Το ρυζογαλο...

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.

αληγορικος τιτλος απο την προσφατη χωματονταμαροεξορμηση στο ορος Βριλησσος (Πεντελη δλδ) παρεα με τον καλο φιλο Αποστολη aka: Animal
δυνατο 4ωρακι που προς το τελος εβγαλε δοντια..
μοιρασε ομως κ αφθονα χαμογελα αφου βγηκε μαι εξαιρετικη βολτα εδω διπλα,30χιλ απο την πλατεια Συνταγματος...
επισης ηταν η 1η επισημη δοκιμαστικη του Τενεργια μετα την προσφατη επαναφορα του στην δραση,εγχειρημα που εδειξε οτι πηγε περιφημα κ οτι οι σχιστοματηδες καποτε μοιραζαν αβερτα ποιοτητα!!

απολαυστε υπευθηνα...










 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραίοι... Τιμή και δόξα σε όποιον τολμά να κάνει χωμάτινες με ζεστή και σκόνη. :friendship:

Κουκλί το τενερε.. Έβαλες και τα σωστά λάστιχα βλέπω.
Κάνε προπόνηση, έρχεται πολύ βόλτα από Σεπτέμβρη.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλοταξιδος και από δω ο Τενεργιας...!!!
Ωραία βόλτα!
Cheers...! :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ζουμεροί!
Εύγε!
:friendship:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Γιώργη καλοταξιδος ο Τενερος, και χαίρομαι ειλικρινά που το απολαμβάνεις τόσο και εύχομαι να σου χαρίσει πολλές, πολλές, συγκινήσεις ευχάριστες..
Βέβαια ως πειραχτήρι (καλοπροαιρετο)που είμαι, η γελωτοποιός...το κουβαλάω και αυτό οκ,επιτρεψε μου να σπαμαρω λίγο στο πολύ όμορφο θέμα σου με βάση τον τίτλο...

Εχουμε μια αθόρυβη μούμια εδώ μέσα που όταν έλεγε ότι πήγαινε σε μπατσελορ φίλων, όλο φωτο έδειχνε ( σε κάποιους από μας,ένα καλό παρεακι) με τάχα μου ψητά και ρυζογαλα
Και τσουπ....εμφανιζόταν σε άλλες φωτο ουισκια,μπουζούκια και αιθέριες υπάρξεις...
Κάποιοι καταλαβαίνουν, και αμα του κοταει του αθορυβου ας μιλήσει δλδ...:p:p:p:p:laugh:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Γιώργη καλοταξιδος ο Τενερος, και χαίρομαι ειλικρινά που το απολαμβάνεις τόσο και εύχομαι να σου χαρίσει πολλές, πολλές, συγκινήσεις ευχάριστες..
Βέβαια ως πειραχτήρι (καλοπροαιρετο)που είμαι, η γελωτοποιός...το κουβαλάω και αυτό οκ,επιτρεψε μου να σπαμαρω λίγο στο πολύ όμορφο θέμα σου με βάση τον τίτλο...

Εχουμε μια αθόρυβη μούμια εδώ μέσα που όταν έλεγε ότι πήγαινε σε μπατσελορ φίλων, όλο φωτο έδειχνε ( σε κάποιους από μας,ένα καλό παρεακι) με τάχα μου ψητά και ρυζογαλα
Και τσουπ....εμφανιζόταν σε άλλες φωτο ουισκια,μπουζούκια και αιθέριες υπάρξεις...
Κάποιοι καταλαβαίνουν, και αμα του κοταει του αθορυβου ας μιλήσει δλδ...:p:p:p:p:laugh:
:fun:fun:fun:fun:fun
Δε μπορεί... Ακόμα φουλάρει βενζίνη από την τελευταία βόλτα στο τετράγωνο....
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ωραιοι!!!!! Καλη σεζον να ευχηθω!
Γιωργο οσο πας σκονιζεσαι και πιο πολυ!!!!:ok:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
....και είσαστε ωραίοι και ξεκινήσατε τη σεζόν πρόωρα.
Εγώ αν δε φτάσει 15 ο Σεπτέμβρης δεν....

:friendship:
βρε ας παμε τωρα που μπορουμε...γιατι ετσι ελεγα κ για τον Μαη κ την φαγαμε την πορτα ολοι μας..
ηδη στηνω την επομενη...
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
αληγορικος τιτλος απο την προσφατη χωματονταμαροεξορμηση στο ορος Βριλησσος (Πεντελη δλδ) παρεα με τον καλο φιλο Αποστολη aka: @Animal
δυνατο 4ωρακι που προς το τελος εβγαλε δοντια..
Και δεεεε μου λετε
Απο σφραγισματα πως πηγατε? Ενταξει, ολα στην θεση τους; :roflmao:

(δυσκολο βουνο για τα μεγαλα ον οφ η Πεντελη...)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Και δεεεε μου λετε
Απο σφραγισματα πως πηγατε? Ενταξει, ολα στην θεση τους; :roflmao:

(δυσκολο βουνο για τα μεγαλα ον οφ η Πεντελη...)
:haτα μισά φυγανε μετά το φράγμα της Ραπεντώσα Κωστα.
Πολύ νταμάρι, άδικο κοπανημα ίσως αλλά αρχίζει από σημείο που κ πίσω να γυρίσεις πάλι άλλο τόσο έχεις οπότε λες πάω κ οσα βγουν..
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ανεβηκες αν καταλαβα καλα και την μεγαλη ανηφορα μετα το φραγμα ρε θηριο? :l2:
Καλά κατάλαβες, απλά μέχρι την μέση πήγα. Μετά δεν... καθώς είχε μεγάλες γυάλισμενες φυτευτες κ νεροφαγωματα δυνατά.
Ο Αποστόλης με το κατσίκι πέρασε με ζόρι φαντάσου.
Είδαμε το Θεό ανάποδα να γυρίσουμε κατεβάσουμε το Τενερε.. Αν δεν είχε τα πίσω κάγκελα για λαβες ακόμα εκεί θα είμαστε...
 
Top Bottom