν τέλεια, από το ψιλόβροχο το πρωί μέχρι τη μπριζολοπαντσετα στα Μαζέικα.

Το μοναδικό πράγμα που με στεναχώρησε ήταν που δεν κατάφερα να κάτσω αρκετή ώρα με τον Θανο thenos και τον Σωτήρη. sothrhs.
Κρίμα παίδες, υπόσχομαι στην επόμενη να κάτσουμε να τα πούμε όπως πρέπει.
Ευκαιρία και για μια άλλη σιδηροκωλη, αυτή τη φορά προς βόρεια ;)

Αιντε στην υγειά σας παίδες, και στην επόμενη :friendship:

gsmaniac Κώστα εκπληκτικές φώτο!

Εγώ ένα βίντεο κατάφερα και τράβηξα κι αυτό τυχαία :rolleyes:





 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Γιανναρε μη στενοχωριεσαι,ευκαιρια για νεα βόλτα να τα ξαναπουμε.Και γω με τη σειρα μου να πω οτι χάρηκα πολύ που ειδα παιδιά που ειχα καιρό να δω,αλλα και παιδιά που γνωρισα.Τι να πρωτοκανεις αλλωστε σε ενα διωρο.Στην επόμενη με υγεία λοιπόν :):)
Υγ. Η πρόταση του Κώστα gsmaniac για δρόμο επιστροφής εξαιρετική. Ευχαριστούμε Κώστα :)
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μπράβο σας παιδιά! Βόλτα υπερπαραγωγή, με φωτό, με βίντεο, εύγε!
Ωραία διαδρομή, έκανα και μια πρώτη γνωριμία με κάποια παιδιά από το φόρουμ, χόρτασα χλμ και τοπία. Να' μαστε καλά, να ξαναπάμε!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Γιάννο Aldebaran ωραία βολταρα ρε φίλε έφτιαξες κρίνοντας κ απο τα σχόλια των συμμετεχόντων.
Πολύ θα ήθελα να είμαι,αλλα δεν βαριέσαι,στην επόμενη που θα ανεβάσεις ίσως.:friendship:
 
Top Bottom