Το πιτσιποπάκι μας έγινε σιδερένιο! (Φωτοστόρυ από την ασφάλτινη 03 Μαρτίου.)

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννο Aldebaran ωραία βολταρα ρε φίλε έφτιαξες κρίνοντας κ απο τα σχόλια των συμμετεχόντων.
Πολύ θα ήθελα να είμαι,αλλα δεν βαριέσαι,στην επόμενη που θα ανεβάσεις ίσως.:friendship:
Πολυ θα γούσταρα να είσαι μαζί φιλαράκι....:sorry::sorry:
Σορρυ που δεν περάσαμε από Πλαταιές, αλλά άλλαξε το πλάνο πριν την αναχώρηση.

Πέμπτη πρωί μπορεί να έρθω από Πλαταιές αν είσαι διαθέσιμος....θα μιλήσουμε τηλ..
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πολυ θα γούσταρα να είσαι μαζί φιλαράκι....:sorry::sorry:
Σορρυ που δεν περάσαμε από Πλαταιές, αλλά άλλαξε το πλάνο πριν την αναχώρηση.

Πέμπτη πρωί μπορεί να έρθω από Πλαταιές αν είσαι διαθέσιμος....θα μιλήσουμε τηλ..
Θα είμαι διαθέσιμος εκτός απροόπτου.

Ασε μην μου θυμίζεις οτι δεν περάσατε προχτές,ειχα στηθεί κ περίμενα για :photo:.

Μονο ενα Africa μαύρο ειδα.

Αλλα σε συγχωρώ:ok::p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ετεροχρονισμένα να πω ένα ευχαριστώ στον Γιάννη Aldebaran για το ξεσήκωμα και τον Σωτήρη sothrhs για την παρέα.
Επίσης τον Θανάση allen και Βασίλη bill race...Ξέρουν αυτοί...;)
Καιρό είχαμε να ειδωθούμε και με το ζεύγος el-Gatto,τον Πετρο petros KLR τον Γιωργη Jeronimo και με αρκετούς άλλους που σίγουρα ξεχνάω...:sorry:
Χάρηκα για την γνωριμία με τα νέα παιδιά που τα λέγαμε μόνο διαδικτυακά και ειδικά για τον συντοπίτη Αποστόλη apos.zeitou.
Η κάθοδος προς Γαλαξίδι ήτανε στριφτερή με Δομοκό μέσα και Μπράλο...:happy:
Στην επιστροφή και με την παρότρυνση του Κώστα gsmaniac ανεβήκαμε προς το χωριό Πεντεόρια σε μια φοβερή διαδρομή και απο εκεί Λιδωρίκι και στάση στην Παύλιανη για μάσα...
Ωραία ξεκίνησε η χρονιά,ελπίζω να υπάρξουν οι προϋποθέσεις και για ανάλογη συνέχεια!:ok:
Και μερικές φωτό απο την επιστροφή...


Και το χιόνι μας το βρήκαμε...
Κοντά στο καταφύγιο της Οίτης.


Και τους καταρράκτες μας...


Στις επόμενες...!!!:friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα είμαι διαθέσιμος εκτός απροόπτου.

Ασε μην μου θυμίζεις οτι δεν περάσατε προχτές,ειχα στηθεί κ περίμενα για :photo:.

Μονο ενα Africa μαύρο ειδα.

Αλλα σε συγχωρώ:ok::p
Σορρυ ρε φιλαράκι.
Το μαύρο Africa ήταν ο Γιάννης jon t
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ετεροχρονισμένα να πω ένα ευχαριστώ στον Γιάννη Aldebaran για το ξεσήκωμα και τον Σωτήρη sothrhs για την παρέα.
Επίσης τον Θανάση allen και Βασίλη bill race...Ξέρουν αυτοί...;)
Καιρό είχαμε να ειδωθούμε και με το ζεύγος el-Gatto,τον Πετρο petros KLR τον Γιωργη Jeronimo και με αρκετούς άλλους που σίγουρα ξεχνάω...:sorry:
Χάρηκα για την γνωριμία με τα νέα παιδιά που τα λέγαμε μόνο διαδικτυακά και ειδικά για τον συντοπίτη Αποστόλη apos.zeitou.
Η κάθοδος προς Γαλαξίδι ήτανε στριφτερή με Δομοκό μέσα και Μπράλο...:happy:
Στην επιστροφή και με την παρότρυνση του Κώστα gsmaniac ανεβήκαμε προς το χωριό Πεντεόρια σε μια φοβερή διαδρομή και απο εκεί Λιδωρίκι και στάση στην Παύλιανη για μάσα...
Ωραία ξεκίνησε η χρονιά,ελπίζω να υπάρξουν οι προϋποθέσεις και για ανάλογη συνέχεια!:ok:
Και μερικές φωτό απο την επιστροφή...


Και το χιόνι μας το βρήκαμε...
Κοντά στο καταφύγιο της Οίτης.


Και τους καταρράκτες μας...


Στις επόμενες...!!!:friendship:
Ναι αλλα μισες δουλειες μας κανεις χαχαχα στειλε οποτε μπορεις τον δρομο τις επιστροφη να μαθουμε και μεις!!!!! Κυριακη εκτος απροοπτου θα ξεκινησω απο καρδιτσα να πιω καφε στο casa di calo αν εχεις ορεξη θα σου χτυπησω τηλεφωνο...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι αλλα μισες δουλειες μας κανεις χαχαχα στειλε οποτε μπορεις τον δρομο τις επιστροφη να μαθουμε και μεις!!!!! Κυριακη εκτος απροοπτου θα ξεκινησω απο καρδιτσα να πιω καφε στο casa di calo αν εχεις ορεξη θα σου χτυπησω τηλεφωνο...

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Την έχω γράψει την επιστροφή...
Γαλαξίδι-Πεντεόρια-Λιδωρίκι-Παύλιανη-Λαμια κτλ...
Βάλε κάτω τον χάρτη, ακολούθησε και τις πινακίδες και έφτασες...;)
Λογικά εδώ θα είμαι την Κυριακή εκτός και κάνω τίποτα χωματουργικές εργασίες με το μικρό (EXC...):drt:
 
Top Bottom